Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα ηγέτη!!!! Θα μας χώσει ρε! Αν ρίχνει έτσι άλλες 24 ώρες μας βλέπω για μετρο+++
Καλά τα λέμε τώρα γιατί σε λίγο δεν θα έχουμε ρεύμα...Το συνηθίζουν εδώ οι δικοί μας και καλή μέρα να έχει...Σκέψου τώρα...
 
Καλά τα λέμε τώρα γιατί σε λίγο δεν θα έχουμε ρεύμα...Το συνηθίζουν εδώ οι δικοί μας και καλή μέρα να έχει...Σκέψου τώρα...
Και εδώ τα ίδια γίνονται ρε φιλε. Όσο θυμάμαι τον εαυτό μου η ίδια κατασταση.
 
Καλημέρα σας παλικάρια και καλή δύναμη.:) Κρύο και πάγο είναι η χαρά μου επειδή έχω θερμοκήπια τους έχω φάει με το κουτάλι και ο μαυροπαγος ο ποίο δυνατός, αυτό τον καιρό έπρεπε να τον ξεκινά απο τέλος Νοεμβρίου όπως ήταν πριν λίγα χρόνια, όχι όπως τώρα τελευταία που κατάντησε τροπικό κλίμα. Άστο να ρίξει κρύο άφθονο. Καλή εβδομάδα με υγεία σε όλους. :):)
 
Καλημέρα παίδες.cofee.
Έρχεται η συντέλεια του κόσμου! Μπείτε κάτω από καρέκλες,ντιβανια,καναπέδες και γουρλωστε τα μάτια στην τηλεόραση μπας και ξεχάσετε με λίγο χιόνι τα μαύρα σας τα χάλια.Επεσα μούρη με μούρη με τον οικολογο γείτονα το πρωί, ήθελε βοήθεια να ξεπαρκαρει γιατί ήταν η ορατότητα περιορισμένη λέει... Ήταν ένας κοτσυφας στα καλώδια και μου λεει...Τι είναι αυτό? Κοράκι του λεω...Με το κρύο ξεφουσκώνουν!Έχει γεμίσει ο κόσμος μουνουχια ρε!
 
Καλημέρα
Αλεξ είσαι δύναμη ρε φίλε.
Με πεθάνες με το κορακι και γελάω μόνος μέσα στο νοσοκομείο.
Θα με περάσουν για σαλεμένο.

Τελικά τον βοήθησες με την... Ορατότητα;;
Ναι...Το έβγαλε το Ματιζ δεξαμενόπλοιο από το λιμάνι.
 
Καλημέρα παίδες.cofee.
Έρχεται η συντέλεια του κόσμου! Μπείτε κάτω από καρέκλες,ντιβανια,καναπέδες και γουρλωστε τα μάτια στην τηλεόραση μπας και ξεχάσετε με λίγο χιόνι τα μαύρα σας τα χάλια.Επεσα μούρη με μούρη με τον οικολογο γείτονα το πρωί, ήθελε βοήθεια να ξεπαρκαρει γιατί ήταν η ορατότητα περιορισμένη λέει... Ήταν ένας κοτσυφας στα καλώδια και μου λεει...Τι είναι αυτό? Κοράκι του λεω...Με το κρύο ξεφουσκώνουν!Έχει γεμίσει ο κόσμος μουνουχια ρε!
Οσα και να πεις λίγα θα ναι. Απ τη μια το σύστημα δημιουργεί κι αλλα φρόκαλα και απο την άλλη φοβαται το κοστος και τις ευθυνες και φτιάσανε σε σημείο να διώχνουν κοσμο απο υπηρεσίες μεσα στην Αθήνα .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top