Perazzi

Επίσης, θα σου πρότεινα να το ασφαλίσεις σε ασφαλιστική εταιρεία. Ρώτησα πρόσφατα και γίνεται και σκέφτομαι να το κάνω και εγώ για το δικό μου όπλο (που έχει τη μισή τιμή του δικού σου). Λογικά δεν πρέπει να βγαίνουν πολλά τα ετήσια ασφάλιστρα και, ως ένα βαθμό, ξενοιάζεις.
 
Λόγω ότι πέρσι σχεδόν κάθε εβδομάδα ήμουν στο σκοπευτήριο αποφάσισα να πάρω ένα ποιό (καθαρόαιμο) όπλο από αυτά που έχω και έπαιζα.
Ψάχνοντας και μέσω γνωστού πήρα ένα ΜΧS με 81cm , τσοκ, ρυθμιζόμενο κοντάκι και 11-7 ρίγα .
Δεν έχω προλάβει να το ρίξω στο σκοπευτήριο αλλα από δύο φορές που το έριξα στο βουνό το όπλο είναι αλλού. Αν και βαρύ σε σύγκριση με τά άλλα που έχω κουνάει ΠΆΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ , έχει τρομερή σκοπευτική γραμμή και η αίσθηση της σκανδάλης είναι άπαιχτη.δοκίμασα πριν το πάρω και άλλα τρία.
ενα granditalia ένα MX2-L και ένα MX-8 όλα 75CM. ζυγίστηκα ανάμεσα στο MX2-L και στο MXS
Καλορίζικο να' σαι γερός να το χαρείς!
 
Λόγω ότι πέρσι σχεδόν κάθε εβδομάδα ήμουν στο σκοπευτήριο αποφάσισα να πάρω ένα ποιό (καθαρόαιμο) όπλο από αυτά που έχω και έπαιζα.
Ψάχνοντας και μέσω γνωστού πήρα ένα ΜΧS με 81cm , τσοκ, ρυθμιζόμενο κοντάκι και 11-7 ρίγα .
Δεν έχω προλάβει να το ρίξω στο σκοπευτήριο αλλα από δύο φορές που το έριξα στο βουνό το όπλο είναι αλλού. Αν και βαρύ σε σύγκριση με τά άλλα που έχω κουνάει ΠΆΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ , έχει τρομερή σκοπευτική γραμμή και η αίσθηση της σκανδάλης είναι άπαιχτη.δοκίμασα πριν το πάρω και άλλα τρία.
ενα granditalia ένα MX2-L και ένα MX-8 όλα 75CM. ζυγίστηκα ανάμεσα στο MX2-L και στο MXS
Καλορίζικο και καλοτούφεκο ....
 
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. Θα γράψω εντυπώσεις όταν το ρίξω στο σκοπευτήριο.Εκει θα γράψει εξετάσεις και ας έχει μεγάλο όνομα..

κοιτά μη σε μετρήσει κανένα baikal.yel.

.... αυτό ακριβώς έχω δει μία φορά να γίνεται.
τύπος που αν τον μέτραγες από όπλο μέχρι καπέλο γυαλιά ρούχα κ.λ.π.
χαλαρά πέρναγε τα 20 χιλιαρικάκια.

και δίπλα του ένας με κυνηγετικά σχισμένα και παμπάλαια , ο οποίος με ένα baikal , κάπνιζε τα πιατάκια με εκνευριστική άνεση.

............. έπειτα από λίγο ο PERAZZI την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.

και ο παρευρισκόμενος δάσκαλος είπε..........
τα πιατάκια και τα πουλάκια δεν τα καπνίζουν τα όπλα....... αλλά τα χέρια.
 
Συμφωνώ απόλυτα . Ηδη όμως τα έχω καπνίσει και με πολύ φθηνότερα όπλα:D:D.

αυτό που ήθελα να πω είναι ότι ένα καλό όπλο δεν πρόκειται από μόνο του ξαφνικά να μας μεταμορφώσει.
απλά θα μας βοηθήσει να ανέβουμε επίπεδο.

το οποίο και στο εύχομαι ολόψυχα. .shake hands..shake hands..shake hands.
 
Στην Ελλάδα έχουμε μία λανθασμένη εικόνα για την εταιρία PERAZZI ότι κατασκευάζει μόνο σκοπευτικά μονοσκάνδαλα τουφέκια! Δυστυχώς ο ελληνικός κυνηγετικός και σκοπευτικός τύπος αυτό έχει διαφημίσει. Δείτε παρακάτω τις φωτογραφίες και βίντεο από πλαγιόκαννα με μισές και ολόκληρες φωτιές και κοκοροτούφεκο. Αλληλεπίθετο δίκαννο με ολόκληρες φωτιές, exprese σε βάση 20 άρα, και δισκάνδαλο! Τα Perazzi έχουν μια συλλεκτικότητα (χωρίς να ανεβαίνει η τιμή τους)από την ίδρυση της εταιρείας μέχρι τις αρχές της δεκαετίας του 80, τα επονομαζόμενα MAP λόγο ότι δούλευε μέσα και τα κατασκεύαζε ο ίδιος ο Ντανιέλε.
exotic guys

image hosting url

any gas stations open near me



image to url





 
Καλορίζικο να' σαι γερός να το χαρείς!
Στην Ελλάδα έχουμε μία λανθασμένη εικόνα για την εταιρία PERAZZI ότι κατασκευάζει μόνο σκοπευτικά μονοσκάνδαλα τουφέκια! Δυστυχώς ο ελληνικός κυνηγετικός και σκοπευτικός τύπος αυτό έχει διαφημίσει. Δείτε παρακάτω τις φωτογραφίες και βίντεο από πλαγιόκαννα με μισές και ολόκληρες φωτιές και κοκοροτούφεκο. Αλληλεπίθετο δίκαννο με ολόκληρες φωτιές, exprese σε βάση 20 άρα, και δισκάνδαλο! Τα Perazzi έχουν μια συλλεκτικότητα (χωρίς να ανεβαίνει η τιμή τους)από την ίδρυση της εταιρείας μέχρι τις αρχές της δεκαετίας του 80, τα επονομαζόμενα MAP λόγο ότι δούλευε μέσα και τα κατασκεύαζε ο ίδιος ο Ντανιέλε.
exotic guys

image hosting url
any gas stations open near me


image to url






Μονο 2 μου αρεσαν....τα άλλα, σας τα χαριζω... .sarcastic.
 
Back
Top