Προσφορές-Τιμές

Πηρε παιδικός κολλητός σπίτι Κύμη φέτος.
Αν συνεχίσεις έτσι θα ανεβαίνω πάνω κάθε ΣΚ και δεν θα αφήσω τσίχλα για εσάς πιο κάτω .yel. .
Ναι αμέ, Γυμνό και Θαρρουνια δέχονται ερωτικούς μετανάστες.
Παραλιακά θα βρείτε νάρκες κατά προσωπικού .yel.
 
24-28 και σκυλάκι.Και ζωντανές να τρέχουν ή αγάλματα θα τις βρει το εργαλείο και θα γίνει και άριστο! Και το πρόβλημα πάειειειιιι....
ω ρε γελια που θα πεσουν φετος!
Ρε πως αλλάζουν-τα φέρνουν οι καιροί...20221013_160040.jpgDK_One_Man_photo_Alex_Grymanis0009_.gif
 
Περασα από Βερυκάκη στην Γλυφάδα και μου είπε ότι εχει κάποια κυνηγετικά Fair σε προσφορά. Τιμές δεν ρώτησα γιατί δεν ξερω καν τα μοντέλα..yel.
Προσφορές γιατί δεν θα πουλάνε φαντάσου τη μεταπώληση θα έχουν.Καμια προσφορά σε επώνυμα φυσίγγια δεν βλέπω , αυτό θα ήταν είδηση.
 
Πήγα σήμερα να πάρω σκοπευτικα Rio 28 gr...επειδή ήθελαν και κάτι φίλοι πήρα κουτα...μου λέει ο έμπορος...πόσο τα παιρνεις? 7.50 το κουτί του λέω...μου λέει, επειδή πήρες κουτα θα στα δώσω 7.50, αλλά να ξέρεις ότι έχουν πάει 8.50...
Το λέγανε ότι θα ανεβαίνανε το θέμα είναι ότι πλέον ,έχουν ακριβύνει πάρα πολύ , σε λίγο τα 10 ευρώ θα είναι λίγα για ένα κουτί 32αρια
 
Πήγα σήμερα να πάρω σκοπευτικα Rio 28 gr...επειδή ήθελαν και κάτι φίλοι πήρα κουτα...μου λέει ο έμπορος...πόσο τα παιρνεις? 7.50 το κουτί του λέω...μου λέει, επειδή πήρες κουτα θα στα δώσω 7.50, αλλά να ξέρεις ότι έχουν πάει 8.50...
Το λέγανε ότι θα ανεβαίνανε το θέμα είναι ότι πλέον ,έχουν ακριβύνει πάρα πολύ , σε λίγο τα 10 ευρώ θα είναι λίγα για ένα κουτί 32αρια
Αρχίσαμε από πιο νωρίς να τα ανεβάζουν φαντάσου τι θα γίνει μετά.
 
Πήγα σήμερα να πάρω σκοπευτικα Rio 28 gr...επειδή ήθελαν και κάτι φίλοι πήρα κουτα...μου λέει ο έμπορος...πόσο τα παιρνεις? 7.50 το κουτί του λέω...μου λέει, επειδή πήρες κουτα θα στα δώσω 7.50, αλλά να ξέρεις ότι έχουν πάει 8.50...
Το λέγανε ότι θα ανεβαίνανε το θέμα είναι ότι πλέον ,έχουν ακριβύνει πάρα πολύ , σε λίγο τα 10 ευρώ θα είναι λίγα για ένα κουτί 32αρια
Υπάρχουν και οικονομικότερα όλλοι τα ξέρετε .., τώρα αν θέλει κάποιος να πέρνει όσο όσο δικαίωμα του
 
Πήγα σήμερα να πάρω σκοπευτικα Rio 28 gr...επειδή ήθελαν και κάτι φίλοι πήρα κουτα...μου λέει ο έμπορος...πόσο τα παιρνεις? 7.50 το κουτί του λέω...μου λέει, επειδή πήρες κουτα θα στα δώσω 7.50, αλλά να ξέρεις ότι έχουν πάει 8.50...
Το λέγανε ότι θα ανεβαίνανε το θέμα είναι ότι πλέον ,έχουν ακριβύνει πάρα πολύ , σε λίγο τα 10 ευρώ θα είναι λίγα για ένα κουτί 32αρια
Δε κατάλαβες.εδω Χανιά ήδη τορντο πορτοκαλί και ευρωμιξ πιάνουν τα 9,60.τα Ρίο που λες τα πήρα 8,50 και το mezzo το 28αρι 9.με τις υγείες μας.δε συζητάω για διασποράς έχουν ξεφυγει
 
Υπάρχουν και οικονομικότερα όλλοι τα ξέρετε .., τώρα αν θέλει κάποιος να πέρνει όσο όσο δικαίωμα του
Στα οικονομικότερα κρατα και μια πισινή γιατί δε ξέρεις από πού θα σου έρθει με ότι σημαίνει αυτό.αποψη μου παντα
 
Μιας και ήμουν στην περιοχή για δουλειά πέρασα από τον Τσιπουρα στην Αμφισσα.Στα 9 ευρω ειναι το πιο φθηνο φυσιγγι που εχει,το Fast...
Πηγα και στον Ιταλο στην Ιτεα και πηρα για συλλογη κάτι λίγα που ειχε στο ραφι αφού τα σταματάει και θα έχει μόνο ειδη ψαρέματος.
Μου τα έδωσε με παλιές τιμές να φύγουν.
IMG_20230531_212149.jpg
 
Back
Top