To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σε όλη την ομάδα είμαι ο Γιάννης από Κέρκυρα 43 χρόνων , ασχολούμαι με το κυνήγι μπεκατσας - τσίχλας - κοτσύφια, και κυνηγάω με Benelli Montelfetro Becaccia και Benelli S 90
Καλως σας βρηκα και εγω HUNTERS ειμαι ο ηλιας απο γαλατσι οταν δεν δουλευω ( χαχαχαχαχα) παω κυνηγι και σκοπευτηριο....ενα μεγαλο ευχαριστω για τις απαντησεις σας σε αλλο ποστ που εκανα....(ισως το καλυτερο forum για κυνηγι και σκοπευτηριο!!!!
Γιάννη και Ηλία καλώς ήρθατε στην όμορφη παρέα!:)
 
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα!Γιάννης από Κερατσίνι 29 χρονων,νέo μέλος στο φόρουμ και ασχολούμαι κυρίως με το κυνήγι τσίχλας-κοτσύφι με ένα Benelli montefeltro EL...

Καλημέρα σε όλη την ομάδα είμαι ο Γιάννης από Κέρκυρα 43 χρόνων , ασχολούμαι με το κυνήγι μπεκατσας - τσίχλας - κοτσύφια, και κυνηγάω με Benelli Montelfetro Becaccia και Benelli S 90

Καλως σας βρηκα και εγω HUNTERS ειμαι ο ηλιας απο γαλατσι οταν δεν δουλευω ( χαχαχαχαχα) παω κυνηγι και σκοπευτηριο....ενα μεγαλο ευχαριστω για τις απαντησεις σας σε αλλο ποστ που εκανα....(ισως το καλυτερο forum για κυνηγι και σκοπευτηριο!!!!
Γιάννη, Γιάννη και Ηλία καλώς ήρθατε ....
.welcome.
 
Δημήτρη από την όμορφη Αλεξανδρούπολη καλώς όρισες στην παρέα μας! Πώς πήγαν φέτος τα μέρη σου από μπεκάτσα και λαγό;
Καλώς σας βρήκα Vasilis. Περίεργη χρονιά φέτος για τις μπεκάτσες. Πουλιά σε μέρη που δεν το συνηθίζουν... Από λαγό καλά πάμε τα τελευταία χρόνια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top