Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Εγω τη δικη μου την ειχα και ηταν ολα μια χαρα μου πεφτε την εβαζα πορτ παγκαζ με το σκυλο να πατεει επανω λασπομενος χιλια δυο τφαβηξε τελεικα μου την αρπαξε φιλαρακι με το ζορι αχαχαχαχα τι να κανω εχε χαρη που ειναι αξιος σεβασμου με περναει και 20 χρονια και οχι δε με ειπε ποτε
 
Μόνο τελωνείο και διαφορά ΦΠΑ να βάλεις φτάνει
Θέλουν να πληρώνουμε και τελωνείο!
Αφού δεν παράγεται τίποτα σε αυτή τη χώρα και πρέπει τα πάντα να τα αγοράζουμε από το εξωτερικό, τουλάχιστον ας καταργήσουν τους τελωνειακούς δασμούς.
 
Ρε καλα μας κανουνε σου λεω και μη τους δικαιολογεις αστο αμα δουμε κανα φτινο μας πιανει καχυποψια και ξινιλα ενω στα ακρυβα γουσταρουμε ρε παιδι μου παντως αυτους με τους διπλασιασμους τους βλεπω μια χαρα γενικα εχουν μια οικονομικη ανεση που οσο και να την κρυψουν φενετε πχ εχει ο αλλος σαμουραι εμπορος αλλα στο κυνηωι πχ τρωει σαλαμι με τριυφα των 70€ το κιλο και τρωει ολο το μπαστουνι ετσι οχι δυο φετουλες αλλος εχει κασκαι και να ζοριζομε οπα να η κοσμι αμ πως το χρημα και ο βηχας λενε δε κρυβοντε τελος
 
Και ξερετε ειναι πολοι του χωρου που δε μου μιλανε πλεων ειδηκα για τις δωρεαν λυσεις που προτεινω κατα καιρους σε διαφορους τομεις! Ωραιο πελμα 35 € ναι αλλα ξερεις θελω 60€ για εφαρμογη αχ μετα να δεις πως πεφτουν οι φασσες ομως αχαχαχχα
 
Και ξερετε ειναι πολοι του χωρου που δε μου μιλανε πλεων ειδηκα για τις δωρεαν λυσεις που προτεινω κατα καιρους σε διαφορους τομεις! Ωραιο πελμα 35 € ναι αλλα ξερεις θελω 60€ για εφαρμογη αχ μετα να δεις πως πεφτουν οι φασσες ομως αχαχαχχα
Α
Εδω μεσα ειναι εμποροι οπλουργοι βιοτεχνες και ποτε δεν αποκαλυπτοντε χααχααχαχ ακουνε βλεπουν σωπανε και κονομανε
 
Μερικοι μαλιστα πενεβουν ενα προιον το οπιο το δωκιμασαμε 90% του φορουμ και ομως αυτος σκιζετε οτι ειναι κορυφη μετα το συναντας στο βουνο ρε φιλε γτ δε περνεις τα φυσιγγια που εκθειαζεις και ξεροκαταπινει αχχχ που ειναι ρε ενα κουτι μποφορς 2αρια γνισια jk6 αχαχαχαχαχα
 
Last edited:
Ρε καλα μας κανουνε σου λεω και μη τους δικαιολογεις αστο αμα δουμε κανα φτινο μας πιανει καχυποψια και ξινιλα ενω στα ακρυβα γουσταρουμε ρε παιδι μου παντως αυτους με τους διπλασιασμους τους βλεπω μια χαρα γενικα εχουν μια οικονομικη ανεση που οσο και να την κρυψουν φενετε πχ εχει ο αλλος σαμουραι εμπορος αλλα στο κυνηωι πχ τρωει σαλαμι με τριυφα των 70€ το κιλο και τρωει ολο το μπαστουνι ετσι οχι δυο φετουλες αλλος εχει κασκαι και να ζοριζομε οπα να η κοσμι αμ πως το χρημα και ο βηχας λενε δε κρυβοντε τελος
Σαν να λέμε τρώει acana ο κερατάς κ εμείς βιοζωη ρε Τολη .sarcastic.
 
Πιασαν ολοι απο μια φιλοσοφια και πορεβοντε για να εχει ο καθενας κατι διαφορετικο μονο ο αμερικανος στη βλητηκη ασχολιθηκε ουσιοδως με τα φυσιγγια και αυτο κανει τι διαφορα και στους στενους και στους διυριμενους παλι ομως θα σας πω το εξης μη σκιζεστε για τα πλεωνεκτιματα περι μακρυνων καταβολων με τα αμερικανικα γτ ουτε οι εταιριες μπορεσαν να Το υποστιριξουν ουτε το επικαλεστικαν ουτε καν τολμισαν να το διαφιμιστουν ουτε και θα κατελιγαν αυτοι οι φοβεροι τουφεκοι να τουφεκανε τα παντα στα 23 μετρα ομοιωματα στα παντα καλα κανει ο καθενας και στιριζει την επιλογη του εγω επελεξα μια φιλοσοφια και οπου πασχει τη κραζω αλλα προτιμω απ το να μη κανω μπαμ
 
