Άρτεμις

Να με συγχωρέσει ο Άρης και η ομάδα του Hunter Passion,αλλά τα καλά να λέγονται!
Φανατικός οπαδός του περιοδικού πολλά χρόνια τώρα,χάρη σε έναν άνθρωπο που με ταξίδεψε με τις
αφηγήσεις του κ ταυτόχρονα μου υπέδειξε έτσι ώστε να κάνω φανταστικά κυνήγια! Ο άνθρωπος αυτός είναι πλέον αρχισυντάκτης του περιοδικού κ με την ευκαιρία θα ήθελα να τον ευχαριστήσω.

Το τέυχος Οκτωβρίου κάνει αναφορά προς ευχάριστη έκπληξη στο αγαπημένο μας στέκι (HuntersLife) στις πρώτες του σελίδες .shake hands..shake hands..shake hands.

υ.γ. έχει χαρακτηριστικά, κάποια πολυ ωραία σημεία για τσίχλα στην εύβοια!!!
 
Τα καλα οντως να λεγονται, κ καλα κανεις κ το αναφερεις... Παλαιοτερα ανηκα στην ομαδα του περιοδικου Αρτεμις, μετα για διαφορους λογους που δεν ειχαν σχεση με το περιοδικο κ τη συνεργασια μας, ακολουθησα το Γιωργο Τσαμαντακη...
Ωραιο ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ περιοδικο, το τονιζω το κυνηγετικο, γιατι σπανιζουν... ;)
 
Όντως ωραίο περιοδικό κ αυτό!Τώρα πια άλλαξε στυλ κ έγινε εφημερίδα,όπως κ όλα τα περιοδικά του Βαρβερη(εκδότης).
Το τεύχος του οκτωμβρη δεν το έχω πάρει ακόμα αλλά θα το πάρω σίγουρα.
ΥΓ Αρι παλιά έγραφε κ ένας καλαματιανός για θέματα βλητικής που δεν ζει πια ο Δημήτρης Παπαδεας..
 
Ενώ το τεύχος Νοεμβρίου κόστιζε 1,95 ευρώ, το σημερινό τεύχος Δεκεμβρίου έχει 2,50 ευρώ.
Αύξηση μόνο 25%!!!!!!!!!!!!!!!!
Φταίω εγώ που τσαντιζομαι;
γράφουν κάτι για την αύξηση;;;;;
 
Και εγω το ψαχνω φίλε ... τελευταίο τεύχος του Φεβ 18 ... δοκίμασα και τα τηλέφωνα του περιοδικού αλλά τζίφος ... η ιστοσελίδα του Facebook εχει να ανανεωθεί απο τότε , το ίδιο και το site ...
Ξαφνικός θάνατος μάλλον ... κρίμα
Μετά το Hunter Passion παει και το Αρτεμις ... έφυγαν τα καλά και έμειναν τα παλιομοδίτικα :(:(:(
 
Back
Top