Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

απο ebay.uk. Ηταν η τελευταια με 3 σειρες των 10 φυσσιγιων...
https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_...3.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=302558133409&_sacat=0
Πολυ ωαια κατασκευη, καλοραμμένη αλλα απαραδεκτος ιμαντας....
Ευτυχως υπαρχει και ο<δικος μας> μαστρο Γιαννης....;)
Προσεχως, φωτο....
 
Καλωρίζικη!

Έχω την ίδια αγορασμένη πριν 2 χρόνια περίπου αλλά με δύο σειρές φυσιγγίων και όχι τρεις.
Το πρόβλημα είναι ότι όταν βάζεις φυσίγγια σε αυτές τις εξωτερικές σειρές η τσάντα γίνεται εμπροστοβαρύς και δεν στέκεται ίσια στο έδαφος με τίποτα αλλά πέφτει πάντα μπροστά και αυτό είναι εκνευριστικό.
Τις σειρές σχεδόν πάντα τις αφήνω άδειες για αυτό το λόγο. Η κοιλιά, έτσι και αλλιώς, χωράει 100 φυσίγγια.

Να τη: https://www.hunterslife.gr/forums/t...ς-θηκες-οπλων-αξεσουάρ.828/page-2#post-155174
 
Αλλη μια περίτεχνη κατασκευή απο το μέλος ΓΙΑΝΝΗΣ. και αυτη τη φορά έδωσε ρέστα..
Life Time εγγύηση και πολύ στιβαρή δερμάτινη θήκη.
Το μπράβο ειναι λίγο.
Ο,τι σχετίζεται με δέρμα ή ξύλο =ΓΙΑΝΝΗΣ.










Κόσμημα!!!:)
 
Αλλη μια περίτεχνη κατασκευή απο το μέλος ΓΙΑΝΝΗΣ. και αυτη τη φορά έδωσε ρέστα..
Life Time εγγύηση και πολύ στιβαρή δερμάτινη θήκη.
Το μπράβο ειναι λίγο.
Ο,τι σχετίζεται με δέρμα ή ξύλο =ΓΙΑΝΝΗΣ.










Ότι πραγματικά αξίζει στην μπενελλα.shake hands.
 
Σήμερα παρέλαβα ένα δώρο αξίας ανεκτίμητης, από τον Γιάννη. Αυτό το σκούρο δέρμα είναι το αγαπημένο μου αλλά την ποιότητα δεν μπορείς να την περιγράψεις με λόγια. Πιστεύω ότι αυτή η ζώνη είναι ανώτερη από τις πιο ακριβές ζώνες των Αγγλικών οίκων. Αφού την κοιτάω και σκέφτομαι ότι είναι κρίμα να την βγάλω στο κυνήγι.
Γέροντα, δεν έχω λόγια και η ασύμμετρη πουλιάστρα, όλα τα λεφτά.
 
Σήμερα παρέλαβα ένα δώρο αξίας ανεκτίμητης, από τον Γιάννη. Αυτό το σκούρο δέρμα είναι το αγαπημένο μου αλλά την ποιότητα δεν μπορείς να την περιγράψεις με λόγια. Πιστεύω ότι αυτή η ζώνη είναι ανώτερη από τις πιο ακριβές ζώνες των Αγγλικών οίκων. Αφού την κοιτάω και σκέφτομαι ότι είναι κρίμα να την βγάλω στο κυνήγι.
Γέροντα, δεν έχω λόγια και η ασύμμετρη πουλιάστρα, όλα τα λεφτά.
Τα σχόλια για πολιοστη φορα ειναι περιττα.γιωργο καλοφορετη και γεμάτη θηραματα
 
Back
Top