Αγριόχοιρος

Αποτέλεσμα του ΣΚ τις παρέα του χωρίου μου Σαββάτο που δεν πήγα λόγο δουλειάς, 3 γουρούνια το ένα καπρι χτυπήθηκε στη στάμπα κ μείον ενα σκυλί χτυπημένο,
Κυριακή με μείον ένα σκυλί ξεκινάμε κυνήγι από τι φαίνεται πήρα τίτλο παγανιερη σηκώσαμε ένα κοπάδι με 10 δύστυχος στα καρτερία που βγήκαν δεν μπόρεσαν να κρατήσουν κανένα.
 
Εγραψε για μια ακομη φορα η ομαδα μου..ενα καλο καπρι σημερα χτυπημενο στην σταμπα μετα απο πολυ κυνηγι περασε απο ενα καρτερι το οποιο δεν το κρατησε και πηγε και κολλωσε σε ενα ρεμα
http://i1298.photobucket.com/albums/ag49/MiltosL/Mobile Uploads/FB_IMG_1506250869730_zpsztxf9ukj.jpg

Μπράβο σώνεις την παρτίδα. Εγώ σκέφτομαι μήπως ξαναπάω το ΣΚ 07/08-10 γτ έχω χρωστούμενα.
 
Μπράβο σώνεις την παρτίδα. Εγώ σκέφτομαι μήπως ξαναπάω το ΣΚ 07/08-10 γτ έχω χρωστούμενα.
Μανο το κακο ειναι οτι δεν εχω παει καθολου απο την εναρξη αλλα ο πατερας μου δεν με αφηνει χωρις ανταποκριση της καθε εξοδου..πηγαινε οσο περισσοτερο γινεται..παντου εχει πολλα ζωα
 
Τι φρουτο ειναι τουτο....στις 10 λεξεις που λεει οι 8 ειναι βρισιες.....μεγαλος μαγκας.....αντε μη πω τιποτε αλλο...
Σκεψου οταν θα κανουν και την μοιρασια τι θα κατεβασει το στομα τους
Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι και οι δυο κυνηγοι που εμφανιζονται στο ποταμι δεν φορανε πορτοκαλι γιλεκο δειγμα αναισθησιας και ανευθυνοτητας .hit..hit.
 
Εγραψε για μια ακομη φορα η ομαδα μου..ενα καλο καπρι σημερα χτυπημενο στην σταμπα μετα απο πολυ κυνηγι περασε απο ενα καρτερι το οποιο δεν το κρατησε και πηγε και κολλωσε σε ενα ρεμα
http://i1298.photobucket.com/albums/ag49/MiltosL/Mobile Uploads/FB_IMG_1506250869730_zpsztxf9ukj.jpg
Μπράβο Μίλτο στην ομάδα σου!Να έχετε πάντα καλά κυνήγια
 
..... εγρρρρρ λυκόγρουνο .....very funny.



Εξουσια εστε:Σοβαρευτειτε .Περα απο αυτο το περιστατικο δεν αναδεικνυει την πλευρα
του προβληματος .
Δεν μπορει να εισαι κυνηγος ,και να μην καταλαβαινετε την αναρτηση, συμπερασμα
τον εναρετο ηθικο κοσμο του κυνηγου.Μηπως δεν εχουμε καταλαβει σε τη κοσμο,
συναδελφων...ΖΟΥΜΕ..Σε βρωσιμους μαλακες ,και εμεις τους αναπαραγουμε
ηρωες με της αναρτησεις τους......kkk..kkk..kkk..violin.και του λογου τους...o_Oo_O
 
Back
Top