Cal.20

Γιατί το έδωσες αυτό το μπιμπελό που ειναι θαυματουργο
Για να πάρω σκοπευτικό τότε θυμάμαι.
Έχει δρομολογηθεί πλέον η επιστροφή πλέον σε πιο μικρό διαμέτρημα ( 16 ή 20) για τις αγαπημένες μου βασίλισσες και τα κιχλοκότσυφα.
 
z86fmoy.jpg
Το εικοσαρακι μου ποτέ δεν με απογοήτευσε!
Άλλη ομορφιά και αυτή πάλι Νίκο.
 
Ομως δεν ξερω αν μου κανει καλο η κακο γιατι το θελω .hair.
Καλό είναι και θα έρθει και η ώρα του , όπως λέει και στο βίντεο τι τραβάνε τα έρμα 700 τουφεκιές μέσα σε λίγες ώρες παλιότερα είχα δει ένα ωραίο βιντεάκι από κάποιο lodge στην Αργεντινα με έναν οπλοβαστο γεμάτο εικοσαρια 391, και 686,687 και εξηγούσε πολλά πράγματα από τι δοκιμασίες περνάνε αυτά τα όπλα καθημερινά με χιλιάδες τουφεκιές αλλά δεν μπορώ να το ξαναβρώ το ρημάδι.
 
Καλές και άγιες αυτές οι δοκιμές αλλά αν δεν είναι τουλάχιστον ο στόχος 1χ1 δεν μπορείς να βγάλεις κανένα συμπέρασμα! Πόσο μάλλον σε τόσο μικρό χαρτί! Απορώ που κάνουν τέτοιες λεπτομερείς δοκιμές και χρησιμοποιούν τόσο μικρό στόχο και από πάνω έχουν και άποψη!
 
Καλές και άγιες αυτές οι δοκιμές αλλά αν δεν είναι τουλάχιστον ο στόχος 1χ1 δεν μπορείς να βγάλεις κανένα συμπέρασμα! Πόσο μάλλον σε τόσο μικρό χαρτί! Απορώ που κάνουν τέτοιες λεπτομερείς δοκιμές και χρησιμοποιούν τόσο μικρό στόχο και από πάνω έχουν και άποψη!
Η πλειονοτητα δεν ξυπναει ουτε με ατομικες βομβες,εσκεμμενα θελουν να διατηρουν και το μυθο τελικα.
 
Καλές και άγιες αυτές οι δοκιμές αλλά αν δεν είναι τουλάχιστον ο στόχος 1χ1 δεν μπορείς να βγάλεις κανένα συμπέρασμα! Πόσο μάλλον σε τόσο μικρό χαρτί! Απορώ που κάνουν τέτοιες λεπτομερείς δοκιμές και χρησιμοποιούν τόσο μικρό στόχο και από πάνω έχουν και άποψη!
Η πλειονοτητα δεν ξυπναει ουτε με ατομικες βομβες,εσκεμμενα θελουν να διατηρουν και το μυθο τελικα.
Συμφωνώ με τις παρατηρήσεις σας, μακάρι να καταλαβαίναμε βέβαια και τι λέει ο συγκεκριμένος έχει σχηματιστεί το ομοίωμα μιας φασσας με κλειστά φτερά και μετράει πόσα σκάγια έχει πάρει εντός όμως αν δεν κάνω λάθος οι δύο πρώτες τουφεκιές που έριξε με το εικοσαρι του έφυγαν πάνω αριστερά αλλιώς θα χε γίνει σουρωτήρι το χαρτόνι στο συγκεκριμένο σημείο.
 
Συμφωνώ με τις παρατηρήσεις σας, μακάρι να καταλαβαίναμε βέβαια και τι λέει ο συγκεκριμένος έχει σχηματιστεί το ομοίωμα μιας φασσας με κλειστά φτερά και μετράει πόσα σκάγια έχει πάρει εντός όμως αν δεν κάνω λάθος οι δύο πρώτες τουφεκιές που έριξε με το εικοσαρι του έφυγαν πάνω αριστερά αλλιώς θα χε γίνει σουρωτήρι το χαρτόνι στο συγκεκριμένο σημείο.
Οταν κανεις δοκιμη για συγκεντρωση περνεις ολοι τη τουφεκια στο χερι και τραβας το κυκλο και μετρας,αυτο βλεπω πολλοι παρολο οτι το γνωριζουν,εκατομυρρια φορες το εχουν διαβασει κανεις σχεδων δεν το κανει.Αρα θελουν να ζουν το ονειρο και την πατροπαραδοτη μπουρδα τον οπλων σουπερουαου.Εγω φετος εζησα τουφεκιες απο 20αρι,μεχρι τα 45μ που μετρησα τα σκαγια ειναι ακρως φονικα με αυτο που ειδα στο πινακα,για να πω και κατι για το 20αρι.25γρ ΡΙΟ τα οποια αλλαξα τα σκαγια τα οποια ειχαν σκουριασει και εκοψα το κυαθιο για να μου δωσει τα μεγιστα.
 
