Αγριόχοιρος

Εγραψε και σημερα η παρεα μου με εκτελεστη τον παππου μου που παρολα τα 90 του χρονια του τουφεκαει παρα πολυ καλα..φυσιγγι δικο μου
Μπράβο παλικάρια! Απο τον μικρότερο μέχρι τον μεγαλύτερο!
Τα χρονια του να πάρουμε :)
 
Τι να πω βρε Μίλτο, να είναι καλά ο άνθρωπος :) και γρήγορα να εξηγηθεί και στα ταίρια του.

Υ.Γ. Πανούτσο τα βλέπεις; Πρέπει νά βαρεσουμε ένα γουρούνι, να το δεσουμε στον ουρανό του c3 και να κατεβουμε στα καφέ της Γλυφάδας με τσίτα την κόρνα....ha ha ha.
 
Εγραψε και σημερα η παρεα μου με εκτελεστη τον παππου μου που παρολα τα 90 του χρονια του τουφεκαει παρα πολυ καλα..φυσιγγι δικο μου
ωραιωςςςς φιλεεε και το γουρουνακι και το μπαρακιι.RESPECT..RESPECT. παντα τετειαααα.terror.
 
Εγραψε και σημερα η παρεα μου με εκτελεστη τον παππου μου που παρολα τα 90 του χρονια του τουφεκαει παρα πολυ καλα..φυσιγγι δικο μου
Μπράβο Μίλτο να χαίρεσαι τον πάππου σου να είναι καλά άνθρωπος να ρίχνει τετεια καπρια ,γερά κοκάλα αυτοί οι παλιοί
 
Να στε καλα παιδια..απο τον παππου και τον πατερα μου 100 χρονια μαζι εμπειρια μονο στο γουρουνι ρχω αποκτησει και εγω μια εμπειρια σε αυτο το κυνηγι..μιας και απο μικρο με περνανε μαζι στην παρεα
 
Καποια καλη και δοκιμασμενη πρόταση για πριονι χειρος υπάρχει;
φιλε καλημερα, επειδη πουλαω εργαλεια εδω και 30 χρονια και εχω δωσει πολλα εδω σε φασσαδες που φτιαχνουν φυλαχτρες θα σου ελεγα να βρεις της ARS λεγεται η εταιρεια ειναι γνησια ιαπωνιας , ειναι σπαστο και το μοντελο λεγεται G18L,σπαστο δεν ποιανει χωρο , η λαμα ξυριζει και υπαρχει οτι ανταλλακτικο χρειαστεις,ελπιζω να σε καλυψα
 
φιλε καλημερα, επειδη πουλαω εργαλεια εδω και 30 χρονια και εχω δωσει πολλα εδω σε φασσαδες που φτιαχνουν φυλαχτρες θα σου ελεγα να βρεις της ARS λεγεται η εταιρεια ειναι γνησια ιαπωνιας , ειναι σπαστο και το μοντελο λεγεται G18L, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ
Καλησπερα ΒΙΚ ενδιαφέρομαι για πριονι χειρος για κοπη κρέατος :)
 
Καλησπερα σε ολους..υστερα απο 2 βδομαδες χωρις ζωο ψαναεπανηλθαμε σε ρυθμο..απο ενα κοπαδι που σηκωσαμε ενα κρατησε ο πατερας μου και αλλο ενα ενας φιλος

Μπράβο στον πατέρα σου και την παρέα σας φίλε Μίλτο!
 
Back
Top