Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το 16αρι το ξεκάπνισες η ακόμα Γιάννη? :)
Aσε τον Γιάννη..
Δεν ξέρει τι να ξεκαπνισει πρωτο.....
Πλαγιοκαννα, ποζε, αυτογεμη, χραπα χρουπα....
Από τους λίγους κυνηγούς με ιδιαίτερη αγαπη στην μπεκάτσα που τους αρέσουν τόσο τα όπλα...
Συνήθως αυτοί είναι παθιασμένοι με τα σκυλιά.....

Λίγο στα φυσίγγια μου τα χαλάει, δεν βλέπω μεγάλη ποικιλια εκεί χαχαχα
 
Καλησπέρα παλικάρια. Σήμερα βαφτίσαμε τον μικρό μου γιο. Φαγητό ποτό και καλή παρέα συνέθεσαν όλο το σκηνικό χαράς μας. Να έχετε υγεία όλοι και στις χαρές σας :)
Καλησπέρα σε όλους! Επιτέλους δροσούλα με βοριαδακι!!! Βασίλη να σου ζήσει ο μικρός. Να τον καμαρώσεις μεγάλο και τρανό και καλό άνθρωπο πάντα με υγεία σε κορμί και μυαλό!
 
Καλησπέρα παλικάρια. Σήμερα βαφτίσαμε τον μικρό μου γιο. Φαγητό ποτό και καλή παρέα συνέθεσαν όλο το σκηνικό χαράς μας. Να έχετε υγεία όλοι και στις χαρές σας :)
Να σας ζήσει Βασίλη πάντα χαρές! Καλησπέρα λεβεντοπαιδα!
 
Καλησπέρα παλικάρια. Σήμερα βαφτίσαμε τον μικρό μου γιο. Φαγητό ποτό και καλή παρέα συνέθεσαν όλο το σκηνικό χαράς μας. Να έχετε υγεία όλοι και στις χαρές σας :)
Να σας ζήσει Βασίλη γερός και καλότυχος να είναι!!
 
Καλησπέρα παλικάρια. Σήμερα βαφτίσαμε τον μικρό μου γιο. Φαγητό ποτό και καλή παρέα συνέθεσαν όλο το σκηνικό χαράς μας. Να έχετε υγεία όλοι και στις χαρές σας :)
Να σας ζησει! Να ειναι Υγιεστατος και Ευτυχισμενος!
 
Καλησπέρα παλικάρια. Σήμερα βαφτίσαμε τον μικρό μου γιο. Φαγητό ποτό και καλή παρέα συνέθεσαν όλο το σκηνικό χαράς μας. Να έχετε υγεία όλοι και στις χαρές σας :)
Να σας ζήσει Βασίλη,πάντα γερός και καλότυχος
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top