Αν είναι να σφίγγουν στα σοβαρά και να είναι ακίνητα τότε είναι ΟΚ. Αλλά από την εικόνα δε φαίνονται πουθενά λουριά σε αυτή με τα δύο όπλα. Για αυτό φοβήθηκα ότι θα κουνιούνται.
Εγώ έχω μια βαλίτσα με κυψελωτο αφρολεξ μάρκα megaline. Τα σφίγγει αλλά επειδή έχει πολύ αφρολεξ όταν κλείνει με το όπλο μέσα λυγίζει και έχουν ένα μικρό κενό τα δύο φύλλα μεταξύ τους
 
Εγώ έχω μια βαλίτσα με κυψελωτο αφρολεξ μάρκα megaline. Τα σφίγγει αλλά επειδή έχει πολύ αφρολεξ όταν κλείνει με το όπλο μέσα λυγίζει και έχουν ένα μικρό κενό τα δύο φύλλα μεταξύ τους
Και μενα ρε γι αυτο εβαζα το λαμοραντορ να παταει επανω αχαχααχαχ
 
Θα χτυπάνε τα δύο όπλα μεταξύ τους μέσα στη θήκη. Θα γεμίσουν γρατζουνιές.
Εγώ έχω μια τέτοια θήκη αλλά σπαει το όπλο για να μπει.

Τα δύο κομμάτια δεν κουνάνε καθόλου ώστε να χτυπάνε μεταξύ τους τα εγκλωβίζει αυτό το αφρολεξ και μένουν στη θέση τους.
 
Εγώ έχω μια τέτοια θήκη αλλά σπαει το όπλο για να μπει.

Τα δύο κομμάτια δεν κουνάνε καθόλου ώστε να χτυπάνε μεταξύ τους τα εγκλωβίζει αυτό το αφρολεξ και μένουν στη θέση τους.
Στελιο κοντεβουμε τα σαραντα φιλε σφυριλατα να γινουν μες τη θηκη απ το κοπανιμα πιος τα χεζει ρε συ για μας εχει τπτ να μη κανουμε γραμμες???
 
Στελιο κοντεβουμε τα σαραντα φιλε σφυριλατα να γινουν μες τη θηκη απ το κοπανιμα πιος τα χεζει ρε συ για μας εχει τπτ να μη κανουμε γραμμες???
Ευτυχώς που δεν είσαι κατασκευαστής θηκων.

Θα χε κλείσει το μαγαζί.

Χαχαχα
 
Ευτυχώς που δεν είσαι κατασκευαστής θηκων.

Θα χε κλείσει το μαγαζί.

Χαχαχα
Α μη νομιζεις οτι ειμαι διαφορετικος απο σενα μια φορα εβγαλα το μπουφαν μες την παγωνια γτ το φερμουαρ μου γρατσουναγε το οπλο απλα σου λεω οτι ενω το οπλο ειναι καινουριο ακομα εγω εχω αρχισει και κανω γραμες αχαχψααχ
 
Εγω θα κατασκεβαζα θηκη απο σκληρο πλαστικο μαζεμενη οσο οι κοινες να ανοιγει και απο πανω και απο κατω με το φερμουαρ αλλα και στα δυο να χωριζει και επενδυση απο λεπτο βελουδο να στεγνωνει ευκολα δωρο θα εδινα χαρτια με κυκλο 76 εκατοστον μεζουρα και ενα μεγαλο μαντιλι για τα κλαματα γτ μετα βλεπεις ποσα μετρα ειναι τα 80 μετρα
 
Είναι σωστό αυτό το τέστ και χρησιμοποιείται πολύ συχνά στην πρακτική σκοποβολή για να δούμε ποιο είναι το κυρίαρχο μάτι . Η μόνη ένσταση είναι να είναι μικρότερο το τρίγωνο.... σχηματίστε ένα τρίγωνο με τις δύο παλάμες.... όπως στο άρθρο που αναφέρθηκε. Οι δύο αντίχειρες μπορούν να είναι παράλληλα και οι δείκτες να κλείνουν περισσότερο το κενό. Ζητηστε από κάποιο άτομο να καθισει απέναντι σας.....Προτείνετε τα χέρια χωρίς να τα χωρίσετε και σηκωστε τα για να κοιτάξετε μέσα από το κενό το άτομο.....θα σας πει με σιγουριά με ποιο μάτι τον κοιτάτε. Επίσης το ίδιο μπορεί να γίνει σε καθρέφτη.... βάλτε ένα σημάδι στον καθρέφτη και όταν προτείνετε τα χέρια σας κοιτάξτε με ποιο μάτι σας βλέπετε το σημάδι.. αυτό είναι το κυρίαρχο.... φυσικά το τεστ γίνεται με τα δύο μάτια ανοικτά
Αυτή είναι η πιο σωστή και σίγουρη προσέγγιση.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top