Action cameras


Καλά θα περιμένουμε τώρα όλοι βίντεο, αν και απ'ότι έχω καταλάβει πολύ το γουστάρεις αυτό!! Καλορίζικη να είναι, να την ευχαριστηθείς και να σε βοηθήσει στη σκόπευσή σου.
 
Καλά θα περιμένουμε τώρα όλοι βίντεο, αν και απ'ότι έχω καταλάβει πολύ το γουστάρεις αυτό!! Καλορίζικη να είναι, να την ευχαριστηθείς και να σε βοηθήσει στη σκόπευσή σου.
Μανό μόνο που αργώ πάντα να το μονταρω. Αλλά επειδή έχει wifi μπορώ να στέλνω κανένα teaser κατευθείαν από τον κυνηγοτοπο.sarcastic.
 
Γιάννη να σαι καλά. Όσο για το σκοπευτήριο δεν ξέρω, δεν είμαι εγώ για τέτοια φίλε. Σε καμμία τσίχλα, κανένα παπί κάτι κάνω.
Καλά έλα εσύ με το καλό στο νησί και βλέπουμε..........πρέπει να κάνουμε διαχειρισει και σε κάτι επιβλαβή..;)
 
Μια οικονομική λύση, η οποία προς το παρόν δείχνει να αντέχει, είναι η Eken H9R (http://www.eken.com/4k-wifi-cam/H9R. Tην έχω εδώ και περίπου 1 μήνα προσαρμοσμένη πάνω στο όπλο και έχει αντέξει στην ανάκρουση των μπασιμάτων. Ο φακός αλλάχτηκε αρχικά με έναν 6mm (περίπου 55 μοίρες) και στη συνέχεια με έναν 12mm (περίπου 30 μοίρες).
Η μπαταρία αντέχει περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά αλλά αλλάζει εύκολα και παίρνει ιδιες μπαταρίες με την SJ4000, τις οποίες αγόρασα μαζί με φορτιστή με 9$ (2 μπαταρίες, 1 φορτιστής για 2 μπαταρίες). Μεγάλο ατού το τηλεχειριστήριο το οποίο έχω προσαρμόσει με στραπ (περιλαμβάνεται στα αξεσουάρ) στην πάπια της καραμπίνας. Ο χρόνος έναρξης εγγραφής από τη στιγμή που θα πιεστεί το κουμπί στο τηλεχειριστήριο είναι περίπου 1sec. Επίσης σημαντικό είναι ότι έχει δυνατότητα εγγραφής σε ανάλυση 4Κ/25, και σε 1080p/60 την οποία και χρησιμοποιώ και εγώ. Για τα λεφτά της (40€ περίπου) την θεωρώ πολύ καλή λύση. Επιπλέον αν δεν μπει πάνω στο όπλο δεν πιστεύω ότι θα παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα.
Δεν γνωρίζω για πόσο ακόμα θα αντέξει την ανάκρουση, πάντως προς το παρόν λειτουργεί υποδειγματικά.
Βίντεο με τον φακό 6mm. (Πρωινές ώρες, καλός φωτισμός)

Βίντεο με τον φακό 12mm. (Απογευματινές ώρες, μέτριος φωτισμός)
Ωραια τις εκαψες ...
Ωραια γραφει η camera.Πως την προσαρμοσες στο οπλο?Την κοκκινη τελεια εσυ την εκανες??Με μαρκαδορο??
 
Καλησπέρα παιδια.Εγω εχω εδω και ενα χρονο την elecam 4k explorer.Παρα πολυ καλη καμερα με πανω απο 1:30 ωρα συνεχους ληψης και παρα πολυ καλη ποιότητα βιντεο αλλα και καμερας.έρχεται κομπλε με όλα τα εξαρτήματα απλα εγω της πηρα και ενα λουρακι για να προσαρμοζει στο κεφαλι.Η χρηση που κανω ειναι στο ψαροντουφεκο χειμωνα καλοκαιρι και στο κυνηγι τον χειμωνα και ειναι εξαιρετική.Κοιταξτε την
 
Καλο εργαλειο φαίνεται Κωστα αλλα πολυ ευρυγωνιος ο φακος.170 μοιρες.Και δεν πρεπει να αλλαζει.
δημητρη εστειλα μνμ στην εταιρεια να μου πουνε αν αλλαζει.....αν βρω φακο 90 στην stealth 2 που εχω θα ειμαι ευτυχισμενος γιατι μολις εμαθα οτι βγαλανε και ενα λεπτο χειρηστηριο να γραφεις χωρις να χρειαζεται να ψαχνω κουμπια στον ιμαντα κεφαλης που την εχω
 
Mετα απο πολυ ποθο αρκετα χρονια τωρα, με λιγη τυχη κ με τη βοηθεια φιλων που προσφεραν ουσιαστικα η προσφερθηκαν να βοηθησουν, κ τους ευχαριστω μεσα απο την καδρια μου...
επιτελους εγινε δικια μου... .love.
Να ειμαστε γεροι να την χαρουμε... :)


 
Mετα απο πολυ ποθο αρκετα χρονια τωρα, με λιγη τυχη κ με τη βοηθεια φιλων που προσφεραν ουσιαστικα η προσφερθηκαν να βοηθησουν, κ τους ευχαριστω μεσα απο την καδρια μου...
επιτελους εγινε δικια μου... .love.
Να ειμαστε γεροι να την χαρουμε... :)


την χασαμε την καρεκλα του σκηνοθετη πατριωτηηηη. καλοριζικη με ληψεις που... ξερεις εσυ. αντε γεια
.hair.
 
Mετα απο πολυ ποθο αρκετα χρονια τωρα, με λιγη τυχη κ με τη βοηθεια φιλων που προσφεραν ουσιαστικα η προσφερθηκαν να βοηθησουν, κ τους ευχαριστω μεσα απο την καδρια μου...
επιτελους εγινε δικια μου... .love.
Να ειμαστε γεροι να την χαρουμε... :)


Πωπωπωπωπω τι έχει να γίνειιιιιι...!!!!!
Καλορίζικη Άρι, καλά καπνίσματα, να τα φχαριστηθούμε όλοι μαζί, αρχής γενομένης με τρυγονάκια!!!
 
Back
Top