Θαυμάζοντας...



Δέρειο Νομού Έβρου... Μια όμορφη 3ωρη εντουραδα...
μη με τρελενης ρε φιλε δημητρηηηη και ξηνης παλιες πληγεςςς.hair.πριν 3 4 χρονια τα παρατησαμεεεε,,μην μας βαζης σε σκεψηςς,,,,καλα γουστα να βγαζεται παιδεςςςς και με προσοχηηηηηη,,και το τελευταιωμου μωρακιιιιι.shake hands. how do you become a forensic anthropologist anthropology pay .my man..sarcastic.
 
μη με τρελενης ρε φιλε δημητρηηηη και ξηνης παλιες πληγεςςς.hair.πριν 3 4 χρονια τα παρατησαμεεεε,,μην μας βαζης σε σκεψηςς,,,,καλα γουστα να βγαζεται παιδεςςςς και με προσοχηηηηηη,,και το τελευταιωμου μωρακιιιιι.shake hands. how do you become a forensic anthropologist anthropology pay .my man..sarcastic.
Αυτά δεν τα παρατάνε φίλε μου ... Πρώτα θα βγει η ψυχή...μετά βλέπουμε.
 
Αυτά δεν τα παρατάνε φίλε μου ... Πρώτα θα βγει η ψυχή...μετά βλέπουμε.
δημητρη στα 52 ετη περπαταμεεεε και εαν φαμε καμια τουμπααα δεν δενουνε τα κοκκαλαααα,,γιαυτο ασε να περπαταμε με τα ποδαρακιαμας σηγουρααααα;);)
 
Για πρώτη φορά στην Κομοτηνή πραγματοποιείται έκθεση πτηνών από τον Σύλλογο Φίλων Περιστεριού Θράκης στον πολυχώρο Fair-Play, όπου εκθέτονται περισσότερα από 1.500 πτηνά. Η έκθεση ξεκίνησε από το πρωί της Παρασκευής 22 Μαρτίου και ολοκληρώνεται το μεσημέρι της Κυριακής. Μόλις την επισκεφτήκαμε εγώ και η μικρή μου κόρη επιστρέφοντας με φωτογραφικό υλικό το οποίο το μοίρασα σε ομάδες :


















 
:)
Με τόσο κάγκελο θυμήθηκα ενα παλιό άσμα που σε κάποιο στίχο έλεγε :
.....σπάσε κυρα και το κλουβί
τ αηδόνι να πετάξει
είναι βαριά η φυλακή
κι ας εινα κι από μετάξι .....:D
Δυστυχως το πλέγμα ηταν πυκνο και δε βοηθούσε στη φωτογράφιση, ειδικα οταν ο φωτογράφος ηταν ερασιτέχνης.:) Δεν πρεπει ομως να παραβλέψουμε οτι ηταν η πρωτη προσπάθεια και ας ελπίσουμε στην επομενη έκθεση να διορθωθούν οι όποιες ατέλειες ωςτε να επιτευχθεί ενα καλυτερο αποτελεσμα...
 
Last edited:
Με τόσο κάγκελο θυμήθηκα ενα παλιό άσμα που σε κάποιο στίχο έλεγε :
.....σπάσε κυρα και το κλουβί
τ αηδόνι να πετάξει
είναι βαριά η φυλακή
κι ας εινα κι από μετάξι .....:D
Δεν παρατήρησες ότι πολλα από αυτό τα πουλιά συνοδεύονται με χοντρό μακαρονι παστιτσαδα ή είναι ιδέα μου. ?
 
:)
Δυστυχως το πλέγμα ηταν πυκνο και δε βοηθούσε στη φωτογράφιση, ειδικα οταν ο φωτογράφος ηταν ερασιτέχνης.:) Δεν πρεπει ομως να παραβλέψουμε οτι ηταν η πρωτη προσπάθεια και ας ελπίσουμε στην επομενη έκθεση να διορθωθούν οι όποιες ατέλειες ωςτε να επιτευχθεί ενα καλυτερο αποτελεσμα...
Στην φυλακή των πουλιών αναφέρθηκα και όχι στον φωτογράφο. .yel. Πίσω απο τόσα πλέγματα δεν εχεις περιθώρια.
Δεν παρατήρησες ότι πολλα από αυτό τα πουλιά συνοδεύονται με χοντρό μακαρονι παστιτσαδα ή είναι ιδέα μου. ?
Αυτό ξαναπές το .sarcastic.
 
Back
Top