Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

To θεμα του like ειναι οτι θα γλυτωνε το καθε νημα με ανουσια ποστ, εφοσον οσοι απλα συμφωνουσαν με μια γνωμη, απλα θα το εδειχναν με αυτο τον τροπο, αντι για φατσουλες, και αλλα εικονακια που απλα γεμιζουν τα post counts. Οπως και με ολα τα πραγματα ομως, υπαρχει η καλη και η κακη χρηση, και περισσοτερο με νοιαζει καποιος τι γραφει, παρα αν μου κανε like ή οχι
Ορίστε... Αν είχα προλάβει να το διαβάσω και δεν γράφαμε ταυτόχρονα, θα ειχα απλά κάνει like και θα γλιτώναμε ένα post!
 
Καλημέρα μήπως θα μπορούσε να με ενημέρωση κάποιος τι να κανω για να μην έρχονται ενημέρωσης στο e mail

Σου άλλαξα την επιλογή στο προφίλ. Είναι το κουτάκι που γράφει ότι λαμβάνεις email για κάθε απάντηση σε συζήτηση που συμμετέχεις κλπ. Πες μου σε παρακαλώ αν είσαι οκ για να είμαι σίγουρος. Αν δεν είσαι θα το δω το απόγευμα όταν πάω σπίτι.
 
Παιδιά σχετικά με την αλλαγή στις ειδοποιήσεις που λαμβάνετε παρότι staff δεν έχουμε απεριόριστη πρόσβαση σε όλες τις επιλογές των μελών. Εφόσον θέλετε να αλλάξετε αυτές τις επιλογές τότε πατήστε πάνω στο όνομα profil σας πάνω δεξιά και έπειτα στο μενού των ρυθμίσεις πηγαίνετε στο "Επιλογές περί απορρήτου" και στο "Επιλογές ειδοποιήσεων". Σας επισυνάπτω και μια βοηθητική εικόνα κατωτέρω. Αν θέλετε να κοιτάξω κάποιος από τους mod τις επιλογές αυτές θα πρέπει να μας στείλετε πμ για να το φροντίσουμε.

Capture.png
 
Παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες στο φόρουμ από το κινητο

Ευριπίδη όπως το κάνεις και στον υπολογιστή. Άνοιξε μια καρτέλα με ένα σάιτ image hosting ανέβασε τη φώτο και κάνε copy τον σύνδεσμο που θα σου βγάλει. Μετά σε νέα καρτέλα άνοιξε το φόρουμ μας και πάτα το κουμπάκι της φωτογραφίας και paste το σύνδεσμο. Πες μου που έχεις τη δυσκολία για να γίνω πιο αναλυτικός.
 
μπορεί κάποιος από την διαχείρηση να μου πει πώς δουλεύει αμφότερα η επιλογή "Αγνοήστε αυτό το μέλος"
Screenshot_1.jpg

παίρνει κάποια ειδοποίηση το μέλος προς αγνόηση,φαίνεται στο προφιλ αυτού που αγνοεί το μέλος κλπ

ευχαριστώ
 
Παύλο για σένα που θα το πατήσεις για κάποιο άλλο μέλος δεν θα βλέπεις τα μηνύματά του ούτε και θα σου έρχονται ειδοποιήσεις ¨π.χ. το τάδε μέλος απάντησε στο μήνυμά σας". Αυτός που αγνοείς δεν ξέρει ότι τον αγνοείς.
 
Εγω εδω και μερικες μερες λαμβανω ειδοποιησεις χωρις να θελω. Ενεργοποιηθηκαν ρυθμισεις ενω τις ειχα απενεργοποιημενες. Κοινως αλλαχθηκαν κατα παραξενο τροπο, οι ρυθμισεις στο προφιλ μου...
 
Last edited:
Εγω εδω και μερικες μερες λαμβανω ειδοποιησεις χωρις να θελω. Ενεργοποιηθηκαν ρυθμισεις ενω τις ειχα απενεργοποιημενες. Κοινως αλλαχθηκαν κατα παραξενο τροπο, οι ρυθμισεις στο προφιλ μου...
Ποιος μπορεί να είναι αυτός ο παράξενος τρόπος Χρήστο; Γιατί και στο δικό μου προφίλ έπαθα το ίδιο.
 
Ποιος μπορεί να είναι αυτός ο παράξενος τρόπος Χρήστο; Γιατί και στο δικό μου προφίλ έπαθα το ίδιο.
Ελεγα μηπως με καποιον παραξενο τροπο πειραξα ο ιδιος τις ρυθμισεις μου, αλλα αφου συνεβει και σε σενα, τοτε σιγουρα δεν εκανα εγω κατι... :)
 
Ελεγα μηπως με καποιον παραξενο τροπο πειραξα ο ιδιος τις ρυθμισεις μου, αλλα αφου συνεβει και σε σενα, τοτε σιγουρα δεν εκανα εγω κατι... :)
Έχω παρατηρήσει πολλές φορές να συμβαίνουν τέτοια πράγματα και παράλληλα βλέπω server error logs για τα οποία δεν μπορώ να κάνω κάτι. Αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι τρώει σκαλωματα ο server. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. Και από την εταιρεία αυτό μου λένε δλδ..
 
Προφανώς κάποιο update της πλατφόρμας; Σε εμένα έγινε πριν καμιά δεκαριά μέρες και άρχισαν να έρχονται ειδοποιήσεις ακόμα και για τα like. Ξαναλλαξα τις προτιμήσεις και όλα κομπλέ.
 
Προφανώς κάποιο update της πλατφόρμας; Σε εμένα έγινε πριν καμιά δεκαριά μέρες και άρχισαν να έρχονται ειδοποιήσεις ακόμα και για τα like. Ξαναλλαξα τις προτιμήσεις και όλα κομπλέ.
Ναι Στέφανε κάτι τέτοιο! Απλά update η πλατφόρμα κάνει συχνά και δεν έχουμε πάντα τέτοια θέματα. Τέλος πάντων, αυτά υπάρχουν γενικα και δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι. Αν κάποιος έχει κάποια ιδέα πολύ ευχαρίστως να το συζητήσουμε!
 
Back
Top