Σεμινάριο Σκοποβολής

Σεμινάριο Σκοποβολής στην Αττική

  • Με ενδιαφέρει

    Votes: 50 86,2%
  • Δεν με ενδιαφέρει

    Votes: 8 13,8%

  • Total voters
    58
Λεο εγω εχω μια ερωτηση οσες φορες εχω προσπαθησει με τα δυο ματια ανοιχτα να σημαδεψω δεν μπορω να εστιασω βλεπω το τουφεκι απο πανω αλλα και απο τα πλαγια !!!! :oops: :oops: γιατι σημβαινει αυτο ?
 
Λεο εγω εχω μια ερωτηση οσες φορες εχω προσπαθησει με τα δυο ματια ανοιχτα να σημαδεψω δεν μπορω να εστιασω βλεπω το τουφεκι απο πανω αλλα και απο τα πλαγια !!!! :oops: :oops: γιατι σημβαινει αυτο ?
Χωρίς να είμαι ο Λέο....🙂
Κυρίαρχο μάτι έχεις από την πλευρά που επωμιζεις?
 
Χωρίς να είμαι ο Λέο....🙂
Κυρίαρχο μάτι έχεις από την πλευρά που επωμιζεις?
Γιαννη για ματι δεν ξερω αλλα μπορω και επομηζω και απο τις δυο μεριες !! το ιδιο ευκολα με κλειστο το ενα ματι βεβαια ειτε αριστερο ειτε δεξι !!
 
Γιαννη για ματι δεν ξερω αλλα μπορω και επομηζω και απο τις δυο μεριες !! το ιδιο ευκολα με κλειστο το ενα ματι βεβαια ειτε αριστερο ειτε δεξι !!
Το ίδιο θέμα έχεις με ΑΝΟΙΧΤΑ μάτια και στις δύο πλευρές?
Απλά στη μία περίπτωση βλέπεις το πλάι της ρίγας από δεξιά και στην άλλη από αριστερά?
 
Αυτό δείχνει μοιρασμένη κυριαρχία των ματιών...
Νομίζω ότι το κλείσιμο του ματιού είναι μονόδρομος.
Κατι τετοιο μου κανει και εμενα !! Δεν εχω θεμα τοσα χρονια αυτο κανω απλα τα ειχα μια απορια και θελω να την λυσω .think. ;)
 
Κύριοι, με λύπη μου σας ενημερώνω ότι θα πρέπει να αναβάλλουμε το σεμινάριο για κάποια ερχόμενη ημερομηνία. Η διοργάνωση του την ίδια ημέρα με αγώνα κυπέλλου Ελλάδος (την οποία επέλεξα για να έχουμε ησυχία στα γήπεδα) δημιούργησε υπαινιγμούς οι οποίοι εκθέτουν τόσο εμένα όσο και ανθρώπους που δεν φέρουν καμία ευθύνη.

Θα ενημερωθείτε για τη νέα ημερομηνία όταν αυτή συμφωνηθεί εκ νέου. Σας ζητώ συγγνώμη για την αναστάτωση και ευελπιστώ στην κατανόησή σας.
Από μια μεριά χάρηκα φίλε γιατί δεν μπορούσα παραβρεθώ αν γίνει όμως θα τα παρατήσω όλα την επόμενη για να δώσω το παρόν.
 
Κύριοι, με λύπη μου σας ενημερώνω ότι θα πρέπει να αναβάλλουμε το σεμινάριο για κάποια ερχόμενη ημερομηνία. Η διοργάνωση του την ίδια ημέρα με αγώνα κυπέλλου Ελλάδος (την οποία επέλεξα για να έχουμε ησυχία στα γήπεδα) δημιούργησε υπαινιγμούς οι οποίοι εκθέτουν τόσο εμένα όσο και ανθρώπους που δεν φέρουν καμία ευθύνη.

Θα ενημερωθείτε για τη νέα ημερομηνία όταν αυτή συμφωνηθεί εκ νέου. Σας ζητώ συγγνώμη για την αναστάτωση και ευελπιστώ στην κατανόησή σας.
Καμμία αναστάτωση. Αναμένουμε καινούργια ημερομηνία. Θα είμαστε όλοι εκεί.
 
Λεο εγω εχω μια ερωτηση οσες φορες εχω προσπαθησει με τα δυο ματια ανοιχτα να σημαδεψω δεν μπορω να εστιασω βλεπω το τουφεκι απο πανω αλλα και απο τα πλαγια !!!! :oops: :oops: γιατι σημβαινει αυτο ?
Σιγουρέψου ότι εστιάζεις σε έναν μακρινό στόχο και προσπάθησε να αντιληφθείς ποια από τις δύο εικόνες της κάννης βλέπεις χωρίς να την κοιτάξεις. Δοκίμασε το και πες μου.
 
Κύριοι, με λύπη μου σας ενημερώνω ότι θα πρέπει να αναβάλλουμε το σεμινάριο για κάποια ερχόμενη ημερομηνία. Η διοργάνωση του την ίδια ημέρα με αγώνα κυπέλλου Ελλάδος (την οποία επέλεξα για να έχουμε ησυχία στα γήπεδα) δημιούργησε υπαινιγμούς οι οποίοι εκθέτουν τόσο εμένα όσο και ανθρώπους που δεν φέρουν καμία ευθύνη.

Θα ενημερωθείτε για τη νέα ημερομηνία όταν αυτή συμφωνηθεί εκ νέου. Σας ζητώ συγγνώμη για την αναστάτωση και ευελπιστώ στην κατανόησή σας.
Καλησπέρα. Καμία αναστάτωση. Όποτε μπορέσεις να γίνει το σεμινάριο θα είμαι παρόν αν είμαι στην Αθήνα.
 
Καλημερα , μήπως τώρα που τελειώνει το κυνήγι και θα υπάρχει μεγαλύτερη συμμετοχή , θα πρέπει να επαναφέρουμε το θέμα προς συζήτηση ;;
Ο Μαρτης είναι ιδανικός μήνας ..

Γιατι ο Ιουνιος μας ''χαλαει'' ( ? ) που θα ειμαι και εγω Αθηνα ??? :)
 
Back
Top