Cal.20

Συνάδελφοι θέλω τη γνώμη σας για το σούπερ ποζέ Baikal SPR-310 cal 20!!!!!!!
Εάν κάποιος το έχει τότε ακόμη καλύτερα γιατί θα με κατατοπίσει καλύτερα μιας & ενδιαφέρομαι για την αγορά του!!!!!!!!!! Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!!!!!
Τέλος εάν κάποιος από εδώ μέσα ενδιαφέρετε να πουλήσει ή να ανταλλάξει κάποιο 20 άρι κατά προτίμηση σούπερ ποζέ να επικοινωνήσει μαζί μου!!!!!
Ευχαριστώ όλους!!!!!!!!!
 
Συνάδελφοι θέλω τη γνώμη σας για το σούπερ ποζέ Baikal SPR-310 cal 20!!!!!!!
Εάν κάποιος το έχει τότε ακόμη καλύτερα γιατί θα με κατατοπίσει καλύτερα μιας & ενδιαφέρομαι για την αγορά του!!!!!!!!!! Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!!!!!
Τέλος εάν κάποιος από εδώ μέσα ενδιαφέρετε να πουλήσει ή να ανταλλάξει κάποιο 20 άρι κατά προτίμηση σούπερ ποζέ να επικοινωνήσει μαζί μου!!!!!
Ευχαριστώ όλους!!!!!!!!!
Εχει μεγάλη σημασια το 20αρι που θα σκεφτείς να αγοράσεις να εχει 20αρα βάση και οχι 20αρες κάννες προσαρμοσμένες σε 12αρα βάση.
 
Σήμερα στο σκοπευτήριο είχε ένα ceasar guerini cal 20 summit για πούλημα που μου πήρε τα μυαλά το επωμιζα το ξαναεπωμιζα 32αρα καννες ένα όπλο όνειρο πολύ ελαφρά μεταχειρισμένο από $3000 στα $2800.

Κουκλι, αλλά δεν το λες και τζάμπα
 
Όποιος πραγματικά κυνηγάει και γουστάρει τα 20άρια, μπορεί να βρει ωραίες ευκαιρίες γιατί πολλά επιστρέφονται στα μαγαζιά μετά από λίγες μέρες, αναζητώντας νέο ιδιοκτήτη επειδή ο παλιός κατάλαβε ότι δεν είναι και τόσο ρόδινα τα πράγματα στο cal.20 :)
 
Όποιος πραγματικά κυνηγάει και γουστάρει τα 20άρια, μπορεί να βρει ωραίες ευκαιρίες γιατί πολλά επιστρέφονται στα μαγαζιά μετά από λίγες μέρες, αναζητώντας νέο ιδιοκτήτη επειδή ο παλιός κατάλαβε ότι δεν είναι και τόσο ρόδινα τα πράγματα στο cal.20 :)
Οι τιμές των φυσιγγιων Γιώργο είναι μεγάλο μείον πιστεύω προσωπικά, σαν διαμετρημα αν είναι καθαρά 20αρι και όχι καννη 20αρα πάνω σε βάση 12αρα έχει πολλά πλεονεκτήματα.
 
Όποιος πραγματικά κυνηγάει και γουστάρει τα 20άρια, μπορεί να βρει ωραίες ευκαιρίες γιατί πολλά επιστρέφονται στα μαγαζιά μετά από λίγες μέρες, αναζητώντας νέο ιδιοκτήτη επειδή ο παλιός κατάλαβε ότι δεν είναι και τόσο ρόδινα τα πράγματα στο cal.20 :)
Θα συμφωνήσω μονο που γινεται και με το cal 12. Πολλα ντουφέκια καινουργια (μιας εβδομαδας) επειδη ο ιδιοκτητης του δεν τους εδωσε την ευκαιρια να τα ρυθμίσει κ να τα μάθει. Βέβαια οποιος πηγαίνει στο cal 20 πρεπει να το λεει η καρδια του!
 
Μονο ιδιογομωση φοβαμαι, και πολλες δοκιμες. Αμα οντως το λεει η καρδια σου και σε υδροβια πας, και σε αγριοχοιρο, και σε οτιδηποτε. Για τα καρτερια μικρων θηραματων, ή για κυνηγια φερμας, εννοειται ειναι πιο ευκολη η μεταβαση σε 20αρι.
 
Γιατί ανεκπλήρωτος Νικόλα, με το καλό να το αποκτήσεις.
Κωσταντινε πολυ θα το ηθελα φιλε αλλα το τριχιλιαρο που εχει καινουργιο για μενα ειναι υπερβολικο ποσο κ για μεταχηρισμενο παλι πολλα θα ειναι,κανενα baikal η ισπανικο η ιταλικο ειναι μια χαρα για μενα,προς το παρων φετος λεω να δοκιμασω ενα δανικο baikal μονοκανο κ βλεπω πως θα τα παω.
Αυτο που με χαλασε στο browning ηταν το κοντακι ηταν πολυ ψηλα εβλεπα ολοι την ρηγα,καλα σε αυτον που το εχει ειναι πολυ παιδικο το κοντακι κ εδωσε τοσα λεφτα κ θα δωση κιαλα να φτιαξει κοντακι αν φτιαξει δηλαδη οχι απο θεμα χρηματων αλλα αγνοιας
 
Back
Top