Τουφεκιές στα όρια...

Ψάξτε λίγο την κόρη του παππού (Rachel Carrie) που λέτε ή οποία είναι παντρεμένη με τον Mark Winser παγκόσμιο πρωταθλητή του Sporting.. Είναι όλο το σοι τρελαμένο με το κυνήγι και το σκοπευτήριο.. Αυτοί θα βρίσκονται σε γιορτές και Χριστούγεννα και θα πηγαίνουν στις Ρεζέρβες να πούμε..
ολο το σο'ι' ενδραση
 
Νομιζα πως τουφεκισε ...σκνιπα!:D
Με τις action cameras οτιδηποτε πανω απο 20-25 μετρα αρχιζει και δειχνει λες και ειναι στο διαστημα απο αποσταση. Οταν σε καμερα κανης με καλη αναλυση φαινεται μικρο το θηραμα τοτε ειναι πραγματικα μακρυα
 
Την καταβολη του θηραματος σε τετοια μετρα να βλεπουμε.
Δεν αργει η ωρα που θα εχω στις τσεπες μου ELEY HI FLYER
και τον φιλο George να μου φωναζει "πανω σου"με σπαστα
Ελληνικα.sarcastic.Κανονιστηκε ηδη.............
 
Οριακές όλες στα 36μ, άντε και κάποιες καταβολές στα 40 ,με ζωντανά πουλιά και άντε βρες τα.o_O

.sarcastic..sarcastic.
Εκτίμηση απόστασης από την κάμερα δεν μπορώ να κάνω για να είμαι ειλικρινής, ειδικά από τη στιγμή που η κάμερα είναι τόσο έντεχνα στημένη για να δείχνει τις αποστάσεις μεγαλύτερες κ πιο εντυπωσιακές ... Αλλά αν κρίνω από την προσκοπευση που βάζει ο παππούς, κάποιες είναι αρκετά μακρινες...
 
Εκτίμηση απόστασης από την κάμερα δεν μπορώ να κάνω για να είμαι ειλικρινής, ειδικά από τη στιγμή που η κάμερα είναι τόσο έντεχνα στημένη για να δείχνει τις αποστάσεις μεγαλύτερες κ πιο εντυπωσιακές ... Αλλά αν κρίνω από την προσκοπευση που βάζει ο παππούς, κάποιες είναι αρκετά μακρινες...
.shake hands.
 
Back
Top