Ένδυση

Παρήγγειλα αυτό το καλοκαιρινό κυνηγετικό γιλέκο της PigPrint για την έναρξη και όχι μόνο...αρκετά φθηνό κ ελαφρύ και με σάκο θηραμάτων, το οποίο μου έλειπε από τη τουλάπα μου!!
Αξίας μόλις 12€ +5€ μεταφορικά & αντικαταβολή!!
View attachment 26524View attachment 26525

Φένεται ψιλό κ ελαφρύ...ίδωμεν...!!
Μεγια πολυ ωραιο Με το καλο γεματο θηραματα
 
Ευχαριστώ κ.Νίκο.

Ευχαριστώ Ηλία...τρυγόνια να κουβαλάει θέλω... :p
Ενα δυο τρυγονια που βαρας το χρονο επρεπε να παρεις ενα pouch αντι γιλεκο .love. .big smile.

ωωω τι του πα.big smile.

που θα
Μου πας για τρυγονια και θα χεις το κοριτσι να καθετε!!!
Για ορτυκια και μπεκατσονια θα πας !!!.love..big smile.
 
Ενα δυο τρυγονια που βαρας το χρονο επρεπε να παρεις ενα pouch αντι γιλεκο .love. .big smile.

ωωω τι του πα.big smile.

που θα
Μου πας για τρυγονια και θα χεις το κοριτσι να καθετε!!!
Για ορτυκια και μπεκατσονια θα πας !!!.love..big smile.
Το κορίτσι τώρα,θα ξανά βγεί από Οκτώβρη...είναι μαύρο κ σηκώνει θερμοκρασία το καψερό... :p ..λέω να του κοτσάρω ένα βεντιλατέρ από Ζάσταβα...θα δουλέψει;;;;
 
Φιλαράκι μεγειά! Παρεπιπτόντως, η μοκέτα τι μάρκα είναι; :cool:
Ευχαριστώ Βασίλη....
Δεν είναι μοκέτα..κουβέρτα είναι...κάνει ψύχρα τα ξημερώματα εδώ στην εξοχή... :p
Μια ώρα την παζάρευα από ένα Αιγύπτιο στην λαϊκή αγορά....sarcastic. .yelling.
Ελληνική είναι...
"Bros A.ADAMIDIS & CO"
 
Το ιδιο θα ισχυει και με τις καμερες κεφαλης λογικα
Αυτο + το οτι πρεπει να κοψεις και να ραψεις μετα τα βιντεο για να τα βλεπεις με αποτρεπουν απο το να αποκτησω + το οτι πολλα πραγματα και λεπτομεριες στο κυνηγι να με αποσπουν δεν σηκωνω, μου σπανε τα νευρα
Θελω πολυ να εχω γραμμενες τις ομορφες στιγμες με τα σκυλια μου αλλα ολα αυτα με τραβανε πισω
 
Τι παντελόνι ψάχνεις; Τι χρήση θα του κάνεις;
Χειμερινό μπας και ζεσταθούν τα @@ μου.
Έχω κάτι καλοκαιρινά μόνο τα οποία με το ισοθερμικό από μέσα κάτι κάνουν.
Βρήκα 2 στον καλκατζάκο αλλά θα πάω από εκεί να τα δοκιμάσω.

Έχεις τίποτα υπόψη.
Δεν θέλω να είναι χοντρά.
Να αντέχουν πουρνάρια.
Να είναι ζεστά.
Να αναπνέουν.
Το αδιάβροχο επιθυμητό αλλά όχι σώνει και καλά απαραίτητο.
 
Χειμερινό μπας και ζεσταθούν τα @@ μου.
Έχω κάτι καλοκαιρινά μόνο τα οποία με το ισοθερμικό από μέσα κάτι κάνουν.
Βρήκα 2 στον καλκατζάκο αλλά θα πάω από εκεί να τα δοκιμάσω.

Έχεις τίποτα υπόψη.
Δεν θέλω να είναι χοντρά.
Να αντέχουν πουρνάρια.
Να είναι ζεστά.
Να αναπνέουν.
Το αδιάβροχο επιθυμητό αλλά όχι σώνει και καλά απαραίτητο.
Τα pinewood μου αρέσουν πολύ και αυτά φοράω εδω και χρόνια μαζί με κάτι τοξοτης από τα παλιά που κατασκευάζονταν Ελλάδα.
 
1622991307069.png 169,00 €
Aνδρικό παντελόνι κυνηγίου Tri Active WP από ανθεκτικό ύφασμα, διαπνέουσα Beretta Waterproof Breathable membrane EVO, στεγανοποιημένες ραφές και ειδική φόδρα εσωτερικά που αναπνέει για μεγαλύτερη άνεση.
Ένα παντελόνι ειδικά σχεδιασμένο για δυναμικό κυνήγι. Ελαφρύ και αδιάβροχο, με διπλό ύφασμα στο μπροστινό μέρος του παντελονιού για εξαιρετική αντοχή στο πυκνό. Όλες οι ραφές είναι στεγανοποιημένες για να εξασφαλίζουν πλήρη προστασία. Το παντελόνι έχει ελαστικά αδιάβροχα πρόσθετα σε επιλεγμένα σημεία για να ενισχύσει την ελευθερία κινήσεων τα οποία επίσης έχουν ειδική φόδρα που βοηθάει στη διαχείριση της υγρασίας, ώστε να διατηρείται το σώμα στεγνό.
 
Back
Top