To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σας ευχαριστώ όλους παίδες. εδώ και πολύ καιρό διαβάζω πολλές συζητήσεις στο form χωρίς να είμαι μέλος της παρέας και σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να εκφράσω και εγώ της εμπειρίες μου σε ανθρώπους που έχουν την ίδια τρέλα μ εμένα !για την ώρα ΜΟΝΟ ΑΚΟΥΩ !!!
 
Καλημέρα στην παρέα .Είμαι ο Σταύρος 46 ετών.Η καταγωγή μου είναι από τον Έβρο. Κυνηγώ μπεκάτσα και όταν έχει παγωνιές παπιά και φάσσες.
Γειά σου Σταύρακα καλώς όρισες κ καλή διαμονή....
Καλά ποσταρίσματα!! :)
 
Καλήμερα με λένε αντρεα μένω σαμο και έχω πάθος μεγάλο με την τσίχλα και μετά με την φασσα και την ιδιογωμοση.

Καλησπερα σε ολους! Ονομαζομαι Αλεξανδρος και κυνηγαω κυριως Αγριογουρουνο και Λαγο! Δυστυχως λογω οικογενειακων υποχρεωσεων εχουν μειωθει οι εξοδοι κυνηγιου! Παρακολουθω το Hunterslife περιπου 2 χρονια και θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους σας για τις σημαντικες πληροφοριες που μοιραζεστε απλοχερα!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Αν και συστήνομαι καθυστερημένα, γιατί έχω κάνει εγγραφή από τον Απρίλιο, με λένε Βασίλη και βγάζω άδεια από το 1987. Τα τελευταία 8 χρόνια κυνηγάω και πάλι μόνο παπιά. Πριν είχα αφιερωθεί αποκλειστικά στις πέρδικες, αλλά οικονομικοί και οικογενειακοί λόγοι συνετέλεσαν ώστε να επιστρέψω εκεί απ΄όπου ξεκίνησα (όχι ότι δεν μου αρέσει). Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους, κυρίως για την ''ψυχοθεραπεία" που μου προσφέρετε, αλλά και για το ενδιαφέρον που δείξατε, χωρίς να με γνωρίζετε, όταν χρειάστηκα βοήθεια για την πάπια του όπλου μου. Κύριοι ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια.

Καλημέρα στην παρέα .Είμαι ο Σταύρος 46 ετών.Η καταγωγή μου είναι από τον Έβρο. Κυνηγώ μπεκάτσα και όταν έχει παγωνιές παπιά και φάσσες.
Ανδρέα ,Αλέξανδρε,Βασίλη και Σταύρο καλώς ήρθες στη παρέα του Hunterslife .
 
Γεια σας και απο μενα, με λενε Γιωργο καταγωμε απο Καρδιτσα αλλα μενω Αθηνα(Καμινια).Εχω μια MAXUS του 10 (μεταχειρισμενη) αλλα λογω οικονομικων δυσκολιων ακομα δεν καταφερα να την ευχαριστηθω.Πιστευω αμα κερδισω κανα λαχειο (που δεν αγοραζω) ή βγω στη συνταξη να μπορεσω να παω και για κυνηγι.:D
 
Γεια σας και απο μενα, με λενε Γιωργο καταγωμε απο Καρδιτσα αλλα μενω Αθηνα(Καμινια).Εχω μια MAXUS του 10 (μεταχειρισμενη) αλλα λογω οικονομικων δυσκολιων ακομα δεν καταφερα να την ευχαριστηθω.Πιστευω αμα κερδισω κανα λαχειο (που δεν αγοραζω) ή βγω στη συνταξη να μπορεσω να παω και για κυνηγι.:D
Καλώς όρισες Γιώργο.
 
Γεια σας και απο μενα, με λενε Γιωργο καταγωμε απο Καρδιτσα αλλα μενω Αθηνα(Καμινια).Εχω μια MAXUS του 10 (μεταχειρισμενη) αλλα λογω οικονομικων δυσκολιων ακομα δεν καταφερα να την ευχαριστηθω.Πιστευω αμα κερδισω κανα λαχειο (που δεν αγοραζω) ή βγω στη συνταξη να μπορεσω να παω και για κυνηγι.:D
Καλώς ήρθες Γιώργο στην παρέα μας .welcome.
Και γω αυτό περιμένω (ούτε και γω παίζω .sarcastic.) .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top