Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους ... Έχω "χάσει επεισόδια" από διάφορα τρεχάματα που είχα Πέμπτη - Παρασκευή και χωριό το Σ/Κ ... Μπήκα μόνο 2-3 φορές από το κινητό, για λίγο ίσα-ίσα να μου σπάσει τα νεύρα η cosmote ως συνήθως ...
Διαμαντή, να σου ζήσουν τα παιδιά, καλορίζικα και ευτυχισμένα..shake hands.
Έρχεται φίλε μου ο μικρός Πτσούλας, το Δεκέμβριο με το καλό.
Με το καλό να δεχτείτε και τον μικρό, με υγεία και καλή τύχη. Καλά το κατάλαβα εγώ από τη φωτογραφία ... ;) :)
 
Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα. Αναβλήθηκε η πρωινή έξοδος λόγω βροχής μιας και μέχρι της 09:00 έριχνε καλό νερο. Τώρα καθάρισε και έβγαλε ήλιο, αν προλάβω θα πεταχτώ το μεσημεράκι μια περιπολία μπας και με τη βροχή έκλεισε κάνα τρυγονακι.
 
Καλημέρα από τα Χανιά τσι Κρήτης. Σήμερα πάλι καλοκαίρι ενώ χθες το μεσημεράκι λίγο ήθελε και θα έβρεχε..
(Προς τους Χανιώτες=παιδιά τί εργα έκαναν στην ακρωτηρίου πάλι μπαλώματα και εγώ νόμιζα ότι θα την άλλαζαν όλη την άσφαλτο.. τσάμπα μας τα ζάλισαν κλειστή η ακρωτηρίου κλπ.......pop..pop.)
 
Καλημέρα από τα Χανιά τσι Κρήτης. Σήμερα πάλι καλοκαίρι ενώ χθες το μεσημεράκι λίγο ήθελε και θα έβρεχε..
(Προς τους Χανιώτες=παιδιά τί εργα έκαναν στην ακρωτηρίου πάλι μπαλώματα και εγώ νόμιζα ότι θα την άλλαζαν όλη την άσφαλτο.. τσάμπα μας τα ζάλισαν κλειστή η ακρωτηρίου κλπ.......pop..pop.)
Παναγιώτη, κάτι άκουσα χθες στη TV αλλά δεν κατάλαβα, σήμερα είναι ανοιχτή η Ακρωτηρίου, ξέρεις ;;; Για να μη βρεθώ προ εκπλήξεων το απόγευμα που θα πάω σκοπευτήριο και γίνουν τα νεύρα μου τσατάλια !!! .what.
 
Παναγιώτη, κάτι άκουσα χθες στη TV αλλά δεν κατάλαβα, σήμερα είναι ανοιχτή η Ακρωτηρίου, ξέρεις ;;; Για να μη βρεθώ προ εκπλήξεων το απόγευμα που θα πάω σκοπευτήριο και γίνουν τα νεύρα μου τσατάλια !!! .what.

Απ οτι άκουσα Στέλιο ανοιξε

Ανοικτή είναι και απο τα δύο ρεύματα παιδιά. Δεν έκαναν τίποτα μόνο μπαλώματα έξω απο το supermarket μετά το πρατήριο της shell και λίγο πιο πάνω δεξιά που είχε ξεταπώσει η άσφαλτος.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top