Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
30 χρόνια η μία που έχει ο πατέρας και άλλα 25 η άλλη μόνο μια φορά το χρόνο καθάρισμα. Δουλεύουν πένα.
σωστο ,αλλα αυτο δεν το κανει μονο η benelli,και παλι μια φορα το χρονο το θελει η benelli για να μην εχεις προβληματα,ξερεις κατι κλειστρα που κουμπωνουν με χρονοκαθυστερηση!
 
Πρώτη ... ελπίζω να μέτρησα σωστά τα σκάγια ... πολύ καλή τουφεκιά !!!
Νικηφόρε μου βγήκαν τα μάτια ... σε όσες θες (και σε όλες δεν έχω πρόβλημα) τσεκάρισε τα σκάγια με έναν μαρκαδόρο και θα στις φτιάξω πιο όμορφες.
Καλύτερα να τις ανεβάζεις μια μια να την φτιάχνω και να την σχολιάζουμε.
Σκάγια 208 θεωρητικά.

IMG_20230305_104507.jpg
 
Αφού όλα το ίδιο ρίχνουν..my man.
Όλοι ξεχνάτε το δεύτερο μέρος της πρότασης ... "με το κατάλληλο φυσίγγι" ... αλλά δεν πειράζει, θα σας το θυμίζω εγώ.

Άσε τα ιδιογόμωσης εσύ και ρίξε ένα εμπορικό στα όσα μέτρα θες να δούμε το κανόνι σου.
Είμαι 100% σίγουρος ότι θα ρίξω σφιχτότερα ή το ίδιο πάλι με εμπορικό.
.yelling.
Απλά το φυσίγγι θα αλλάξω. 🤪
🤣🤣🤣🤣

Διάλεξε όποιο φυσίγγι θες και θα διαλέξω και εγώ το δικό μου.
Ζητούμενο η μέγιστη δυνατή συγκέντρωση και διάτρηση στα όσα μέτρα επιθυμείς.

Νομίζω ότι ζητάω κάτι εύκολο ... 🤣 ή δυσκολεύεσαι λιγάκι τώρα ? 🤣
 
Last edited:
Είμαι 100% σίγουρος ότι θα ρίξω σφιχτότερα ή το ίδιο πάλι με εμπορικό.
.yelling.
Απλά το φυσίγγι θα αλλάξω. 🤪
🤣🤣🤣🤣

Διάλεξε όποιο φυσίγγι θες και θα διαλέξω και εγώ το δικό μου.
Ωχ, αρχίσαμε τις κόντρες. Και τα όπλα παρτά, όχι αστεία. .terror.
 
Όλοι ξεχνάτε το δεύτερο μέρος της πρότασης ... "με το κατάλληλο φυσίγγι" ... αλλά δεν πειράζει, θα σας το θυμίζω εγώ.

Άσε τα ιδιογόμωσης εσύ και ρίξε ένα εμπορικό στα όσα μέτρα θες να δούμε το κανόνι σου.
Είμαι 100% σίγουρος ότι θα ρίξω σφιχτότερα ή το ίδιο πάλι με εμπορικό.
.yelling.
Απλά το φυσίγγι θα αλλάξω. 🤪
🤣🤣🤣🤣

Διάλεξε όποιο φυσίγγι θες και θα διαλέξω και εγώ το δικό μου.
Ζητούμενο η μέγιστη δυνατή συγκέντρωση και διάτρηση στα όσα μέτρα επιθυμείς.

Νομίζω ότι ζητάω κάτι εύκολο ... 🤣 ή δυσκολεύεσαι λιγάκι τώρα ? 🤣
Βασιλάκη, αφού ρίχνουν όλα το ίδιο όπως πιστεύεις γιατί ψάχνεις να βρεις ποίο είναι το ποίο συγκεντρωτικό ;; Αν είμασταν κοντά θα σε κερναγα ένα τσαγακι πολύ ευχαρίστως .my man. . Μπενελλι και πάσης Ελλάδος Ναούμ.
 
