Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν τα έχω ρίξει, αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα.Ο @Alex37 τα έχει ρίξει και τα πρότεινε.Αν το δει θα σου απαντήσει.
Οκ ευχαριστώ
Δεν τα έχω ρίξει, αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα.Ο @Alex37 τα έχει ρίξει και τα πρότεινε.Αν το δει θα σου απαντήσει.
 
Ερώτηση Πίος ξέρει να μου πει τι έχουν μέσα???
Και γενικά αν είστε οικανοποιμενη από αυτά.
View attachment 56391
τι έχουν μέσα κουκουρούκου δεν έχω ιδέα, πάντως σε μπασιματα τσίχλας ήταν πάρα πολύ καλά. Απ' τις σοβαρότερες ιταλικές εταιρείες η rc, αν ήταν φθηνότερα θα την προτιμούσα σε κάθε θήραμα
 
Ερώτηση Πίος ξέρει να μου πει τι έχουν μέσα???
Και γενικά αν είστε οικανοποιμενη από αυτά.
View attachment 56391
SLC ειχε ειπωθει, CH6 ειχε ειπωθει.....τρεχα γυρευε....
Καλα λογια ακουγονται γενικοτερα..εγω πριν 4-5 χρονια εριξα ενα κουτι στις τσιχλες με ηλιο κ 25°C περιπου...αλλα δεν τα βρεικα μαζι τους...
 
SLC ειχε ειπωθει, CH6 ειχε ειπωθει.....τρεχα γυρευε....
Καλα λογια ακουγονται γενικοτερα..εγω πριν 4-5 χρονια εριξα ενα κουτι στις τσιχλες με ηλιο κ 25°C περιπου...αλλα δεν τα βρεικα μαζι τους...
εμφανισιακά μοιάζει πάντως με την CH6
 
Ερώτηση Πίος ξέρει να μου πει τι έχουν μέσα???
Και γενικά αν είστε οικανοποιμενη από αυτά.
View attachment 56391
η του υψους η του βαθους ποτε δεν ξερεις τι εχει μεσα ,μια μερα θα πινεις νερο στο ονομα τους την αλλη θα αναρωτιεσαι αν ειναι αλλο φυσιγγι,χρονια τωρα .πολυ καλο ομως για τρυγονια ,μαλακο.
 
Starlight της victory 32gr. το κυπριακο. Κατα τη γνωμη μου μακραν το καλυτερο τσιχλοφυσιγγο που εχω ριξει.
Που το βρίσκεις αυτό Γιώργο; Δυστυχώς δεν έχω δει ποτέ victory σε κυνηγομαγαζο να πάρω να δοκιμάσω γι'αυτό ρωτάω.
 
Με καλό καιρό ήταν και αυτό καλό. Τα 30αρια και 28αρια saga πολύ ανώτερα του 32...
Το 28αρι από ότι είχα ακούσει Δημήτρη ήταν φορτωμένο και δούλευε καλύτερα στο κρύο.
Τώρα δεν ξέρω αν παραμένει το ίδιο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top