Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
Άρβυλο MEINDL, μοντέλο Elbrus Pro Creta
Τα άρβυλα MEINDL ELBRUS κυκλοφορούν ξανά,σε μια επετειακή έκδοση,αφιερωμένη στο ελληνικό νησί της Κρήτης, με την κωδική ονομασία MEINDL ELBRUS CRETA. Διατηρούν όλα εκείνα τα ποιοτικά χαρακτηριστικά τα οποία τα έκαναν γνωστά, όπως είναι η αντοχή στην χρήση, η άνεση στο περπάτημα και οι επιδόσεις γενικά στο περπάτημα. Διαθέτει εξαιρετικής ποιότητας γνήσιο δέρμα επενδεδυμένο με μεμβράνη gore tex, η οποία του χαρίζει 100% αδιαβροχοποίηση και διαπνοή, ενώ το σύγχρονο σύστημα απόσβεσης κραδασμών που διαθέτει, με πάτο air active, θα κρατήσει τα πόδια σας ξεκούραστα και ασφαλή. Ένα από τα καλύτερα άρβυλα που κυκλοφορούν παγκοσμίως, εξαιρετικό για κυνήγι, περπάτημα στο βουνό,ορειβασία ακόμα και εργασίες σε δύσκολες συνθήκες, όπως αγροτικές, και κτηνοτροφικές κλπ....

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-Αδιάβροχο
-Βάρος 960 (γρμ.)
-Εξωτ./Κύριο Υλικό Δέρμα Waterproof leather
-Εσωτ.Υλικό/Φόδρα GORE-TEX Performance Comfort Footwear
-Κατηγορία BC
-Πάτος AIR-ACTIVE
-Σόλα VIBRAM

Πληροφορίες 2105310035
PO2W14d.jpg
 
Νέο άρβυλο από την MEINDL, μοντέλο Bhutan MFS.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-100% στεγανό με μεμβράνη GORE-TEX
-Αερόσολα Air Active
-Ειδικής επεξεργασίας δέρμα Nubuck υψηλής αντοχής
-Περιφερειακή κάλυψη
-Αφρώδες υλικό με μνήμη επαναφοράς (ΜΕMORY FOAM SYSTEM) στην περιοχή του αστραγάλου για τέλειο κράτημα
-Σόλα Meindl Multigriff by VIBRAM
-Βάρος 800 (γρμ.)
Κατηγορίας Β

Πληροφορίες 2105310035
H66G8c1.jpg
 
Επιστροφή από το μαγαζί του Αλέξη, πήγα να παραλάβω το δώρο μου από την κλήρωση του HL.big smile..
Να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου τον Αλέξη για την υποστήριξη στο forum και για την άψογη συμπεριφορά του και εξυπηρέτηση κάθε φορά που μπαίνω στο μαγαζί του.
 
αισθανομαι ασχημα που δεν εχω παει :(
φετος θα το τιμησω μονο και μονο γιατι ακουω απο ολους καλα λογια ,απο οτι εχω μαθει ειναι και στεκι .shake hands.
Ναι και τώρα που πέρασα έπιναν καφεδακι αλλά πήγα σερι απο το γραφείο και δεν έκατσα
 
αισθανομαι ασχημα που δεν εχω παει :(
φετος θα το τιμησω μονο και μονο γιατι ακουω απο ολους καλα λογια ,απο οτι εχω μαθει ειναι και στεκι .shake hands.
Και καλό στέκι κιόλας...το επισκέπτομαι συχνά...αλλά εκεί δεν γουστάρουν καθόλου τις beretta.very funny..very funny.
 
Πήγα σήμερα από το κατάστημα του Παρδαλακη και πήρα 20 κουτιά lambro classic. Πρέπει να αναφέρω ότι ο άνθρωπος είναι άψογος. Πρώτον άνοιξε το μαγαζί απόγευμα για να με εξυπηρετήσει Αφού δεν μπορούσα παρά μόνο σήμερα λόγω δουλειάς. Δεύτερον πήρα τα φυσίγγια σε καλή τιμή και γενικά είδα καλές τιμές στα φυσίγγια του και τρίτον μέχρι και δωράκι μου εκανε επειδή ερχόμουν από μακριά. Μου φάνηκε γενικά πολύ σωστός επαγγελματίας.
 