Όλοι ξεχνάτε το δεύτερο μέρος της πρότασης ... "με το κατάλληλο φυσίγγι" ... αλλά δεν πειράζει, θα σας το θυμίζω εγώ.

Άσε τα ιδιογόμωσης εσύ και ρίξε ένα εμπορικό στα όσα μέτρα θες να δούμε το κανόνι σου.
Είμαι 100% σίγουρος ότι θα ρίξω σφιχτότερα ή το ίδιο πάλι με εμπορικό.
.yelling.
Απλά το φυσίγγι θα αλλάξω. 🤪
🤣🤣🤣🤣

Διάλεξε όποιο φυσίγγι θες και θα διαλέξω και εγώ το δικό μου.
Ζητούμενο η μέγιστη δυνατή συγκέντρωση και διάτρηση στα όσα μέτρα επιθυμείς.

Νομίζω ότι ζητάω κάτι εύκολο ... 🤣 ή δυσκολεύεσαι λιγάκι τώρα ? 🤣
Δε δυσκολεύομαι καθόλου ,αλλά αλλιώς πρέπει να γίνει........ Διάλεξε φυσίγγι να ρίξεις εσύ και με το ίδιο και γω....... Με μαμά τσοκ και να δούμε τα αποτελέσματα........ Τι πιστεύεις??????
 
Βασιλάκη, αφού ρίχνουν όλα το ίδιο όπως πιστεύεις γιατί ψάχνεις να βρεις ποίο είναι το ποίο συγκεντρωτικό ;; Αν είμασταν κοντά θα σε κερναγα ένα τσαγακι πολύ ευχαρίστως .my man. . Μπενελλι και πάσης Ελλάδος Ναούμ.

Αραξε φιλαρα με τις κανες και τα οπλα.... :)
Το φυσιγγιο κανει την διαφορά....
Κοιτα τι τουφεκιες βγαζει ο ''σιδεριάς'' το ΒΟΙΤΟ.:cool:

εικόνα_Viber_2022-03-23_14-50-56-467.jpg
Οπλο των 500 -600 ευρω !!! :)
 
Ωχ, αρχίσαμε τις κόντρες. Και τα όπλα παρτά, όχι αστεία. .terror.
Βασιλάκη, αφού ρίχνουν όλα το ίδιο όπως πιστεύεις γιατί ψάχνεις να βρεις ποίο είναι το ποίο συγκεντρωτικό ;; Αν είμασταν κοντά θα σε κερναγα ένα τσαγακι πολύ ευχαρίστως .my man. . Μπενελλι και πάσης Ελλάδος Ναούμ.
Πλάκα κάνω με τον Τριαντάφυλλο ...
Πρέπει να το γράφω δηλαδή ... ?

Τριαντάφυλλε ποιό εμπορικό θα διαλέξεις ?
Αν θες ιδιογόμωση κανένα πρόβλημα ... θα πω στον κρητικό και στον Νίκο να μου στείλουν μια συλλογή 🤣
 
Μέσα από τις "κόντρες" βγαίνει το συμπέρασμα ότι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο η ζητούμενη κατανομή και διάτρηση θα βγει. Τώρα τι και πώς, είναι άλλη ιστορία!
Ήμαστε σοβαροί τώρα, θα κάνουμε κόντρες με τα όπλα ;; Γιατί ;; Να δούμε τι ;; Πόσα σκάγια θα πάω στο πίνακα, να κοντραρο ποιόν ;; Τον διπλανό μου ;; Ο πίνακας είναι για άλλη δουλειά να δεις όταν ένα φυσιγγι δεν αποδίδει αυτό που πρέπει και να το διορθώσεις, η να αλλάξω τσοκ, μην ακούω τρέλα πράγματα, κόντρες και μαλακίες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top