Beeper

Καλημερα Μιλτο!Εχεις να προτεινεις καποιο dt?
Δυο βγαζει το btb 800 και το 809 αν θυμαμαι καλα ενα εχει κοντρολ και το αλλο μονο το κουμπι πανω στο μπιπερ..και τα δυο ειναι πολυ καλα..αν δεν θελεις πολλους ηχους και δεν σε χαλαει το μονοτονο μπιπ που προσφερει τοτε δεν θα εχεις κανενα θεμα και απο ακουστικοτητα ειναι πολυ καλο
 
Last edited:
Αυτό έχω Μίλτο... Το δούλεψα καλά από ένα φίλο και το έχω πάρει... Είναι κορυφή...
Οντως Λαμπρο ειναι πολυ καλο..το εχει ενας φιλος στο κουρτσχαρ του και ειναι φοβερο..βεβαια τον ψηνω να μου το δωσει αφου δεν εχει μακρινο σκυλο..πιο χρησιμο θα ειναι για την σεττερινα μου που αν
 
Καλημέρα Κώστα.. με αυτά τα λεφτά πες του να πάρει το μπερετι η το Ουμπέρτο.. εγγύηση μιλάμε..
Καλημερα φιλε μου,
το beretti το εχει ηδη...
Απλα θελει το συγκεκριμενο για να το περναει στο λουρι του GPS και να μην φοραει διπλα λουρακια στο σκυλο ;)
Η πλακα ειναι οτι δεν μπορω να βρω πουθενα στο ιντερνετ πληροφοριες...
 
Πες του να πάρει το κανιμπερ Κώστα... Και καλό και φθηνό...
Το κίτρινο με τις 4 βίδες?
Εχει το προηγούμενο με τη μόνη βίδα και το καινούργιο δεν του κάνει..
Τέλος πάντων θα δω τι θα κάνουμε.. Έχω γράψει και σε ένα ιταλικό φόρουμ και περιμένω .pray to God.
 
Γιάννη βλέπω το beeper πως το φοράς στο σκυλάκι σου και σου προτείνω να δεις της οδηγίες για την τοποθέτησή του. Εγώ που έχω ένα του ίδιου στυλ αλλά διαφορετικής εταιρείας στις οδηγίες τοποθέτησης έγραφε να τοποθετείται το ηχείο προς τα εμπρός κάτω από το στόμα του σκύλου και όχι προς το στήθος... Αν θέλεις ψάξε και για το δικό σου... ;)
Κάλιο αργά παρά ποτέ. :) Διαπίστωσα πως οι παραπάνω οδηγία μου ως προς την τοποθέτηση του beeper, είναι λάθος. Το σωστό λοιπόν ως προς τη φορά της χοάνης είναι όπως φαίνεται στις φωτό από τις οδηγίες:


 
Επειδη εχω παθει πατατα με ενα μπιπερ που εχω ψαχνομαι για καινουριο..σκεφτομαι για το canibeep 5 σαν καλο εκτος αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο αλλα χωρις να ξεφευγει πολυ πανω απο το 100αρικο
 
Επειδη εχω παθει πατατα με ενα μπιπερ που εχω ψαχνομαι για καινουριο..σκεφτομαι για το canibeep 5 σαν καλο εκτος αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο αλλα χωρις να ξεφευγει πολυ πανω απο το 100αρικο
Μιλτο,τις προαλλες λεγαμε για το beretti..Το ειχε βγαλει προσφορα ο Παρδαλακης στο Αιγαλεω στα 145..Αν σε βολευει χρηματικα τσιμπα το..Μετα το εχει το must-dive στα 175
 
Μιλτο,τις προαλλες λεγαμε για το beretti..Το ειχε βγαλει προσφορα ο Παρδαλακης στο Αιγαλεω στα 145..Αν σε βολευει χρηματικα τσιμπα το..Μετα το εχει το must-dive στα 175
Ειναι εργαλειο το μπερετι..σηνερα κυνηγησα με αυτο δανεικο απο ενα φιλο και πραγματικα το ζηλεψα..δυστυχως το μπατζετ ειναι πολυ στριμωγμενο και ψαχνω κατι που να μην το πεταξω σε ενα χρονο..επισης το canibeep το προ που το κυνηγησα δεν μπορουσα να ακουσω πουθενα το σκυλι οταν ξεμακραινε αρκετα
 
