Αγορά πρώτου όπλου

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα!!!
Εδώ και κάποιες μέρες όντας νέος κυνηγός ψάχνω το πρώτο μου τουφέκι και έχω καταλήξει στην kral tactical L (επαναληπτική)
Εάν κάποιος έχει αυτό το όπλο θα ήθελα να μου πει τη γνώμη του ευχαριστώ!!!!
 

Attachments

  • IMG_20220921_185806.jpg
    IMG_20220921_185806.jpg
    35,3 KB · Προβολές: 31
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα!!!
Εδώ και κάποιες μέρες όντας νέος κυνηγός ψάχνω το πρώτο μου τουφέκι και έχω καταλήξει στην kral tactical L (επαναληπτική)
Εάν κάποιος έχει αυτό το όπλο θα ήθελα να μου πει τη γνώμη του ευχαριστώ!!!!
Καλησπέρα φίλε Χρήστο! Για τι κυνήγι τη θέλεις;
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα!!!
Εδώ και κάποιες μέρες όντας νέος κυνηγός ψάχνω το πρώτο μου τουφέκι και έχω καταλήξει στην kral tactical L (επαναληπτική)
Εάν κάποιος έχει αυτό το όπλο θα ήθελα να μου πει τη γνώμη του ευχαριστώ!!!!
Πες μας και διαθεσιμο ποσο και αν θες καινουργιο ή μεταχ.
Αυτο το τουφεκι ειναι μονο για αγριοχοιρο
 
Ψάχνω για καινούργιο όπλο αλλά και κάτι οικονομικό γύρω στα 300€ για αυτό έβαλα στο μάτι την kral.
Φιλε Χρήστο ψαξε να βρεις ενα μεταχειρισμενο καλυτερα σ΄αυτα τα λεφτα, χωρις τοσο εξειδικευμενη καννη.
 
Οχι Κωστα. Μαλλον ο Χρηστος δε γνωριζει. Μηπως να του βρουμε καμια προταση απο το car?
Χρηστο χωρις παρεξηγηση και αν θες.
Μπορεί να θέλει μόνο καινούργιο όπλο και μόνο πολύ οικονομικό. Νομίζω ότι το συγκεκριμένο που έβαλε ο Χρήστος είναι στα 280.ευρω. Δύσκολο σε αυτή τη χρηματική κατηγορία να βρεθεί ακόμα και μεταχειρισμένο
 
Μπορεί να θέλει μόνο καινούργιο όπλο και μόνο πολύ οικονομικό. Νομίζω ότι το συγκεκριμένο που έβαλε ο Χρήστος είναι στα 280.ευρω. Δύσκολο σε αυτή τη χρηματική κατηγορία να βρεθεί ακόμα και μεταχειρισμένο
Εκανα μια πολυ γρηγορη ερευνα και το μονο που παιζει με αξιωσεις ειναι κανα baikal mp27. Εγω αυτο θα παιρνα στο 300αρι και ειναι η προταση μου.
 
Μπορεί να θέλει μόνο καινούργιο όπλο και μόνο πολύ οικονομικό. Νομίζω ότι το συγκεκριμένο που έβαλε ο Χρήστος είναι στα 280.ευρω. Δύσκολο σε αυτή τη χρηματική κατηγορία να βρεθεί ακόμα και μεταχειρισμένο
Είναι στα 240€ καινούργιο!!!
 
