Προσφορές-Τιμές

Α ρε μπαρμπαμήτσο τουλάχιστον εσείς ζήσατε και ποιοτικό-ποσοτικό κυνήγι και πιο πολλά χρόνια.Κρίμα και έλεγα ότι θα κυνηγάω μέχρι να σβήσει ο διακόπτης...
Παλικάρι μου θα σου δώσω μια ευχή. Αν δεν μπορείς να κυνηγάς πλια μακάρι να μπορείς να κυνηγάς νιαμου μέχρι να σβήσει ο διακόπτης όπως λες 100 χρόνια από τώρα.........
 
Έτσι Χρηστάκη μου θα μας το κόψουν το κυνήγι. Άμα πάει 15€ το κουτί για την τσίχλα πόσοι από εμάς θα τα δώσουν όση τρελα και να κουβαλάμε?
Ήδη τα τελευταία χρόνια, αν βάλεις τα έξοδα σε συνδυασμό με το οτι οι βιότοποι συρρικνώθηκαν με αποτέλεσμα να μη βλέπεις τα θηράματα του παρελθόντος, αν δεν έχεις μέσα σου μεγάλη καψούρα τα παρατάς στο τέλος. Ενας λογος που απο 300.000 οι άδειες είναι 150.000. Ο άλλος είναι η συντονισμένη προσπάθεια των αντικυνηγών στην πλύση εγκεφάλου της νεολαίας που δημιούργησε ' ταση' κατά του κυνηγίου. Εμείς τώρα που έχουμε τρέλα θα πάμε όσο βαστάμε οικονομικά.
 
Εγώ έριξα παρά πολλά που αυτά ο κάλυκας ήταν νίκελ! Μετά που ήρθε η καινουρια παρτίδα ήταν χρυσαφή που σημαίνει ότι είναι άλλη lot τώρα αν είναι ίδια δεν ξέρω
τα παλια ειναι με τον χρυσαφη καλυκα ,τα καινουργια με τον νικελ.
 
Καλησπέρα στη παρεα βρήκα κάτι στοκ jb special με το παλιό κουτί σε αρκετά καλή τιμή τι λέτε αξίζει τα έχει ρίξει κανείς να μας πει
Βαλε μια φωτο Θωμά...για να δω ποιο κουτι ειναι αρχικα...κι οταν λες παλιο stock, πόσο παλιό...;;;
(σε έτος).
 
Αυτα ειναι πισω απο το 2015 αν θυμαμαι καλα....το Special 34 με το παπί απ'έξω, σε παρτίδα του '18/'19 ηταν με csb1 κ μονο στα τρυγονια του σεπτεμβρη δουλευε...στο υδροβιο το Νοέμβριο, επαθα νίλα.
Aυτα αξίζουν λες ?
 
Back
Top