Ειναι εργαλειο το μπερετι..σηνερα κυνηγησα με αυτο δανεικο απο ενα φιλο και πραγματικα το ζηλεψα..δυστυχως το μπατζετ ειναι πολυ στριμωγμενο και ψαχνω κατι που να μην το πεταξω σε ενα χρονο..επισης το canibeep το προ που το κυνηγησα δεν μπορουσα να ακουσω πουθενα το σκυλι οταν ξεμακραινε αρκετα
Μίλτο τα παρακάτω τα έχεις κοιτάξει;
http://www.roussoscollars.gr/
Πάντως είναι αρκετά πιο χαμηλά σε τιμή από τα υπόλοιπα,αλλά δεν ξέρω κάποιον να τα χρησιμοποιεί.
 
Ειναι εργαλειο το μπερετι..σηνερα κυνηγησα με αυτο δανεικο απο ενα φιλο και πραγματικα το ζηλεψα..δυστυχως το μπατζετ ειναι πολυ στριμωγμενο και ψαχνω κατι που να μην το πεταξω σε ενα χρονο..επισης το canibeep το προ που το κυνηγησα δεν μπορουσα να ακουσω πουθενα το σκυλι οταν ξεμακραινε αρκετα
Ναι,αυτο με το μπατζετ που λες ειναι θεμα δυστυχως
Δες εδω,εχει μεγαλη ποικιλια
https://www.must-dive.gr/must-hunt/αξεσουαρ-σκυλων-beeper/beeper/?sort=p.price&order=ASC&limit=100
 
Μίλτο τα παρακάτω τα έχεις κοιτάξει;
http://www.roussoscollars.gr/
Πάντως είναι αρκετά πιο χαμηλά σε τιμή από τα υπόλοιπα,αλλά δεν ξέρω κάποιον να τα χρησιμοποιεί.
Αυτα του Ρουσπυ ειχα δυο..για μια σεζον καλα ειναι αλλα μετα το χαος..η αληθεια ειναι οτι τα λεφτα που εχω δωσει μεχρι τωρα επερνα ενα μπερετι απ την αρχη και θα καθαριζα..καλα να παθω
 
Αυτα του Ρουσπυ ειχα δυο..για μια σεζον καλα ειναι αλλα μετα το χαος..η αληθεια ειναι οτι τα λεφτα που εχω δωσει μεχρι τωρα επερνα ενα μπερετι απ την αρχη και θα καθαριζα..καλα να παθω
Λιγο υπομονη και μαζευεις σε λιγο καιρο τα λεφτα για το beretti;)
 
Λιγο υπομονη και μαζευεις σε λιγο καιρο τα λεφτα για το beretti;)
Αυτο σκεφτομουν να κανω αλλα τουλαχιστο για φετος δεν υπαρχει τετοια περιπτωση..μαλλον προσανατολιζομαι στο leader που φερνει ο δημητριαδης στα 90 ευρω..αδιαβροχο ειναι το βασικοτερο για μενα..τωρα αν μου βγει λαχειο και βγαλω κανα δυο χρονια ευχαριστημενος θα μαι!
 
Αυτο σκεφτομουν να κανω αλλα τουλαχιστο για φετος δεν υπαρχει τετοια περιπτωση..μαλλον προσανατολιζομαι στο leader που φερνει ο δημητριαδης στα 90 ευρω..αδιαβροχο ειναι το βασικοτερο για μενα..τωρα αν μου βγει λαχειο και βγαλω κανα δυο χρονια ευχαριστημενος θα μαι!
Βάλε αλλα 50 και πάρε το μπερεττι
 
Αυτο σκεφτομουν να κανω αλλα τουλαχιστο για φετος δεν υπαρχει τετοια περιπτωση..μαλλον προσανατολιζομαι στο leader που φερνει ο δημητριαδης στα 90 ευρω..αδιαβροχο ειναι το βασικοτερο για μενα..τωρα αν μου βγει λαχειο και βγαλω κανα δυο χρονια ευχαριστημενος θα μαι!
Μίλτο αν μιλάς για αυτό το leader

το έχω δύο χρόνια και τώρα πάει στα τρία, μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο θέμα, πολλή καλή ακουστικοτητα σε μεγάλες αποστάσεις, έχει φάει πολλή νερό και η μπαταρία μου βγάζει σχεδόν ολη τη σεζόν.
Εδώ η σκυλίτσα που το φοράει.
 
Last edited:
Back
Top