Σκοπευτήριο Χανίων

1 :μίνι πολύ χαμηλό εξερχόμενο πίσω από τον πρώτο βατήρα.
2 :αριστερό πιάτο μέσα από τον πουλ καθοδικό σιγανό.
3:αριστερά πάνω στη δεξαμενή,το πάλιο 1 περνάει κοντά και ψηλά από τους βατήρες.
4.λαγος τραβερσα από αριστερά προς δεξιά 20-25 μέτρα.
5.πολυ ψηλο από αριστερά εισερχόμενο και λίγο λοξό.
6.ερχετε από απέναντι εισερχόμενο ευθεία και σχετικά ψηλά αλλα πέφτει κοντά στο όριο των 33 μέτρων.
7.ερχετε από απέναντι και δεξιά γλύφει κάτω πολύ λοξό σε σχέση με τους βατήρες και πέφτει ακριβώς στο οριο του γηπέδου,30-33 μέτρα.
8.φασιανος.
9.φευγει από την καταπακτή του trap λίγο αριστερά με ελαφρώς καμπύλη τροχιά,αρκετά γρήγορο.
11.εξερχομενο σιγανό και χαμηλό από δεξιά,η μηχανή είναι πίσω και δεξιά από τον 5 βατήρα.
Το 10 και το 12 δεν θυμάμαι .σιγουρα ένα είναι από τον πυργο του mark πιάτο με τροχια skeet.
Γιάννη, μερικές διορθώσεις, αν τα θυμάμαι καλά κι εγώ. Το 8 είναι το mark σίγουρα, το 11 είναι αυτό που λες 9 (σαν 9 το είχαν την Δευτέρα και την περασμένη εβδομάδα ), το 9 είναι ο φασιανός, το 10 χαμηλό από πίσω δεξιά, και το 12 τραπ από τη μέση της καταπακτής.
 
Γιάννη, μερικές διορθώσεις, αν τα θυμάμαι καλά κι εγώ. Το 8 είναι το mark σίγουρα, το 11 είναι αυτό που λες 9 (σαν 9 το είχαν την Δευτέρα και την περασμένη εβδομάδα ), το 9 είναι ο φασιανός, το 10 χαμηλό από πίσω δεξιά, και το 12 τραπ από τη μέση της καταπακτής.
Στέλιο καλά έκανες και διορθώνεις γιατί μεν θυμόμουν τις πορείες αλλα δεν θυμόμουν καλά τα νούμερα.
 
ΓΙα να δουμε, αυριο θα εχουμε αποψη... Μην ξεχνατε οτι για τον αγωνα θα εχει και σιμ και δεν ειμαι σιγουρος αν θα εχει τοσες πολλες μηχανες ταυτοχρονα
Βικτωρα βάση κανονισμών παίζουν 6 μηχανές σε κάθε πουλά.ο αγώνας είναι 2 πουλες γί´αυτο έχουν 12 μηχανές.για sim το άκουσα και εγω,έστω στη μια πουλά.
 
Βικτωρα βάση κανονισμών παίζουν 6 μηχανές σε κάθε πουλά.ο αγώνας είναι 2 πουλες γί´αυτο έχουν 12 μηχανές.για sim το άκουσα και εγω,έστω στη μια πουλά.
Ο κανονισμός ορίζει τον ΕΛΑΧΙΣΤΟ αριθμό μηχανών εκτόξευσης που απαιτείται σε έξι (6).
Όπως επίσης ορίζει και τρεις υποχρεωτικές τροχιές.
Όσον αφορά το αν θα έχει sim ή on report το αγωνιστικό σχήμα και αυτό καθορίζεται ρητώς στην εγκύκλιο.
Το αν θα γίνει σε 1 ή 2 γήπεδα το λέει στην Έγκριση διοργάνωσης του αγώνα που στέλνει η ΣΚΟΕ στον διοργανωτή σύλλογο, (στη δικιά σας περίπτωση λέει σε 1 αγωνιστικό γήπεδο) και πρέπει να είναι αναρτημένη στο σκοπευτήριο.
 
Ο κανονισμός ορίζει τον ΕΛΑΧΙΣΤΟ αριθμό μηχανών εκτόξευσης που απαιτείται σε έξι (6).
Όπως επίσης ορίζει και τρεις υποχρεωτικές τροχιές.
Όσον αφορά το αν θα έχει sim ή on report το αγωνιστικό σχήμα και αυτό καθορίζεται ρητώς στην εγκύκλιο.
Το αν θα γίνει σε 1 ή 2 γήπεδα το λέει στην Έγκριση διοργάνωσης του αγώνα που στέλνει η ΣΚΟΕ στον διοργανωτή σύλλογο, (στη δικιά σας περίπτωση λέει σε 1 αγωνιστικό γήπεδο) και πρέπει να είναι αναρτημένη στο σκοπευτήριο.

Gracias Kostas ;)
 
Back
Top