Αεροβόλα σκοποβολής

Το 95αρι είναι ικανο να κανει βολες ακριβειας ακομα και στα 80μ...
στα cometa η σειρά fenix400 δίνει για βληματακι 4.5 ταχύτητα 390 μετρα το δευτερόλεπτο ειναι αληθες?κ αν ναι ειναι ακριβειας όσο κ το weihrauch????ευχαριστώ για τις απαντήσεις
 
στα cometa η σειρά fenix400 δίνει για βληματακι 4.5 ταχύτητα 390 μετρα το δευτερόλεπτο ειναι αληθες?κ αν ναι ειναι ακριβειας όσο κ το weihrauch????ευχαριστώ για τις απαντήσεις
Ειπαμε πως δεν κοιταμε αυτές τις ταχύτητες γιατι με τα σωστα βληματακια είναι μερα με την νυχτα.Τα cometa fenix είναι από την καλη σειρα της εταιριας και αξιζουν τα λεφτα τους...αλλα τα Weirhauch δεν τα φτανουν,αυτά τα αεροβόλα είναι σημειο αναφορας για όλα τα αλλα.!!!
 
Θα μείνω τότε στην εμπειρία σας και στην πρόταση σας. Στο Weirhauch 95. Γιατί εννοείται θέλω να μείνω ευχαριστημένος σε κάτι που θα αποκτήσω. Το ξέρω οικονομικά λίγο δύσκολο για μένα αλλα μπορώ να κάνω υπομονή μέχρι να το αγοράσω!. Μόνο αν μπορείτε να μου πείτε σε ποιά καταστήματα υπάρχουν διαθέσιμα (αν είναι έυκολο σε προσωπικό μήνυμα). Σας ευχαριστώ και πάλι!!
Μελιδωνης Αθηνα και Αirgunshop Κομοτινη.
 
Μην μου λέτε για weirhauch..:(Ηταν το 90αρι δίπλα στο diana 350 ..και την έκανα την μαλακια μου...hair.
Και μου το είπε ο πωλητής ότι είναι πιο ευθύβολο αλλά εγώ...Δεν πειράζει..
Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα λέει η παροιμία..:)
 
Μην μου λέτε για weirhauch..:(Ηταν το 90αρι δίπλα στο diana 350 ..και την έκανα την μαλακια μου...hair.
Και μου το είπε ο πωλητής ότι είναι πιο ευθύβολο αλλά εγώ...Δεν πειράζει..
Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα λέει η παροιμία..:)
350 diana magnum !!!οτι χειροτερο εβγαλε η εταιρια,το παραδοξο ηταν πως εκανε τρελες πωλησεις βασικα λογω δυναμης και αγνοιας,απο τους 100 που το πηραν οι 90 μπορεσαν και το εδωσαν...οι αλλοι 10 ακομα ψαχνουν αγωραστη....
 
Σας ευχαριστώ όλους σας και κυρίως τον κ. Ηρακλή για την πρόταση του (weirhauch HW 95 ) ! Οπως το κοίταξα σε Youtube φαίνεται άψογο! Ευελπιστώ μέχρι τέλη Αυγούστου να το έχω!
Στο ευχωμαι ολοψυχα γιατι είναι το κορυφαιο αεροβολο στην κατηγορια του!!!κανε υπομονη και δεν θα το μετανοιωσεις.
 
Αυτό το HW 97kt μου έχει μείνει απωθημένο. Κάποτε έφτασα στο τσακ να το παρω μεταχειρισμενο αλλά χάλασε τελευταία στιγμή. Που θα μου παει...;
Ένα από τα τρια κορυφαια ελατήρια στο κοσμο,τα αλλα δυο είναι το Prosport και TX 200 της αγγλικης Air Arms.!!!
 
Ένα από τα τρια κορυφαια ελατήρια στο κοσμο,τα αλλα δυο είναι το Prosport και TX 200 της αγγλικης Air Arms.!!!
Το ξέρω κύριε Ηρακλή. Είχα φάει πριν μερικά χρόνια ατελείωτες ώρες διάβασμα και σας θυμαμαι και εσας από το γνωστό forum για τα αεροβόλα.
 
Ένα από τα τρια κορυφαια ελατήρια στο κοσμο,τα αλλα δυο είναι το Prosport και TX 200 της αγγλικης Air Arms.!!!
κ Ηρακλή την ίδια άποψη έχετε και για το HW 77K που τυγχάνει να έχω ?
αν και το έχω παρατήσει το θέμα τώρα .. θυμάμαι είχα ρίξει πολυυυυ ψάξιμο πριν την αγορά του ! ειχα καταλήξει στην εταιρία αλλα αυτό που με κέρδισε ήταν η σταθερή κάννη του.
 
Πάντως επειδή περασα πολύ όμορφα στα νιατα μου με το αεροβόλο και συγκεκριμένα με ενα diana που μας ειχαν φερει απο Γερμανία ,πολύ θα ήθελα να μπορέσω να αγοράσω κατι καλό ,μιας και και οι γιοι μου για αυτό δείχνουν ενδιαφέρον σε αντίθεση με το κυνήγι.
Το 95 βλέπω ότι βγαίνει και για 4,5mm και για 5,5mm .
 
Πάντως επειδή περασα πολύ όμορφα στα νιατα μου με το αεροβόλο και συγκεκριμένα με ενα diana που μας ειχαν φερει απο Γερμανία ,πολύ θα ήθελα να μπορέσω να αγοράσω κατι καλό ,μιας και και οι γιοι μου για αυτό δείχνουν ενδιαφέρον σε αντίθεση με το κυνήγι.
Το 95 βλέπω ότι βγαίνει και για 4,5mm και για 5,5mm .
Κοροϊδεύεις την γυναίκα ότι τάχα το θες για τους γιους σου, κοροϊδεύεις και μας ρε αλεπουδιάρη; :cool:
 
βρεε παιδες για το benjamin diskaveri 5,5 χιλιοστα, κανης ενδιαφερωμενωςςςςς;;;thinkthink image sharing sites εξηπηρετηαη κανουμε και εμης για εναν φιλο.fff. 350 ευρω πιστευω ειναι τζαμπαααααhippo
 
Κοροϊδεύεις την γυναίκα ότι τάχα το θες για τους γιους σου, κοροϊδεύεις και μας ρε αλεπουδιάρη; :cool:
Είμαι ειλικρινής .Απέλπιδα προσπάθεια. μπας και με ακολουθήσει κανείς τους και παψω να παριστανω σε βουνα και ρεματιές τον Λουκυ Λουκ.
.sarcastic.
 
κ Ηρακλή την ίδια άποψη έχετε και για το HW 77K που τυγχάνει να έχω ?
αν και το έχω παρατήσει το θέμα τώρα .. θυμάμαι είχα ρίξει πολυυυυ ψάξιμο πριν την αγορά του ! ειχα καταλήξει στην εταιρία αλλα αυτό που με κέρδισε ήταν η σταθερή κάννη του.
Ακριβως το ιδιο οπλο μηχανικα με το 97αρι...και επιπλεον με σκοπευτικα και μεγαλυτερη κανη χωρις υσηχαστηρι,παρα πολυ καλο και αυτο το οπλο!!!!εξαλου δεν υπαρχει Weirhauch που να μην ειναι καλο...
 
Back
Top