Ξηρά τροφή

Πηρα για δοκιμή 2 ενέργειας trailer που δηλώνει πρώτο συστατικό 70% κοτόπουλο για να δούμε τι λέει.... Μακενα και εγώ ήθελα να δοκιμάσω
 
καλησπερα , ταιζω μακενα ενεργειας εδω και και μια βδομαδα και μια χαρα τροφη ειναι παιδια, την τρωνε με ορεξη , κοπρανα οχι πολλα, θα δουμε στην πορεια
Εγώ σήμερα πήρα το δεύτερο τσουβάλι. Παίρνω την κλασσική τροφή και επειδή έχω μικρό σκυλάκι μου κράτησε πολλούς μήνες!! Όπως τα λες λίγα και καλά κόπρανα!!
 
Μετά από δοκιμή της τρέιλερ ενέργειας..

Πολύ καλή για τα λεφτά της .
Λίγο κόπρανο τα πιάνει τα σκυλιά ,την τρώνε .
Μόνη ένσταση αρκετά σκληρά τα κόπρανα σε σημείο που τα κάνανε με το ζόρι τα σκυλιά μερικές φορές .
Ίσως δοκιμάσω και την συντήρησης
 
Εγώ σήμερα πήρα το δεύτερο τσουβάλι. Παίρνω την κλασσική τροφή και επειδή έχω μικρό σκυλάκι μου κράτησε πολλούς μήνες!! Όπως τα λες λίγα και καλά κόπρανα!!
ποσο την αγοραζεις φιλε;
 
20κιλο δεν ειναι; βασιλη μια χαρα τιμη ειναι
Αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει 18κιλο αλλά δεν παίρνω όρκο. Θα το κοιτάξω πάλι αργότερα που θα κατέβω αποθήκη! Ναι πολύ καλή τιμή είναι και το είχα άγχος γιατί μέχρι πριν αυτή του έδινε royal canin. Αλλά δεν την γούσταρε τόσο και τα κόπρανα του δεν ήταν όπως θα ήθελα...
 
Βασίλη πες μου αν κατάλαβα καλά, 23€ το classic και 33€ το ενέργειας; Σου το στέλνει στο σπίτι;
Καλά κατάλαβες. Απλά είναι από διαφορετικά μαγαζιά οι τιμές που σου λέω και ενδεχομένως η διαφορά να είναι μικρότερη αν ρωτήσεις στο ίδιο μαγαζί. Εγώ πήγα να πάρω την τροφή από το κατάστημα. Αλλά αν το ζητούσα θα μου την έστελνε. Γενικά αν θες να μάθεις πο;y μπορείς να την βρεις μπορείς να πάρεις τηλέφωνο 6986317845.
 
καλησπερα , ταιζω μακενα ενεργειας εδω και και μια βδομαδα και μια χαρα τροφη ειναι παιδια, την τρωνε με ορεξη , κοπρανα οχι πολλα, θα δουμε στην πορεια
Τελικα η makena τι λεει ; Την συνεχίζεις στον σκυλο !
 
Back
Top