Πήγα σήμερα από το κατάστημα του Παρδαλακη και πήρα 20 κουτιά lambro classic. Πρέπει να αναφέρω ότι ο άνθρωπος είναι άψογος. Πρώτον άνοιξε το μαγαζί απόγευμα για να με εξυπηρετήσει Αφού δεν μπορούσα παρά μόνο σήμερα λόγω δουλειάς. Δεύτερον πήρα τα φυσίγγια σε καλή τιμή και γενικά είδα καλές τιμές στα φυσίγγια του και τρίτον μέχρι και δωράκι μου εκανε επειδή ερχόμουν από μακριά. Μου φάνηκε γενικά πολύ σωστός επαγγελματίας.
Τέτοιος είναι ο μπαγασας,φοβερό παιδί και ένας εξαιρετικός επαγγελματίας που πρώτα σέβεται τον πελάτη του και μετά κοιτάει την κονομα!δεν θα ξεχάσω μόλις έχω πρωτοπορεί την rafaello και θέλω ένα τσοκακι...είχε και αυτός rafaello αλλά δεν ξεραμε πως είχαν διαφορετικά σπειρώματα από όπλο σε όπλο....κάνει την παραγγελία το φέρνει πάω από το μαγαζί και βλεπουμε ότι τελικά δεν κάνει!την ίδια στιγμή μου λέει πως αναλαμβάνει όλο το κόστος και μου δίνει πίσω τα λεφτά!προσπαθοντας να τον πείσω πως έχω και εγώ μερίδιο ευθύνης δεν άκουγε τίποτα και τελικά ανέλαβε όλο το κόστος!
 
Άρβυλο MEINDL, μοντέλο Elbrus Pro Creta
Τα άρβυλα MEINDL ELBRUS κυκλοφορούν ξανά,σε μια επετειακή έκδοση,αφιερωμένη στο ελληνικό νησί της Κρήτης, με την κωδική ονομασία MEINDL ELBRUS CRETA. Διατηρούν όλα εκείνα τα ποιοτικά χαρακτηριστικά τα οποία τα έκαναν γνωστά, όπως είναι η αντοχή στην χρήση, η άνεση στο περπάτημα και οι επιδόσεις γενικά στο περπάτημα. Διαθέτει εξαιρετικής ποιότητας γνήσιο δέρμα επενδεδυμένο με μεμβράνη gore tex, η οποία του χαρίζει 100% αδιαβροχοποίηση και διαπνοή, ενώ το σύγχρονο σύστημα απόσβεσης κραδασμών που διαθέτει, με πάτο air active, θα κρατήσει τα πόδια σας ξεκούραστα και ασφαλή. Ένα από τα καλύτερα άρβυλα που κυκλοφορούν παγκοσμίως, εξαιρετικό για κυνήγι, περπάτημα στο βουνό,ορειβασία ακόμα και εργασίες σε δύσκολες συνθήκες, όπως αγροτικές, και κτηνοτροφικές κλπ....

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-Αδιάβροχο
-Βάρος 960 (γρμ.)
-Εξωτ./Κύριο Υλικό Δέρμα Waterproof leather
-Εσωτ.Υλικό/Φόδρα GORE-TEX Performance Comfort Footwear
-Κατηγορία BC
-Πάτος AIR-ACTIVE
-Σόλα VIBRAM

Πληροφορίες 2105310035
PO2W14d.jpg

Διαμαντή θωρώ τσι στο τέλος να φτιάξουνε Κρητικά στιβάνια.
 
Ετσι είναι το σωστό να λέγεται! Η καλύτερη διαφήμιση είναι ο ευχαριστημένος πελάτης. Οι καλοί επαγγελματίες πρέπει να ανταμείβονται έστω κι έτσι. Πρώτη φορά πήγα στο κατάστημα του και φυσικά θα ξαναπάω.
Πριν λίγο μίλησα μαζί του,για μια 302 που πουλιέται σε άριστη κατάσταση και μου το είπε Τάσο.
Αυτός είναι Ο Παρδαλάκης!!!
 
Προχτές έκανα μια προμήθεια σκοπευτικών φυσιγγίων από τον Αλέξη.
Επειδή δεν είχα χρόνο & δεν μπορούσα να πάω στο μαγαζί προθημοποιήθηκε ο ίδιος να μου τα φέρει στο μετρό.Με το που βγήκα από τις κυλιόμενες ήταν ήδη εκεί!
Τι να πώ τώρα.
Αυτά δε νομίζω να τα κάνει κανένας
Ένα μεγάλο μπράβο του!!!
Σε κερδίζει πρωτα σαν άνθρωπο & μετά όλα τα υπόλοιπα!!! :) :)
Ένα μεγαλο ευχαριστώ!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top