To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα και εδω !! Ονομαζομαι Μιλτος και μενω στην κεντρικη ευβοια κοντα στην κωμοπολη Αλιβερι . Κυνηγαω κυριως τσιχλες αλλα και αγριπεριστερα με ενα πλαγιοκαννο baikal της δεκαετιας του 50 το οποιο διατηρειτε σε αριστη κατασταση !! Οπως βλεπω και απο τις δημοσιευσεις σας ειστε μια παρεουλα που λυνει πολλες αποριες ιδιαιτερα για εμας του " ερασιτεχνες " κυνηγους !! Ευχαριστω προκαταβολικα ☺

Καλημέρα είμαι ο Τίμος από Αμαλιάδα Ηλείας κυνηγάω κυρίως υδροβυα και τσιχλα άρρωστος με την ιδιογωμοση καλή μέρα σας και ευχαριστώ για την φιλοξενία
Μιλτο και Τίμο , καλώς ήρθατε ....
.welcome.
 
Καλησπέρα και από μένα!!! Είμαι η Χριστίνα!!! Μένω Γιάννενα! Δεν μου αρέσει το κυνήγι!! Η σκοποβολή ίσως περισσότερο!!!!!! Αλλά ωστόσο μπήκα στη παρέα σας γιατί ενδιαφέρομαι να πάρω πληροφορίες για το γιο που τρελαίνεται για σκοποβολή και τοξοβολία (όχι για κυνήγι) έχει διακριθεί στο παρελθόν με κάποιο μετάλλιο, του έχουν πει προπονητές ότι είναι καλός και θέλει να εξελιχθεί και να συνεχίσει!!!! Εγώ Πιάνο παίζω και με Μουσική ασχολούμαι!!!! ( άσχετο.....με όλα αυτά)!!! Όσο για τη φύση ...... μας αρέσει πολύ και στους δυο!!!!!!
Καλησπερα και εδω !! Ονομαζομαι Μιλτος και μενω στην κεντρικη ευβοια κοντα στην κωμοπολη Αλιβερι . Κυνηγαω κυριως τσιχλες αλλα και αγριπεριστερα με ενα πλαγιοκαννο baikal της δεκαετιας του 50 το οποιο διατηρειτε σε αριστη κατασταση !! Οπως βλεπω και απο τις δημοσιευσεις σας ειστε μια παρεουλα που λυνει πολλες αποριες ιδιαιτερα για εμας του " ερασιτεχνες " κυνηγους !! Ευχαριστω προκαταβολικα ☺
Καλώς ήρθατε!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top