Fabarm Team

Καποτε εβλεπα μια κυνηγετικη ταινια γμηταν ενας με δικανω να σου τα γουρουνια ριχνει περνει δυο με δυο τουψεκιες οπως πεφτουνε ειχε φραχτη κοπαναγανε ολα εκει γεμηζε εριχνε τελεικα μεχρι να μασουν σβαρνα το φραχτη πηρε πεντε κια λει ειδες δε χρειαζετε αυτογεμες κανεις και με το δικανο νουμερα αχαχαχαχχααχχα
 
Οτι κυνηγαω μεχρι σημερα εκτος απο γουρουνια.Το 98-2004 κυνηγουσα αποκλειστικά με το Β425 που το ειχα αγορασει καινουργιο εριχνα σκοπευτηριο και κυνηγι παντου.Σημερα στην ηλικια που εφθασα εχω νοσταλγισει αυτες τις ιδιαιτερες χαρες που μου εδωσε αυτο το οπλο και λεω να κλεισω με ενα αναλογο ΒROWNING.Με πηρε τηλεφωνο και ο φιλος με το Waterfowl 425 χθες μια αγορα σε λιγοτερα χρηματα και για τον λογο αυτο σας ειχα ρωτησει και για το 425.Ο Λιακος μου ειπε σημερα οτι εχει την δυνατοτητα για την προσαρμογη στο κοντακι κανενα προβλημα.
 
Οτι κυνηγαω μεχρι σημερα εκτος απο γουρουνια.Το 98-2004 κυνηγουσα αποκλειστικά με το Β425 που το ειχα αγορασει καινουργιο εριχνα σκοπευτηριο και κυνηγι παντου.Σημερα στην ηλικια που εφθασα εχω νοσταλγισει αυτες τις ιδιαιτερες χαρες που μου εδωσε αυτο το οπλο και λεω να κλεισω με ενα αναλογο ΒROWNING.Με πηρε τηλεφωνο και ο φιλος με το Waterfowl 425 χθες μια αγορα σε λιγοτερα χρηματα και για τον λογο αυτο σας ειχα ρωτησει και για το 425.Ο Λιακος μου ειπε σημερα οτι εχει την δυνατοτητα για την προσαρμογη στο κοντακι κανενα προβλημα.
Ειδικά εάν έχεις και δεύτερη καραμπίνα αξίζει να το πάρεις πιστεύω
 
ποσο θα δωσεις την xlr αμα την πουλησεις?

Ειδικά εάν έχεις και δεύτερη καραμπίνα αξίζει να το πάρεις πιστεύω
Θα μεινω μονο με το νεο sp χωρις 2ο οπλο.Θα πουλησω την xlr υποχρεωτικά διοτι τα χρηματα για την διαφορα ειναι αρκετα.
 
Οτι κυνηγαω μεχρι σημερα εκτος απο γουρουνια.Το 98-2004 κυνηγουσα αποκλειστικά με το Β425 που το ειχα αγορασει καινουργιο εριχνα σκοπευτηριο και κυνηγι παντου.Σημερα στην ηλικια που εφθασα εχω νοσταλγισει αυτες τις ιδιαιτερες χαρες που μου εδωσε αυτο το οπλο και λεω να κλεισω με ενα αναλογο ΒROWNING.Με πηρε τηλεφωνο και ο φιλος με το Waterfowl 425 χθες μια αγορα σε λιγοτερα χρηματα και για τον λογο αυτο σας ειχα ρωτησει και για το 425.Ο Λιακος μου ειπε σημερα οτι εχει την δυνατοτητα για την προσαρμογη στο κοντακι κανενα προβλημα.
Ελα δε θελω ματεωδοξιες ακου εκει θα κλεισω αχαχχααχαχα
 
Ελα δε θελω ματεωδοξιες ακου εκει θα κλεισω αχαχχααχαχα
Τολη δεν λεω να κλεισω τα ματια μου φιλε μου αλλα να ηρεμησει και να αραξει το πνευμα μου απο τις προκλησεις που με βαζει κάθε φορα και δεν με αφηνει στην ησυχια μου.
 
Τολη δεν λεω να κλεισω τα ματια μου φιλε μου αλλα να ηρεμησει και να αραξει το πνευμα μου απο τις προκλησεις που με βαζει κάθε φορα και δεν με αφηνει στην ησυχια μου.
Ναι βρε ενωουσα να μη σταματισεις τις ανανεωσεις της συλογης
 
Τολη δεν λεω να κλεισω τα ματια μου φιλε μου αλλα να ηρεμησει και να αραξει το πνευμα μου απο τις προκλησεις που με βαζει κάθε φορα και δεν με αφηνει στην ησυχια μου.
Αν και μικροτερος θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι μπηκες στο σωστο δρομο ss και πρασινα αλογα bro ψιλο χτενι και αντε γεια ειναι εργαλειο ναι εγω που τα κραζω τη να κραξεις στο θρυλο ou shotgun
 
Τολη δεν λεω να κλεισω τα ματια μου φιλε μου αλλα να ηρεμησει και να αραξει το πνευμα μου απο τις προκλησεις που με βαζει κάθε φορα και δεν με αφηνει στην ησυχια μου.
Εγώ θα πώ πως το 725 είναι ενα πολύ καλό τουφέκι-άλλο πράγμα άλλωστε είναι ενα ποιοτικό sp απο μια καραμπίνα- αλλά την προσδοκία ας την κρατήσεις 'χαμηλά' γιατί και η xlr δεν είναι και κανα τουφεκάκι του κιλού. Το λέω γιατί έχω οπλο sp με διπλάσια τιμη απο την xlr και δεν μπορώ να ξεχωρίσω ειλικρινά ποιο είναι καλύτερο!
 
Εγώ θα πώ πως το 725 είναι ενα πολύ καλό τουφέκι-άλλο πράγμα άλλωστε είναι ενα ποιοτικό sp απο μια καραμπίνα- αλλά την προσδοκία ας την κρατήσεις 'χαμηλά' γιατί και η xlr δεν είναι και κανα τουφεκάκι του κιλού. Το λέω γιατί έχω οπλο sp με διπλάσια τιμη απο την xlr και δεν μπορώ να ξεχωρίσω ειλικρινά ποιο είναι καλύτερο!
Την περιμενα αυτη την απαντηση απο σενα φιλε μου και συμφωνω οτι η xlr ειναι ενα εξαιρετικο οπλο και αυτο το εχω διαπιστωσει αλλα θα κανω και μια αναφορα στο γεγονος που πριν 2μηνες περιπου μου ζητησαν το οπλο να το πουλησω και μαλιστα μου προσφεραν 900ευρω κυριος απο το Βολο και ερχοταν στο σπιτι μου μαλιστα και τον ρωτησα γιατι τοσο μεγαλο ενδιαφερον και μου απαντα κυριε κυνηγω μονο αγριογουρουνο και θελω την xlr.Το ιδιο ενδιαφερον και απο αλλο κυριο απο Γρεβενα και αυτος για αγριογουρουνο .Δεν ξερω δεν το εχω τουφεκισει σε γουρουνι αλλα αυτα που εχω δει στα αλλα το οπλο σκοτωνει και θα συμφωνησω οτι και εγω εχω τις επιφυλαξεις για σημαντικες βλητικες διαφορες οπως και εσυ αναφερεις.Αλωστε ψαχνεις στο car.gr να βρεις καμμια xlr με ξυλα και δεν.
 
Back
Top