Κυνηγώντας...

μπράβο ρε Σάκη φωτό με κυνήγι φύση κι ομορφιά Ελλάδας
τέτοιες φωτό δεν κουράζουν δεν προκαλούν δείχνει πόσο αγαπάς αυτό που κάνεις τον τόπο που το κάνεις δείχνοντας τον σεβασμό πριν την αγάπη και την ευχαρίστηση
εμένα απλά με ταξιδεύεις............................................................
υ.σ. η φωτό με τα μανιτάρια όλες οι αποδείξεις :)
 
MDcaGK0.jpg
 
Η μοναδική φώτο που έχω από κυνήγι πέρδικας στο νησί και αυτή από τα νιάτα μου, εδώ πρέπει να με 18-19 χρόνων στην έναρξη παρέα με το κανόνι που κυνηγούσα τότε μια δανεικια beretta a 303 ,32" κάνη και φυσίγγια lambro demi και την Λίζα του καλού μου φίλου που κυνηγουσαμε τοτε παρέα.
 
Η μοναδική φώτο που έχω από κυνήγι πέρδικας στο νησί και αυτή από τα νιάτα μου, εδώ πρέπει να με 18-19 χρόνων στην έναρξη παρέα με το κανόνι που κυνηγούσα τότε μια δανεικια beretta a 303 ,32" κάνη και φυσίγγια lambro demi και την Λίζα του καλού μου φίλου που κυνηγουσαμε τοτε παρέα.
.....πουναι τα χρόνια ,ωραία χρόνια ....sarcastic.
Νασαι καλά φιλαράκι και να ξανάρθεις στο νησί σου και να απολαύσεις ξανά τα κυνήγια στον τόπο σου.
 
Η μοναδική φώτο που έχω από κυνήγι πέρδικας στο νησί και αυτή από τα νιάτα μου, εδώ πρέπει να με 18-19 χρόνων στην έναρξη παρέα με το κανόνι που κυνηγούσα τότε μια δανεικια beretta a 303 ,32" κάνη και φυσίγγια lambro demi και την Λίζα του καλού μου φίλου που κυνηγουσαμε τοτε παρέα.
Γεια σου Κωνσταντίνε! Με το καλό να επιστρέψεις στους κυνηγότοπους που ξεκίνησες να κυνηγάς
 
Back
Top