Τουρκικά όπλα

Ειπες όλη την αλήθεια. Γιατί μερικοί θέλουν να μας πουν ότι τα συγκεκριμένα όπλα είναι από τα καλά τουρκικά. Όπως ακριβώς τα περιγράφεις φίλε.
μιλαμε για μικρες κακοτεχνιες οι οποιες φτιαχνονται χωρις μεγαλο κοστος...με 18 ευρω τελειωσα και το οπλο δουλευει ρολοι....αν με ρωτησει καποιος αν αξιζει να το παρει θα του πω ναι γιατι σε αυτα τα χρηματα αυτα τα θεματα ειναι μηδαμινα και φτιαχνονται....επισης να πω οτι δεν εχουν ολα τα στογκερ αυτα τα θεματα....καποια μπορει να βγουν
 
Εδώ παράπονα υπάρχουν με τη μαμά βερετα η θυγατέρα θα τη γλυτώσει.
οπως ειπα μικρες κακοτεχνιες σε λεπτομερειες που αν τις διορθωσουν θα πανε καλυτερα....στα συν του οπλου ο αυλος και το μαλακο μεταλλο της καννης που με ενα καλο φυσιγγι βγαζει τουφεκιες για σεμιναριο
 
οπως ειπα μικρες κακοτεχνιες σε λεπτομερειες που αν τις διορθωσουν θα πανε καλυτερα....στα συν του οπλου ο αυλος και το μαλακο μεταλλο της καννης που με ενα καλο φυσιγγι βγαζει τουφεκιες για σεμιναριο
Αυτό με το κώνο δεν μ άρεσε.
 
Ο στραβόκομμενος κώνος δεν είναι λόγος επιστροφής;
δεν νομιζω οτι μπορεις να το αποδείξεις αυτο....εμενα το ειδε γνωστης και το εφτιαξα επειδη εχω ψωρα με αυτα ασε που το οπλο ηταν μεταχειρισμενο στον καλκαντζακο ο οποιος επρεπε μονος του να το ελεγξει πριν το παρει απο τον προηγουμενο κατοχο.....το οπλο ειχε ριξει μονο δυο κουτια και καταλαβα το λογο που δοθηκε
 
Το εχω δει από κοντά το όπλο αυτό οπως και το 3020.στην Αισχύλου 10
θεωρισα εντελώς πεταμένα χρήματα την αγορά του.και έφυγα απογοητευμένος.
γνωμη δικιά μου. Για κάποιον άλλο ίσως να μην τον νοιάζει.
νικο ειναι καθαρα θεμα γουστου και τσεπης στον καθενα και ναι φυσικα ειναι οτι πληρωσεις παιρνεις
 
δεν νομιζω οτι μπορεις να το αποδείξεις αυτο....εμενα το ειδε γνωστης και το εφτιαξα επειδη εχω ψωρα με αυτα ασε που το οπλο ηταν μεταχειρισμενο στον καλκαντζακο ο οποιος επρεπε μονος του να το ελεγξει πριν το παρει απο τον προηγουμενο κατοχο.....το οπλο ειχε ριξει μονο δυο κουτια και καταλαβα το λογο που δοθηκε
Ο Καλκατζακος πιστεύω ότι θα στο άλλαζε αν το επεστρεφες.Τωρα αφού εσένα δεν σε πειράζει, τέλος καλό όλα καλά.
 
τα τουρκικα οπλα πασχουν στο διπτυχο πυρακια και εξολκεας....οποιος σκεφτεται να προβει σε αγορα να παρει εξ αρχης με 18 ευρω και ενα σετ εξολκεα της μπενελι και θα ηρεμησει για παντα απο εμπλοκες.....ειναι η τσαπατσουλια των τουρκων αυτη
 
Συγουρα έτσι είναι, και τι έχει ο κάθε ένας στο κεφάλι του.
εγω πριν το το δω το θεωρούσα καλή ευκαιρία αλλά είχα αλλά δεδομένα στο κεφάλι μου. Όταν το ίδια από κοντά και το έπιασα πήγαν όλα περιπατο
νικο δεν εχουν ποιοτητα πλαστικων αυτα τα οπλα ουτε φινετσα....ειναι χοντροκομμενα και αζυγιστα....αλλα για την δουλεια που το θελω καλο ειναι
 
Ο Καλκατζακος πιστεύω ότι θα στο άλλαζε αν το επεστρεφες.Τωρα αφού εσένα δεν σε πειράζει, τέλος καλό όλα καλά.
δεν θα εβγαζα ακρη ασε που ειχα στο μυαλο μου να πειραξω τον κωνο οπως εχω ηδη κανει εδω και χρονια και στα αλλα οπλα που εχω
 
Παναγιώτη αν δουλευει το οπλο δεν αλλαζουν τιποτα.
ακριβως αυτο....το θεμα ειναι οτι το οπλο με το που το πηρα για δοκιμες με ταραξε στις εμπλοκες...μολις αλλαξα τον εξολκεα δουλευε ρολοι χωρις προβλημα
 
δεν θα εβγαζα ακρη ασε που ειχα στο μυαλο μου να πειραξω τον κωνο οπως εχω ηδη κανει εδω και χρονια και στα αλλα οπλα που εχω
Με το πειραγμα του κωνου ξυνεις πληγες, αν θες πες σε τι οπλα και τι ειδες σε σχεση με πριν και μετα.
Ρωταω γιατι φαινεσαι ειλικρινης.
 
Back
Top