Ένδυση

Μια χαρά φίλε μου κομπλέ είναι αλλά ίσως ήθελα το small στο παντελόνι ( δικό μου λάθος) γιατί λίγο γυμναστήριο λίγο διατροφή αδυνάτισα
Τι small ρε φίλε, με τι θα τουφεκας τα πλακουτσιμυτικα με δυναμιτακια;
Καλοφόρετα. Κι εγώ είχα πάρει κάτι ρούχα και είναι πολύ τίμια.
 
Καλοφόρετα Τέλη!!!
Σε ευχαριστώ φίλε μου...
Τι small ρε φίλε, με τι θα τουφεκας τα πλακουτσιμυτικα με δυναμιτακια;
Καλοφόρετα. Κι εγώ είχα πάρει κάτι ρούχα και είναι πολύ τίμια.
Χαχαχαχαχε μεφιστο τα ρίχνω χαχαχα
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου όντως φαίνονται ποιοτικά!
 
Γειά σας! Έγιναν οι απαιτούμενες δοκιμές μέχρι -4 στο Icebreaker 260, και στα γάντια Swedteam Grip M - Dry και επέρασαν τις εξετάσεις με άριστα, το κυνήγι ήταν στατικό (Φάσσες). Ελπίζω και σε χαμηλότερες θερμοκρασίες θα είναι εξίσου ζεστά!.
 
Γειά σας! Έγιναν οι απαιτούμενες δοκιμές μέχρι -4 στο Icebreaker 260, και στα γάντια Swedteam Grip M - Dry και επέρασαν τις εξετάσεις με άριστα, το κυνήγι ήταν στατικό (Φάσσες). Ελπίζω και σε χαμηλότερες θερμοκρασίες θα είναι εξίσου ζεστά!.
Δεν στο είπα για το Icebreaker; Είδες;
Και είναι πολύ ευχάριστο σαν αίσθηση
 
Δεν στο είπα για το Icebreaker; Είδες;
Και είναι πολύ ευχάριστο σαν αίσθηση
Όπως τα είπες φίλε! Μόνο που έπρεπε να το πάρω σε larg γιατί μου πέφτει λίγο μη εφαρμοστό!. Μπορεί να πάρω και το Larg, πάντως τώρα δεν το έχει, ίσως αργότερα!.
 
Γειά σας! Έγιναν οι απαιτούμενες δοκιμές μέχρι -4 στο Icebreaker 260, και στα γάντια Swedteam Grip M - Dry και επέρασαν τις εξετάσεις με άριστα, το κυνήγι ήταν στατικό (Φάσσες). Ελπίζω και σε χαμηλότερες θερμοκρασίες θα είναι εξίσου ζεστά!.
Συγνώμη που ρωτάω....αν θέλεις απαντάς....που βρήκες -4 βαθμούς αρχές Νοέμβρη στην Ελλάδα;
 
Έχει κάποιος να προτείνει μια καλή και ζέστη fleece ζακέτα για στατικό κυνήγι σε χαμηλές θερμοκρασίες;
Αυτή είναι εξαιρετικά ζεστή, σε τιμή που δεν υπάρχει για αυτή την ποιότητα, αλλά δυστυχώς έχει εξαντληθεί στο Decathlon, δες μήπως τη βρεις κάπου αλλού
https://www.decathlon.com.gr/el/pul...4727e9554fd15d9b7957edeb9ef9&objectID=2118603
 
Ξέρω εγώ μωρέ, για τα λεφτά του καλό φαίνεται, και για τρυγόνια κάνει.
Να σου πω δεν έχω παρει ποτε ρουχα από εκει..
Παλιά είχα πάρει κάτι κ καλα αρβυλογαλοτσες με γουνα απο μεσα αλλά δεν μου κράτησαν....
 
Το lydl έχει κυνηγετικό παντελόνι χακί για περπατητο στα 15ε και γαλότσες. Έτσι ενημερωτικά.
Δίνει δώρο κ κάνα κρεμαστάρι τσίχλες...;;; .yel.

Το είδα....πιστεύω θα είναι μια καλή επιλογή για τα λεφτά του...
 
Back
Top