Η σκύλα σε οίστρο

Να ρωτήσω από χθες η σκύλα βγάζει αίμα σε πόσες πόσες μέρες περίπου θα είναι έτοιμη να την βάλω με τον σκύλο ;[/QUOTEφιλεμου βικ μωλις σταματηση να βγαζη αιμα βαλτηναααα αντε και καλα .sex hard..sex hard. και γενητουριααααα.bye.
 
Να ρωτήσω από χθες η σκύλα βγάζει αίμα σε πόσες πόσες μέρες περίπου θα είναι έτοιμη να την βάλω με τον σκύλο ;
Βίκτωρα αν βγάζει από εχθές αίμα,υπολόγισε περίπου 10-13 μέρες για το πρώτο στάδιο (προοίστρο), όμως δεν δέχεται αρσενικό τότε. Μετά από αυτές τις μέρες είναι ο οίστρος και κρατάει περίπου 10 μέρες, όπου θα αρχίσει να λιγοστεύει το αίμα και θα αλλάξει χρώμα και το αιδοίο της θα είναι πιο χαλαρό,τότε η σκύλα δέχεται να ζευγαρώσει.
Θα το καταλάβεις και από την συμπεριφορά της, πήγαινέ της κοντά στον αρσενικό και αν κάθεται και κάνει την ουρά στο πλαϊ, είναι έτοιμη...
 
Ξεκινα απο τη 10η μερα μετα το αιμα. Μη χασεις τη 12η και μετα απο καθε 48ωρο επαναλαβε για δευτερη και τριτη φορά. Κρητης ειναι η θηλυκια οποτε γινει δεκτικη οπως σου ειπε πιο πανω ο Διαμαντης. Ευχομαι καλα αποτελεσματα φιλαρακι...
 
Ξεκινα απο τη 10η μερα μετα το αιμα. Μη χασεις τη 12η και μετα απο καθε 48ωρο επαναλαβε για δευτερη και τριτη φορά. Κρητης ειναι η θηλυκια οποτε γινει δεκτικη οπως σου ειπε πιο πανω ο Διαμαντης. Ευχομαι καλα αποτελεσματα φιλαρακι...
Και από την δωδέκατη μέρα που θα κολλήσουν σε πόσες μέρες γεναει
 
Ξεκινα απο τη 10η μερα μετα το αιμα. Μη χασεις τη 12η και μετα απο καθε 48ωρο επαναλαβε για δευτερη και τριτη φορά. Κρητης ειναι η θηλυκια οποτε γινει δεκτικη οπως σου ειπε πιο πανω ο Διαμαντης. Ευχομαι καλα αποτελεσματα φιλαρακι...
Να διευκρινίσω οτι εννοω τη 10η μερα απο την εμφάνιση του αίματος. 10 ημερες μετα απο τη μερα που θα εμανιστει το αίμα....
 
Με το ζόρι μην το κανείς απόψει μου όσες φορές το έκανα το αποτέλεσμα δεν ήταν καλό συνεβενσν διαφορά. Τέλος πάντων βρες μια σκυλα άλλη ισάξια του σκύλου σου και καλύτερη και κάνε την δούλος σου
 
Δεν κολλάνε ρε παιδιά δεν βρίσκει τρύπα και η καριόλα κουνάει την ουρά της συνέχεια :( έχω απελπιστεί πλέον δεν βλέπω να κρατάω αίμα του τορρο μου
  1. Κανεις αυτο που σου λέει πιο πανω ο Λαμπρος
  2. Επιμενεις ακομη πιο πολλές ημερες μήπως η σκυλα εχει αποκλιση απο το συνηθισμενο στις γονιμες ημερες. Ισως να ειναι αργοτερα ετοιμη.
 
Δεν κολλάνε ρε παιδιά δεν βρίσκει τρύπα και η καριόλα κουνάει την ουρά της συνέχεια :( έχω απελπιστεί πλέον δεν βλέπω να κρατάω αίμα του τορρο μου
έχεις μπερδέψει τις ημέρες ίσως και μήπως τις έχεις χάσει...λέω εγώ τώρα
αν όχι όταν είναι η σκύλα στις μέρες της τον ρουφάει
δοκίμασε και τον τρόπο που λέει ο Λάμπρος μήπως η σκύλα παίζει :)
 
Back
Top