Παιδιά καλησπέρα σας.
Μετά λύπης μου, έχω να σας ανακοινώσω οτι μάλλον θα πουλήσω την κούκλα μου, γιατί απέκτησα πρόβλημα στη μέση μου και το κυνήγι μάλλον θα ''απαγορευτεί'' από το γιατρό. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου. έχω αγγελία στο car.gr. Βάζετε sx3 cal 20 και θα σας τη βγάλει. Μία είναι σε όλο το car.
 
Παιδιά καλησπέρα σας.
Μετά λύπης μου, έχω να σας ανακοινώσω οτι μάλλον θα πουλήσω την κούκλα μου, γιατί απέκτησα πρόβλημα στη μέση μου και το κυνήγι μάλλον θα ''απαγορευτεί'' από το γιατρό. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου. έχω αγγελία στο car.gr. Βάζετε sx3 cal 20 και θα σας τη βγάλει. Μία είναι σε όλο το car.
πήγαινε και σε δεύτερο γιατρό φίλε..... .xm.Περαστικά εύχομαι!!
 
Παιδιά καλησπέρα σας.
Μετά λύπης μου, έχω να σας ανακοινώσω οτι μάλλον θα πουλήσω την κούκλα μου, γιατί απέκτησα πρόβλημα στη μέση μου και το κυνήγι μάλλον θα ''απαγορευτεί'' από το γιατρό. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου. έχω αγγελία στο car.gr. Βάζετε sx3 cal 20 και θα σας τη βγάλει. Μία είναι σε όλο το car.
Πρώτα από όλα περαστικά και δεύτερον δεν περιμένεις μήπως τελικά την χρειαστείς;
 
Λοιπόν πήγα καλκατζακο να δω κάποια 20αρια μεταξύ άλλων ...... Είχε μια μπεκατσια μπιμπελο σκέτο.... Αν ήταν 66 η κανη θα μου άρεσε περισσότερο .
Είχε και ενα Φράνκι Σπ το feeling .. πολύ καλό ζύγισμα από κατασκευή αρκετά καλή είχε λίγο αυτή την ψευτιά αλλα φαίνεται αρκετά στιβαρό.

Δυστυχώς δεν είχε m2 α400 ούτε sx3

Αλλά πήρα μια ιδέα
 
Παιδιά καλησπέρα σας.
Μετά λύπης μου, έχω να σας ανακοινώσω οτι μάλλον θα πουλήσω την κούκλα μου, γιατί απέκτησα πρόβλημα στη μέση μου και το κυνήγι μάλλον θα ''απαγορευτεί'' από το γιατρό. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου. έχω αγγελία στο car.gr. Βάζετε sx3 cal 20 και θα σας τη βγάλει. Μία είναι σε όλο το car.
Καταρχήν περαστικά να είναι και γρήγορα.
Αν δεν είναι οικονομικό το θέμα μην τη δώσεις ακόμα την 20αρα.
 
Λοιπόν πήγα καλκατζακο να δω κάποια 20αρια μεταξύ άλλων ...... Είχε μια μπεκατσια μπιμπελο σκέτο.... Αν ήταν 66 η κανη θα μου άρεσε περισσότερο .
Είχε και ενα Φράνκι Σπ το feeling .. πολύ καλό ζύγισμα από κατασκευή αρκετά καλή είχε λίγο αυτή την ψευτιά αλλα φαίνεται αρκετά στιβαρό.

Δυστυχώς δεν είχε m2 α400 ούτε sx3

Αλλά πήρα μια ιδέα
Νίκο μήπως είδες την affinity για εντυπώσεις.
Είμαι και εγώ στο ψάξιμο μιας και την benelli δεν τη πουλάει ο φίλος ( και καλά κάνει δηλαδή, τις δικές μου μακακιες θα κάνει). Για καινούργια benelli πάει ψηλά το ποσό, για δίκανο και πάλι ανεβαίνει πολλή όποτε μόνο για 2ο χέρι ψάχνω ή για affinity που είναι στα 840 ευρώ.
 
Back
Top