Γυναίκες και Κυνήγι

Ενώ οι άλλοι.Τραγιασκα,καζάκα και πιπίνα χιαστί...
Δεν εννοώ στυλιστικα.
Αν και εκεί είμαστε πίσω αφού θέλεις να το πιάσουμε και
Ειδικά οι παλιότεροι.

Εδώ κάτω άμα δεις πως βγαίνουν για κυνήγι θα καταλάβεις πολλά.

Σκισμένα και λερομενα ρούχα.
Απαράδεκτο.

Δεν είναι ότι δεν έχουν άλλα απλά θεωρούν ότι αυτά εξυπηρετούν την δραστηριότητα τους.

Χίλιες φορές καλύτερα η τραγιάσκα πάρα να βλέπεις ένα κυνήγο και να μοιάζει με άστεγος.
 
Δεν ειναι πασαρελλα το κυνηγι ρε παιδια
Και δεν κανει το ρασο τον παπα ουτε τον κυνηγο το ρουχο
Οκ υπαρχει προοδος στο θεμα και σε θεματα ασφαλειας και ανεσης καποια πραματα κανουν διαφορα αλλα οχι και να βγαινουμε σαν μοντελα γιατι σονι και καλα ειναι ετσι το σωστο
 
Οσο για καποιες και καποιους που βλεπετε στο εξωτερικο να κυνηγανε συνεχεια και να ειναι σαν μοντελα καθαροι παντα και σενιοι

Οι πληστοι το κανουν επαγγελματικα δηλαδη προωθηση προιοντων κλπ

Εχει μπει και το κυνηγι στον τομεα μαρκετιγκ r/d κλπ

Και μιλαμε για αλλους μισθους αλλα κοστη ζωης αλλη κυνηγετικη κουλτουρα αλλα θηραματα

Χιλιες φορες ελευεθερο κυνηγι και ας μην φοραω πανακριβα ρουχα κλπ παρα σαν μοντελο και σαν λορδος σε ελεγχομενες κυνηγετικα περιοχες επι πληρωμη
 
Δεν ειναι πασαρελλα το κυνηγι ρε παιδια
Και δεν κανει το ρασο τον παπα ουτε τον κυνηγο το ρουχο
Οκ υπαρχει προοδος στο θεμα και σε θεματα ασφαλειας και ανεσης καποια πραματα κανουν διαφορα αλλα οχι και να βγαινουμε σαν μοντελα γιατι σονι και καλα ειναι ετσι το σωστο
Άλλο το σαν μοντέλα κι άλλο το σκισμένα ρούχα και ένα μήνα αμπανιαριστοι.

Μην πιάσουμε τα άκρα.
Ας πάμε κάπου στη μέση.

Επίσης ας αφήσουμε το θέμα του στυλ που στο κυνήγι δεν έχει και πολύ μεγάλη σημασία τα ιδανικά ρούχα είναι τα τεχνικά για το κάθε κυνήγι διότι είναι πιο ασφαλή και προσφέρουν προστασία στον κυνηγό.

Επίσης αν δει κάποιος ένα άνθρωπο σαν το ανάποδο γαμωτο δυσφημίζει το κυνήγι διότι δεν εμπνέει εμπιστοσύνη.

Αλλιώς είναι να δεις ένα άνθρωπο ωραία ντυμένο με ευπρέπεια και αλλιώς να συναντήσεις ένα σαν Ταλιμπάν.

Πολλές φορές κάνω μπάνιο και μετά πάω κυνήγι.

Όχι για κάτι άλλο αλλά δεν μπορώ να κυνηγάω αν νιώθω ότι βρωμάω.

Κάνει καλό στην ψυχολογία μου να είμαι όπως πρέπει και μην ξεχνάμε ότι η ψυχολογία είναι σημαντικός παράγοντας στο κυνήγι.

Πουθενά δεν πάω σαν λετσος οπότε γιατί να το κάνω στο κυνήγι.
 
Δεν έχει τσιχλες ε;

Καρδιά μου καημένη πως βαστας και δε λυγίζεις...

Αχ αυτή θέλω να πηγαίνουμε για τσιχλες.
View attachment 66991
Δε θα σου έφτανε η γκρίνια στο σπίτι...Μόλις γυρίσεις 40€ νύχια,100€ μαλλί..Ρε κάτσε όπως είσαι...
 
Back
Top