Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες

Καπως ετσι καηκε και ο κοσμος στο ματι.
Γενικά με τα φυσικά φαινόμενα,οι περισσότεροι δεν μπορούμε να καταλάβουμε για τι δύναμη μιλάμε και πόσοι μικροί είμαστε μπροστά τους
Όπως στο τσουνάμι που έβλεπες να βγαίνει η θάλασσα έξω και έλεγες τι διάολος την σπρώχνει από πίσω και δεν λέει να κόψει
 
Καπου το 96 ενας γνωστος μου ειχε την φαηνη ιδεα να παρει απο το εργοταξιο της εταιρειας του αδερφου του που εργαζοταν ενα NISSAN και να το κανει καινουργιο, το πηγε σε φαναρτζη ταπετσιερη μηχανικο, και ηθελε να του βαλει στερεοφωνικο και συναγερμο, παιρνει τηλ. τον τοτε εργοδοτη μου και του λεει κατι χτυπαει μεσα στην πορτα του οδηγου, θα ξεχασαν καμια πενσα λεει ο ''δικος''μου, το φερνει βγαζουμε την ταπετσαρια, και βρισκουμε μεσα μια πενσα απο τις παλιες τις κλασικες....
 
Καπου το 96 ενας γνωστος μου ειχε την φαηνη ιδεα να παρει απο το εργοταξιο της εταιρειας του αδερφου του που εργαζοταν ενα NISSAN και να το κανει καινουργιο, το πηγε σε φαναρτζη ταπετσιερη μηχανικο, και ηθελε να του βαλει στερεοφωνικο και συναγερμο, παιρνει τηλ. τον τοτε εργοδοτη μου και του λεει κατι χτυπαει μεσα στην πορτα του οδηγου, θα ξεχασαν καμια πενσα λεει ο ''δικος''μου, το φερνει βγαζουμε την ταπετσαρια, και βρισκουμε μεσα μια πενσα απο τις παλιες τις κλασικες....
Τώρα που είπες για Nissan
Πηγαίνει ένας να πάρει ένα πριμερα του λέει η αντιπροσωπεία δεν το έχουμε τώρα το πριμερα πάρε ένα αλμερα
Απαντά δε το θελω αλμερα τώρα το θελω
 
Back
Top