Αεροβόλα σκοποβολής

γιασας παιδεςςς μιας και ειμαι και εγω λιγο ψωριαρης με τα αεροβολα,εχωντας στην κατοχημου ενα ΒΑΜ 5,5 χιλ και ενα απο παιδακιιιιι slabia 4,5χιλ,,,,μου βρεθηκε μια ευκαιρια να το πω;;.xm. ενα BEJAMIN HILANDER 5,5 χιλ, με δυοπτρα και την τρομπατου 1 ετους το οπλο και το δηνη ενας γνωστοσμου λογο αναγκης χρηματον στα 300 350 ευρω,,,,η τιμητου που εψαξα εξω ειναι σχεδων στα 700ευρω με την τρομπα καινουργιοο,,,,τι λετε να κανω κυνησηηηηη.my man.
 
γιασας παιδεςςς μιας και ειμαι και εγω λιγο ψωριαρης με τα αεροβολα,εχωντας στην κατοχημου ενα ΒΑΜ 5,5 χιλ και ενα απο παιδακιιιιι slabia 4,5χιλ,,,,μου βρεθηκε μια ευκαιρια να το πω;;.xm. ενα BEJAMIN HILANDER 5,5 χιλ, με δυοπτρα και την τρομπατου 1 ετους το οπλο και το δηνη ενας γνωστοσμου λογο αναγκης χρηματον στα 300 350 ευρω,,,,η τιμητου που εψαξα εξω ειναι σχεδων στα 700ευρω με την τρομπα καινουργιοο,,,,τι λετε να κανω κυνησηηηηη.my man.
Εμ και το ρωτας?
 
το αεροβολο παιδες ειναι το diskoberi bejamin και η δυοπτρατου εχη 350 ευρω μαλλων θα το κλησω.my man.
Αφου ειναι οπως τα λες ,δεν θα επρεπε καθολου να τοαναφερης γιατι εχουν και οι τυχοι αυτια , το μονο που θα μπορουσες να πεις εαν ειναι καλο αεροβολο το ταδε
 
Αν ασχοληθείς εντατικα ,να υπολογίσεις για αργότερα και το κοστος καποιας καταδυτικης μπουκαλας . . . . .
Γιατι πιστευω οτι η τρομπα θα σε κουραση. . . . .
σε ευχαριστω φιλεμου για το τρομπαριζμα που θα βαραω συνεχωςςςς μιας και κανω μετα το ληξας του κυνηγιου σκοποβωλη,,,συγουρα θα θελω φιαληηηη.my man..RESPECT..RESPECT.
 
Δεν μπορω να σε καταλαβω?????
Οταν το εχεις στην κατοχη σου τη θα το κανεις?Εγω του εριξα ενα αντιβαρο 300 γρ, και το εκανα κοτα πανε τα κολπα που ξερει,τωρα το εχω δωση γιατι απλα αλλαζω χομπι και μονο,Οχι το ειναι καλυτερο απο το 80αρι μεσα απο το κουτι.Αλλα και δεν γουσταρω να εχω αεροβολο 23 λιβρων και να του κατεβαζω τη δυναμη.Προσωπικα οτι δεν εχω δοκιμασει ποτε δεν φερνω αποψη,η απαντηση ειναι παντα δεν ξερω.
 
  • Like
Reactions: DrV
γιασας παιδεςςς,,μιας και ειχαμε να πιασουμε στα χεριαμας μηνεςςς το αεροβολο καναμε μια εξασκηση σημερα και πιστευω τα πηγαμε καλουτσικα,,,,,το οπλο ειναι ΒΑΜ19 18 cal 5,5 mm ΚΙΝΕΖΙΚΟ αλλα για τα λεφτατου θα ελεγα ειναι ενα δυνατο οπλακι μιας και εχη δυναμηηηηεως και τα 60 70 μετρα,,110 ευρω,,,,και καπιες φωτο ΥΓ η βολες στο καπακι εγηναν στα 40 μετρα,,επισης χωρις δυοπτρα και οχι σταθερο το οπλο αλα επωμισμενο.shake hands..RESPECT. συν δυο ΑΣΧΗΜΕςςςς.big smile..pop.
 
γιασας παιδεςςς,,μιας και ειχαμε να πιασουμε στα χεριαμας μηνεςςς το αεροβολο καναμε μια εξασκηση σημερα και πιστευω τα πηγαμε καλουτσικα,,,,,το οπλο ειναι ΒΑΜ19 18 cal 5,5 mm ΚΙΝΕΖΙΚΟ αλλα για τα λεφτατου θα ελεγα ειναι ενα δυνατο οπλακι μιας και εχη δυναμηηηηεως και τα 60 70 μετρα,,110 ευρω,,,,και καπιες φωτο ΥΓ η βολες στο καπακι εγηναν στα 40 μετρα,,επισης χωρις δυοπτρα και οχι σταθερο το οπλο αλα επωμισμενο.shake hands..RESPECT. συν δυο ΑΣΧΗΜΕςςςς.big smile..pop.
ρηξε και με το οπλο ακουμπηζμενο και σταθερο , για να δουμε την ευθηβολια του
 
Back
Top