To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Απο Σέρρες ημε παπια και φασα
Καλησπέρα σε ολοι την παρεα ειμαι καινουργιο μελος σας παρακολουθω εδω καιρο !!!
Καλησπέρα τον καλο μου φιλο , καλώςηρθες στην ομάδα Γιώργο εδω θα κανεις πολλα φιλαράκια !!! Εχει πολλούς φαςσαδες
 
Καλημέρα. είμαι ο Λευτέρης από Καλαμάτα.
52 ετών, κυνηγάω με beretta a302 εδώ και 33 χρόνια. φανατικός με το κυνήγι από μικρό παιδί αλλά τώρα τελευταία έχω μείνει σχεδόν μόνος από την κυνηγετική παρέα μου και λόγω έλλειψης χώρου δεν έχω και σκύλο (έχω όμως 2 μαλτεζάκια μέσα στο σπίτι!!!) έτσι τα μοναδικά κυνήγια μου είναι μόνο η τσίχλα.
ελπίζω να ανταλλάξουμε εμπειρείες και συμβουλές μέσα από αυτή την κοινότητα.
καλώς σας βρήκα!

καλησπερα στην ομαδα....ειμαι 35 ετων κατοχος μιας browning auto 5 και προσφατα μιας ithaka της οποιας χρςιαζομαι πληροφοριες..χαχαχαχα...κυνηγαω τσιχλα μπεκατσα και ορτυκι...καλως σας βρηκα.....

Νέος στο site, παλιός σκοπευτής κ κυνηγός .
Χαιρετώ την παρέα .

Καλησπέρα σε ολοι την παρεα ειμαι καινουργιο μελος σας παρακολουθω εδω καιρο !!!
Λευτέρη, Δημήτρη, Λάμπη και Γιώργο καλώς ήρθατε στη παρέα του Hunterslife.
 
Γεια σου Δημητρη ειμαι φιλος του Γιωργου μου εχει πει για σενα τα καλυτερα ειμαι απο Σερρες και εγω
Δημητρη το φιλαράκι μου ειναι στις φασσες τις ρημάξει μέχρι σημερα κάθε μερα κανε αριθμούς
 
Γεια σου Δημητρη ειμαι φιλος του Γιωργου μου εχει πει για σενα τα καλυτερα ειμαι απο Σερρες και εγω
Κατάλαβα. Καλώς ήρθες και πάλι και χαίρομαι που θα λέμε κι απο δω.Χαιρετισμούς στον Γιώργη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top