Επαγγελματικά οχήματα

να και ένας γερόλυκος που περιμένει με κάποιο τρόπο να βγει στους δρόμους......MB240GD στρατιωτικών προδιαγραφών(24V)
τετρακίνηση/μπλοκέ/πλαίσιο-σκάλα κτλ κτλ κτλ

MuBeta240G_zpswblstpmv.jpg
Μωρέ έχει βγεί εδώ και χρόνια στην "πολιτική" του έκδοση, αλλά όπως όλα τα τζιπ, περισσότερο συνηφασμένα στα μάτια του κόσμου με την χλιδή είναι παρά με τις δυνατότητες εκτός δρόμου (και το άσχημο είναι ότι εκεί πάει και από τις αυτοκινητοβιομηχανίες ).
http://www.mercedes-benz.gr/content...w_cars/models/g-class/_w463_crosscountry.html
 
ενεργοβόρα η πολιτική έκδοση και εκπληκτικά ακριβή επιλογή για να αγοράσεις και να διατηρήσεις ένα.... ψυγείο με ρόδες.
έχει και αυτό εκπληκτικές δυνατότητες offroad με όλους τους διαθέσιμους τύπους διαχείρισης "διαφορικών" αλλά στα 100.000+ ευρώ μάλλον δεν απευθύνεται σε outdoor activities....μάλλον ταιριάζει περισσότερο στην ...Kardasian .ha ha ha.
 
Το ειχα εγω model2007 το 3 λιτρο με 180 αλλογα πολυ καλο αυτοκηνιτο ξεκουραστο και για ταξιδια λιγο αργο για τριλιτρο στησ χαμηλεσ στροφεσ.αρκετεσ αναταραξησ στην καμπηνα σε δρομου με λακουβεσ μικροπροβληματακια αρκετα.τα κορυφεα για μενα ειναι hilux/navara
 
Γνωριζει καποιος απο την παρεα στα ποσα χιλιομετρα χριαζεται αλλαγη ο ιμαντας χρονισμου σε Mitsubishi L200 2.5(4D56) 2000μοντελο?
Γιατι εχει χαθει το manual .pop.
 
Νομιζω πως αυτα εχουν 2 ιμαντες χρονισμου εναν μικρο και εναν μεγαλο?
Επισης ακουσα πως εχει καποιους(φθηνους) για 60.000χλμ και ακριβους για 90.000χλμ ξερεις κατι τετοιο πανο?
Και σε ευχαριστω πολυ βεβαια για την αμεση ανταποκριση .shake.
 
Ειναι σετ αυτα λεγεται σετ ιμαντα χρονισμου εχει 3 κοματια εχει διαφορες μαρκες προτιμησε σετ γιαπωνεζικο εγω εβαλα aisin αν θυμαμαι καλα η gates εκανε 220 επθσης αν θυμαμαι καλα γιατι ηταν πριν 3 χρονια
 
Ειναι σετ αυτα λεγεται σετ ιμαντα χρονισμου εχει 3 κοματια εχει διαφορες μαρκες προτιμησε σετ γιαπωνεζικο εγω εβαλα aisin αν θυμαμαι καλα η gates εκανε 220 επθσης αν θυμαμαι καλα γιατι ηταν πριν 3 χρονια
220?Εννοεις με περαστικα και αντλια νερου μαζι μηπως?Γιατι εγω το σετ που βρηκα σε gates κανει 60 ευρω
 
Καλημερα
Σαν να μου φαινονται λιγα τα 60ισως εχουν πεσει ισως φοραει αλλο σετ το l200 165 εκανε το σετ μαζι με τοποθετηση τα 220
Ναι,το σετ δεν περιλαμβανει αντλια νερου μονο τους ιμαντες και τις τροχαλιες κατευθυνσης μηπως σε σενα ηταν κ η αντλια νερου μεσα?
 
Καλησπέρα, άκουσε κανείς κάτι για τον νέο νόμο που θα ψηφίσουν που αφορά τα διπλοκάμπινα αγροτικά? Μου είπανε, και το λέω με κάθε επιφύλαξη, ότι για να έχεις διπλοκάμπινο πλέον σαν αγρότης θα πρέπει να δικαιολογείς τις θέσεις επιβατών (εργαζόμενοι). Ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι ραδιοαρβύλα?
 
Back
Top