GPS Σκύλων

Καλορίζικο! Το έχω πέντε κυνηγιτικες σεζόν τώρα! Αξίζει μέχρι το τελευταίο ευρώ! Μόνο που θέλει είναι προσοχή στο καλυμπραρισμα! Ακολούθησε πιστά τις οδηγίες κ όλα καλά!
View attachment 47544
Ηρθε και το gps τωρα η δοκιμή θα μας πείσει αν αξιζει
 
Καλορίζικο! Το έχω πέντε κυνηγιτικες σεζόν τώρα! Αξίζει μέχρι το τελευταίο ευρώ! Μόνο που θέλει είναι προσοχή στο καλυμπραρισμα! Ακολούθησε πιστά τις οδηγίες κ όλα καλά!
Σε ευχαριστώ πολυ φίλε μου!!! Τι εννοείς θελει προσοχη στο καλιμπραρισμα τι πρόβλημα υπάρχει??
 
Σε ευχαριστώ πολυ φίλε μου!!! Τι εννοείς θελει προσοχη στο καλιμπραρισμα τι πρόβλημα υπάρχει??
Όχι ρε φίλε κανένα πρόβλημα! Απλά όσο πιο πιστά ακολουθήσεις τις οδηγίες κ γίνει σωστά το καλιμπραρισμα θα έχεις καλύτερες ενδείξεις! Τίποτα το ιδιαίτερο! Μην ανησυχείς πήρες δοκιμασμένο εργαλείο όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά κ στην Ιταλία κ Ισπανία έχει μεγάλο μερίδιο!
 
Έχεις κάποιος εμπειρία από το gps της Canicom?? Ψάχνω κάτι ποιο οικονομικό από τ γκαρμιν κ μου φαίνεται καλή επιλογή αμ έχεις κάποιος άποψη ας μου πει αλλιώς τ άλλο θ προτείνατε ;;
Έχει φίλος μου . Τα έφερε μια φορά και είχαμε στα σκυλιά και αυτά και τα garmin. Με τα canicom βλέπαμε τα σκυλιά +2 χιλιόμετρα από το σημείο που τα έχανε το garmin.
 
View attachment 47544
Ηρθε και το gps τωρα η δοκιμή θα μας πείσει αν αξιζει

Μετά από έναν χρόνο σχεδόν μπορώ να πω οτι με το συγκεκριμένο μηχάνημα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος...μπαταρία ξεχνάς να την φορτίσεις και στίγμα πάντοτε και παντού μέχρι στιγμής.... αυτά.
 
Μετά από έναν χρόνο σχεδόν μπορώ να πω οτι με το συγκεκριμένο μηχάνημα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος...μπαταρία ξεχνάς να την φορτίσεις και στίγμα πάντοτε και παντού μέχρι στιγμής.... αυτά.
Χάρτες παίρνουν αυτά ?
Για τι αποστάσεις και ανάγλυφο μιλάμε ?
 
Back
Top