Cal.20

Ιδιογομωση. Κανω οτι θέλω όπως το θέλω και ναι συμφέρει τελικά. Γιατι αυτο που φτιάχνω εγω με 7€ ο κατασκευαστής θα το πούλαγε πανω απο 10€. Και ενώ στό δωδεκαρι ακριβά ειναι τα σκάγια στο εικοσαρι ειναι οι καλυκες. Άβυσσος το Εμπόριο
 
Γιάννη και εγώ αυτό είδα και το μάτι μου έπεσε στο F2 Classic Fiber.
Αλλά πολύ ακριβά!
Από κάποιον κατασκευαστή εντός Ελλάδας θα την βρούμε την άκρη γιατί δεν γίνεται αλλιώς.
Γιωργάρα θυμάσαι που λέγαμε γιαυτο το φυσιγγι το φέραν τελικά.
Τα σκοπευτικα τα legend σε 9,5 στην τσίχλα θα ναι μούρλια και στις γερακοτσιχλες το 7,5 τα σκάγια τούς είναι τα βαμμένα που μοιάζουν επιχαλκωμενα οι τιμές βέβαια όπως όλα του εικοσαριου.
 
Γιάννη και εγώ αυτό είδα και το μάτι μου έπεσε στο F2 Classic Fiber.
Αλλά πολύ ακριβά!
Από κάποιον κατασκευαστή εντός Ελλάδας θα την βρούμε την άκρη γιατί δεν γίνεται αλλιώς.
Γιωργο ξέρω έναν κατασκευαστή με 6 ευρώ το κουτί και a1 πυρίτιδα απλώς αν θέλει κάποιος να του πω παραπάνω ας μου στείλει μνμ γτ δν μου αρέσει να προβάλω άτομα για διαφήμιση
εγω δν τα εχω δοκιμασει φετος θα τα παρω αν δν προλαβανω να γεμιζω αλλα περισσοτερο φτιαχνω μονος μου
 
Γιωργο ξέρω έναν κατασκευαστή με 6 ευρώ το κουτί και a1 πυρίτιδα απλώς αν θέλει κάποιος να του πω παραπάνω ας μου στείλει μνμ γτ δν μου αρέσει να προβάλω άτομα για διαφήμιση
εγω δν τα εχω δοκιμασει φετος θα τα παρω αν δν προλαβανω να γεμιζω αλλα περισσοτερο φτιαχνω μονος μου
Γιάννη μιλά ελεύθερα φίλε δεν νομίζω να κάνουμε διαφήμιση όλοι κατά καιρούς έχουμε κάνει τις προτάσεις μάς .
 
Γιάννη μιλά ελεύθερα φίλε δεν νομίζω να κάνουμε διαφήμιση όλοι κατά καιρούς έχουμε κάνει τις προτάσεις μάς .
Είναι ο fantom στον Πύργο πριν έκανα ένα λάθος στην τιμή τα έχει 6,5 € οποίος θέλει ας το ψάξει εγώ προσωπικά δν έχω άποψη από τα φυσίγγια του δν τα έχω δοκιμάσει
 
Είναι ο fantom στον Πύργο πριν έκανα ένα λάθος στην τιμή τα έχει 6,5 € οποίος θέλει ας το ψάξει εγώ προσωπικά δν έχω άποψη από τα φυσίγγια του δν τα έχω δοκιμάσει
Ούτε εγώ Γιάννη αλλά έχω ακούσει καλά λόγια από φίλο που τα χρησιμοποίησε την περσινη χρονια , είναι ίσως και ο μόνος που έχει μια λογική τιμή.
 
Back
Top