Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Ο Αθηναίος κυνηγός το μόνο που μπορεί να κόψει είναι ,τον λαιμό του.
Τοπική άδεια Παναγιώτη σε άλλο νομό π.χ. Βοιωτία που δεν είναι μεγάλα τα έξοδα μετακίνησης, αν δεν έχεις αλλιώς πρόσβαση στην επαρχία.
 
Ετσι και χειροτερα. Τουλαχιστον να ανεβαζετε καμια φωτο και κανα βιντεο να γουσταρουμε λιγο κι εμεις.
Λενε οτι τις Κυριακες ισως απαγορευεται η χρηση του αυτοκινητου. Ρε πουστη μου θα ζησουμε ασχημα πραγματα.
Γιατί να απαγορεύεται η χρήση του αυτοκινήτου??? Για τους τουρίστες η μονο για τους ιθαγενείς????
 
Θα παρθούν πολλά περιοριστικά μέτρα εξαιτίας της ενεργειακης κρίσης.Αυτά που άκουσα για την Ιταλία δεν τα πίστευα, είναι και η χώρα που μετά τη Γερμανία είναι η περισσότερο εξαρτημένη από τη Ρωσία.
 
Πρωτη φορα το ακουω, αλλα θα πω οτι ¨αξιζουμε να παθουμε οσα δεχομαστε¨ ;)
Σωστα. Ηδη επρεπε να ειχε καει η Αθηνα τουλαχιστον 2 φορες. Δε πρεπει να αγορασουμε τιποτα για δυο μερες ουτε να παμε για δουλεια. Αυτο θα πονεσει.
 
Τοπική άδεια Παναγιώτη σε άλλο νομό π.χ. Βοιωτία που δεν είναι μεγάλα τα έξοδα μετακίνησης, αν δεν έχεις αλλιώς πρόσβαση στην επαρχία.
Τοπική άδεια πιστεύω βολεύει μόνο τον ντόπιο και εφόσον είναι καλή η χρονιά .Ο Αθηναίος είναι περιπλανώμενος Ιουδαίος . Μέχρι τα Ψαχνά και θέλεις 200 χιλιόμετρα πήγαινε-ελα.
 
Τοπική άδεια πιστεύω βολεύει μόνο τον ντόπιο και εφόσον είναι καλή η χρονιά .Ο Αθηναίος είναι περιπλανώμενος Ιουδαίος . Μέχρι τα Ψαχνά και θέλεις 200 χιλιόμετρα πήγαινε-ελα.
Οι Αθηναιοι ειναι καταδικασμενοι να βγαλουν γενικη. Ουτε καν περιφερειακη. Αλλα δεν ειναι μονο τα 60 ευρω παραπανω απο την αδεια. Τα αλλα ειναι που μαμανε. Ειδη πρωτης αναγκης, λογαριασμοι ρευματος, καυσιμα. Ξερουν που χτυπανε. Εκει δεν μπορεις να κοψεις τιποτα. Αν βαλεις και θερμανση τοτε δε μενει απολυτως ΤΙΠΟΤΑ. Πηγαινα που πηγαινα ελαχιστες φορες τωρα τον πουλο. Netflix και meat eater.
 
Last edited:
Και να δείτε τώρα που θα πανε στον Θεό τα φυσίγγια θα γίνει του χρόνου 2004 και 2016 μαζι :)
Για σένα Δημήτρη κάθε χρόνο 2004 είναι...
Εγώ προσωπικά θα τις απολαμβάνω με την καφεδαρα μου γτ τα τελευταία 3χρονιςβτις βλέπουμε με κυαλια...
 
Προσωπικά το έκοψα το netflix. Αν το υπολογισεις τον χρόνο είναι 160 ευρώ η συνδρομή όσο είναι άδεια κυνηγιου. Και προσωπικά προτειμω να τα δίνω στο κυνήγι.
Υπάρχουν και άλλες εφαρμογές για να βλέπειες καμιά ταινία κτλ.Όπως stremio μία που χρησιμοποιώ αν θέλω να δω καμία σε επείγουσες καταστάσεις! ;)
 
Προσωπικά το έκοψα το netflix. Αν το υπολογισεις τον χρόνο είναι 160 ευρώ η συνδρομή όσο είναι άδεια κυνηγιου. Και προσωπικά προτειμω να τα δίνω στο κυνήγι.
Κόβονται netflix και nova για χάρη του κυνηγιού,και δεν με πειράζει καθόλου, κυνήγι αν δεν μπορέσω να πάω έστω και για μια φορά αρρωσταίνω.
 
Για σένα Δημήτρη κάθε χρόνο 2004 είναι...
Εγώ προσωπικά θα τις απολαμβάνω με την καφεδαρα μου γτ τα τελευταία 3χρονιςβτις βλέπουμε με κυαλια...
Αν ήταν κάθε χρόνο 2004 φιλε Γιώργο θα με είχαν πάει μέσα ή θα ζητιανευα στα φανάρια. Μόνο που θα έπαιρνα φυσίγγια και όχι πρεζα.....
 
Ας αφήσουμε την κάπνα και τα κακά της. Τα σκητ του Ρουμελιώτη σκοτώνουν???? Λέω να παραγγείλω αύριο 28άρια Hyperion και με τρώει να πάρω και 500 24άρια. Για μαύρες τα θέλω ,περπατητο και κλειστά καρτερια με βολές στα 25 μάξιμουμ. Για πειτε....
 
Back
Top