Βελτιώσεις - παρεμβάσεις σε κυνηγετικά όπλα

Σε όλες??😳
Δεν πετάγεσαι μέχρι Ιταλία να φτιάξεις μια από το μηδέν?
3 καννες benelli εχω Γιαννη. 60εξω,71εσω κ 76φουλ
Η 71 με εσωτερικα κ αυλο 18.3 εχει την καλυτερη αποδοση με μεγαλη γκαμα φυσιγγιων.
Εχω δοκιμασει μερικες ακομα στο ιδιο οπλο αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος.
Θα κωναρω την 76αρα
 
3 καννες benelli εχω Γιαννη. 60εξω,71εσω κ 76φουλ
Η 71 με εσωτερικα κ αυλο 18.3 εχει την καλυτερη αποδοση με μεγαλη γκαμα φυσιγγιων.
Εχω δοκιμασει μερικες ακομα στο ιδιο οπλο αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος.
Θα κωναρω την 76αρα
Αφού είναι δώρο της κυρας,πάτα της ένα καλό καθάρισμα,βαλτης και λάδι για να γυαλίζει και τοποθέτησε την στη βιτρίνα!
Θα της πεις(της κυρας)"αγάπη μου,δεν χορταινω να την βλέπω και να σε σκεφτομαι!!🥰😍
Όλοι ευχαριστημένοι έως ευτυχισμένοι!
 
3 καννες benelli εχω Γιαννη. 60εξω,71εσω κ 76φουλ
Η 71 με εσωτερικα κ αυλο 18.3 εχει την καλυτερη αποδοση με μεγαλη γκαμα φυσιγγιων.
Εχω δοκιμασει μερικες ακομα στο ιδιο οπλο αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος.
Θα κωναρω την 76αρα
Ρε σαν τον άλλο και εσύ ?
Προτείνεις Optima HP και πασπατεύεις την μιλφάρα ?
Πάρε μια Optima να ξεκεφαλιάζεις πέρδικες στα 100m.

Έλα Θεέ και Κύριε.

Εσύ είσαι πιο μπενελόπληκτος και από τον Κύργια .sarcastic.
 
Στα υπόλοιπα σε καλύπτει?
Θα απορρίψεις κάτι χωρίς τουλάχιστον να το δοκιμάσεις(αν σου δίνεται η ευκαιρία)?
Στην επώμιση που είχα δοκιμάσει ένα ολόιδιο σε κυνηγομάγαζο ήταν λες και ήταν στημένο για μένα. Τώρα το συγκεκριμένο όπως προανέφερα από κοντά δε το έχω δει για να ξέρω. Αν μου δωθεί δε και η ευκαιρία να το δοκιμάσω σίγουρα θα το κάνω!
 
Ομάδα όταν αρχίζει να σπάει η εργοστασιακή μεμβράνη παραλλαγής στα πλαστικα μέρη του όπλου και φύγει ένα κομμάτι, υπάρχει κάποιο υλικό ώστε να περαστεί και να περιορισει την αφαίρεση της μεμβράνης;
Το χρώμα - σχέδιο δε θα το πετύχουμε απλά να σταθεροποιηθει όσο μπορεί.
 
Ομάδα όταν αρχίζει να σπάει η εργοστασιακή μεμβράνη παραλλαγής στα πλαστικα μέρη του όπλου και φύγει ένα κομμάτι, υπάρχει κάποιο υλικό ώστε να περαστεί και να περιορισει την αφαίρεση της μεμβράνης;
Το χρώμα - σχέδιο δε θα το πετύχουμε απλά να σταθεροποιηθει όσο μπορεί.
Στην αντιπροσωπεία μήπως έχουν κάποιο υλικό η ρώτα τον Μπαρμπαγιαννη που κάνει τέτοιες εργασίες.
 
Back
Top