Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

φυσικά και μπορείς,,,σήμερα θα είμαστε μεγάλη και καλή παρέα στο σκοπευτήριο,,όποιος έρθει θα μπορέσει να ρίξει και την Fabarm L4S σαν test gun και επίσης θα γίνουν αρκετές δοκιμές σε σκοπευτικά 28γρ στον πίνακα,περίπου 10 τύποι εισαγωγής και ελληνικά
 
φυσικά και μπορείς,,,σήμερα θα είμαστε μεγάλη και καλή παρέα στο σκοπευτήριο,,όποιος έρθει θα μπορέσει να ρίξει και την Fabarm L4S σαν test gun και επίσης θα γίνουν αρκετές δοκιμές σε σκοπευτικά 28γρ στον πίνακα,περίπου 10 τύποι εισαγωγής και ελληνικά
Παυλο θα ηταν μεγαλη μου χαρα να γνωριζα εσενα κ αλλους φιλους απο το hl αλλα το σαβατοκυριακο αυτο δουλευω.για καποια καθημερινη με βλεπω να πηγαινω.μεγαλο ενδιαφερον εχουν αυτες οι δοκιμες.αναμενουμε.
 
πολύ βρόχα παιδιά δοκιμές δεν έγιναν ,,,προτιμήσαμε να ρίξουμε 3 πούλες και να την κάνουμε,,,η νέα φουρνιά Lambro Series 2 σε nobel 8ρη κάλυκα στην ίδια τιμή,,,,τα δύο γήπεδα σπορτινγκ λειτουργούν με 6 μηχανές το καθένα !
Παυλο πως τα ειδες στα σπασιματα;
 
να τελειώσει η κυνηγετική σεζόν και θα βρισκόμαστε συχνά στα σκοπευτηρια,


Σήμερα μετά τις 15:00 θα είμαστε στο σκοπευτηριο ,οποίος θέλει ας έρθει για προπόνηση να πιούμε καφεδάκι να τα πουμε

........... εεεεεεεεεε ????

μήπως τελείωσε η κυνηγετική περίοδος και δεν το κατάλαβα ......
 
Καλησπέρα παιδιά....για να ρίξουμε που λες στο σκοπευτήριο θέλουμε άδεια σκοπευτή η απλά με το όπλο και την άδεια κατοχής?
Και καλα και αδεια σκοπευτη τουλαχιστον για Trap-Skeet.
Eμενα και για Sporting μου ζητανε αλλα εχω μια απο το 2011 να ανανεωσω και τους δειχνω αυτη.
 
Εσύ είσαι βύσμα μεγαααααλο .sarcastic. άντε έλα Ασπρόπυργο μόνο 6 έχω πληρώσει να ρίξω
χχαχχααχαχα τους λεω ρε παιδια δε προλαβαινω...
Μου λενε καλα απο το 2011 μεχρι 2019 δεν προλαβες?
Λεω αφηστε τι γολγοθα περναω.,.....χαχαχχχαχααχ
 
θα προσπαθήσω να ακολουθήσω φέτος κάποιους αγώνες Σταύρο,,,το ξέρεις από πρώτο χέρι άλλωστε είναι δύσκολο και από οικονομικής μεριάς και από θέμα χρόνου και δυστυχώς αν δεν ακολουθείς μένεις πίσω,,,δεν βαριέσαι όπου φτάσουμε σιγά δεν βγάζουμε λεφτά από αυτό την κα@λα μας πληρώνουμε
 
θα προσπαθήσω να ακολουθήσω φέτος κάποιους αγώνες Σταύρο,,,το ξέρεις από πρώτο χέρι άλλωστε είναι δύσκολο και από οικονομικής μεριάς και από θέμα χρόνου και δυστυχώς αν δεν ακολουθείς μένεις πίσω,,,δεν βαριέσαι όπου φτάσουμε σιγά δεν βγάζουμε λεφτά από αυτό την κα@λα μας πληρώνουμε
Ακριβώς Παύλο το θέμα είναι στο τέλος της μέρας να χαμογελάμε απο αυτό που κάνουμε και να βελτιωνομαστε.
Γιατί η προσωπική βελτίωση είναι η νίκη και όχι το βάθρο.Αν και αυτός είναι ο στόχος αυτο έχει και αλλά πράματα μέσα.
 
Back
Top