Φυσίγγια για την Φάσσα

Λοιπον παιδια εδω βοηθεια. Ενας μπαρμπας που παμε μαζι στις ρουφ ζητα magnum για να τις καιει στη βοσκη. Δε μπορω να πω τιποτα γιατι αυτα θελει. Ψαχνουμε κατι σε καλη τιμη(και ελληνικα) γιατι θελει να παρει αριθμο... Αν εχετε κατι...

Φτιαξτου την μαυρη πιτσιρηκα στα 34-35 γρ σε 12/76 φουλ κοντρα δωση στα 900 bar ......και 3αρια.......και να κανει κολοτουμπες οταν του τελιωνουν για να τα ξαναβρει........
 
Κατι τετοιο θα γινει... Τον κοβω ικανο μολις το μαθει να ψαχνει τις τρουπες στα πουλια και να κανει συγγρισεις με μαγκνουμ του παρελθοντος. Ολα αυτα γιατι εκει εχουμε κρυο...
 
Rio Royal Pigeon: Γνωρίζει κάποιος για ποιες καιρικές συνθηκες ενδεικνυται κατά κύριο λογο το συγκεκριμένο φυσιγγι;
Δυνατό και γρήγορο φυσιγγι,Δεκέμβρη και Γενάρη μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις....σε κρύο και υγρασία!
 
Δηλαδή δεν ενδείκνυται και τόσο πολύ για μπασιματα στα τέλη Οκτωβρίου σωστά?
Δεν θα έχω δουλέψει επομένως δεν θέλω να σου πω κάτι με σιγουριά....θεωρώ ότι λόγω πιέσεων και ταχυτήτων ίσως και να έχεις overkills....θα πήγαινα σε ένα πιο ελαφρύ φυσιγγι αλλά εξαρτάται και από τις καιρικές συνθήκες....αλλά όσα χρόνια κυνηγάω Μπάσιματα...ελάχιστες φορές είχε χειμωνιάτικο καιρό!
 
Ρωτάω γτ εγώ που δεν τις κυνηγάω πολύ ίσως θα ήθελα να αγοράσω 2-3 κουτάκια και να τα έχω για τις λίγες φορές που θα τις κυνηγήσω.
Με το percoso είσαι κύριος...δεν θεωρώ πως χρειάζεται κάτι ακριβότερα και βαράς στα 50 μέτρα εύκολα!
 
Ακριβος αυτο θα ελεγα και εγω απο εμπορικα δεν χρειαζεσαι κατι αλλο εκτος απο το percorso ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτη τη στιγμη στην αγορα και πολυ συγκεντρωτικο και οπως λεει και ο ηλιας ανετα εχεις τα 50 μετρα!!!
 
Ρωτάω γτ εγώ που δεν τις κυνηγάω πολύ ίσως θα ήθελα να αγοράσω 2-3 κουτάκια και να τα έχω για τις λίγες φορές που θα τις κυνηγήσω.

Αν το κόστος δεν είναι θέμα πάρε τα remington nitro pheasant 36γρ και είσαι κούκλος. 3×40= 120 ευρωπαϊκά και καθάρισες .sarcastic.
 
πολύ καλά Ηλία,,,ο συγκεκριμένος Ισπανός έχει φάει πολλά άλλα που θεωρούνται τοπ επιλογές και είναι παντός καιρού,,,λίγο τσουχτερή η τιμή αλλά αξίζει,δοκίμασε το φέτος
Όταν λες τσουχτερή?34 ή 36 είναι αυτά?
 
Back
Top