Καιρός

Καλημέρα σας
Δεν έχει αλλάξει και σε αυτά που λέγαμε
Η κατάσταση παραμένει ίδια έως της 20+- του μήνα Τα νέα στοιχεία δείχνουν την αλλαγή μετά της 20 με βροχές έως της 22/23
Κάπου εκεί πάει να κλειδώσει
Το καλό είναι ότι έρχεται με κρύο πίσω του όλο το θέμα μετα τις βροχές και το πέρασμα του ...Η διαφωνία είναι εάν έρθει από Ιόνιο η έχουμε δημιουργία απευθείας σε Αίγαιο (οπότε και αλλαζει το ποιες περιοχές θα βραχούν περισσότερο)..Αυτό όμως θα μας απασχολήσει τις επόμενες μέρες .Κρατάμε προς το παρόν την αλλαγή ι μετά τη 20/21
 
Last edited:
Φιλε περι γιγαντα εμεις θα παρουμε καμια στάλα μετα απο της 20?.shake hands.
Απο αυτα που ειδα,δυστηχως παλι βροχη δεν βλεπω να ρίχνει ουτε μετα της 20 εδω πανω.hair.

Καλέ μου φίλε μην μου αγχώνεσαι από τώρα ..
Εάν δεν δούμε την ακριβή θέση του χαμηλού και την πορεία του δεν θα ξέρουμε που θα βρεξει ...Ας περιμένουμε λίγο ακόμα..Ήδη το πάνε σιγά σιγά προς τρίτη από Δευτέρα...υπόμονη λοιπόν.Το βασικό είναι η αλλαγή και το κρύο που θα φέρει πίσω της
 
Απο αυτα που ειδα,δυστηχως παλι βροχη δεν βλεπω να ρίχνει ουτε μετα της 20 εδω πανω.hair.

Καλέ μου φίλε μην μου αγχώνεσαι από τώρα ..
Εάν δεν δούμε την ακριβή θέση του χαμηλού και την πορεία του δεν θα ξέρουμε που θα βρεξει ...Ας περιμένουμε λίγο ακόμα..Ήδη το πάνε σιγά σιγά προς τρίτη από Δευτέρα...υπόμονη λοιπόν.Το βασικό είναι η αλλαγή και το κρύο που θα φέρει πίσω της

Εντάξει φιλε μου ???
Υπομονή θέλει..και πάλι θέλει λίγο ακόμα να σιγουρέψει ,..
 
Last edited:
Back
Top