Είναι στα 240€ καινούργιο!!!
Φίλε Χρήστο καλησπέρα. Ήμουν και εγώ στην θέση σου και όλοι μου έλεγαν να μαζέψω λίγα λεφτά να πάω για κάτι παραπάνω. Ξέρω ότι είναι δύσκολο γιατί και εγώ πέρασα πρόσφατα από αυτό το στάδιο ( από μονοκανο Baikal σε impala plus και τώρα στην montefeltro) πρέπει αναγκαστικά να κάνεις λίγο υπομονή αν θες κάτι καινούργιο και καλό. Εγώ θα σου πρότεινα αν θες μόνο για γουρούνια να πήγαινες σε μια stoeger m3000 αν μπορείς να κάνεις υπομονή και έχεις την δυνατότητα να βάλεις παραπάνω λεφτά. Η αλήθεια είναι ότι όταν μου το έλεγαν και εμένα αυτό κάπως μου κακό φαινόταν αλλά μετά κατάλαβα γιατί το έλεγαν. Στο τέλος εσύ είσαι ο κριτής. Τέλος καλό θα ήταν να πας σε έναν οπλουργο και να τους πεις πόσα διαθέτεις και τι κυνήγι θες να κάνεις υπάρχουν και οι δόσεις με χρήση πιστωτικής κάρτας αν σου έχει ξεφύγει. Εύχομαι ότι πάρεις να βγεί πέρα των προσδοκιών σου. Καλή σεζόν και καλό βράδυ
 
Εγώ θα προτείνω στο φίλο να πάρει ότι γουστάρει σε αυτά τα λεφτά και να αρχίσει να κυνηγάει το συντομότερο και αργότερα βλέπουμε εξαλου δεν είναι εξωφρενικό ποσό αυτό που διαθέτει και μπορεί να μη διαθέτει και άλλα.Γιαυτο κοίτα να ευχαριστήσεις με ότι έχεις και μπορείς να πάρεις.
 
Φίλε Χρήστο καλησπέρα. Ήμουν και εγώ στην θέση σου και όλοι μου έλεγαν να μαζέψω λίγα λεφτά να πάω για κάτι παραπάνω. Ξέρω ότι είναι δύσκολο γιατί και εγώ πέρασα πρόσφατα από αυτό το στάδιο ( από μονοκανο Baikal σε impala plus και τώρα στην montefeltro) πρέπει αναγκαστικά να κάνεις λίγο υπομονή αν θες κάτι καινούργιο και καλό. Εγώ θα σου πρότεινα αν θες μόνο για γουρούνια να πήγαινες σε μια stoeger m3000 αν μπορείς να κάνεις υπομονή και έχεις την δυνατότητα να βάλεις παραπάνω λεφτά. Η αλήθεια είναι ότι όταν μου το έλεγαν και εμένα αυτό κάπως μου κακό φαινόταν αλλά μετά κατάλαβα γιατί το έλεγαν. Στο τέλος εσύ είσαι ο κριτής. Τέλος καλό θα ήταν να πας σε έναν οπλουργο και να τους πεις πόσα διαθέτεις και τι κυνήγι θες να κάνεις υπάρχουν και οι δόσεις με χρήση πιστωτικής κάρτας αν σου έχει ξεφύγει. Εύχομαι ότι πάρεις να βγεί πέρα των προσδοκιών σου. Καλή σεζόν και καλό βράδυ
Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου και για τις συμβουλές.
Ίσως σκεφτώ λίγο παραπάνω την εκδοχή με τις δόσεις δεν θέλω να κάνω μια βιαστική αγορά που θα μου βγει μάπα το όπλο.
Να είσαι καλά καλό βράδυ!!!
 
Εγώ θα προτείνω στο φίλο να πάρει ότι γουστάρει σε αυτά τα λεφτά και να αρχίσει να κυνηγάει το συντομότερο και αργότερα βλέπουμε εξαλου δεν είναι εξωφρενικό ποσό αυτό που διαθέτει και μπορεί να μη διαθέτει και άλλα.Γιαυτο κοίτα να ευχαριστήσεις με ότι έχεις και μπορείς να πάρεις.
Καλησπέρα Γιάννη σίγουρα η απόφαση δικιά μου θα είναι στο τέλος αλλά ως καινούργιος στο χόμπι κάθε συμβουλή είναι χρήσιμη.
Καλή σεζόν να έχουμε και υγεία!!!!!
 
Έχει 3 τσοκ (*) (***) (*****)
Να το πάρεις τότε. Και πολύ καλά κάνεις αφού πας σε φθηνό τουρκικό και παίρνεις επαναληπτική. Το σύστημα αυτό δεν υστερεί πουθενά και είναι δύσκολο να σου βγάλει πρόβλημα. Καλά και ασφαλή κυνήγια φίλε μου.
 
Back
Top