Winchester SX4

Αυτά να τα βλέπουν όσοι λένε ότι γράφω θεωρίες, έδωσε κέντρο δυνατό το Briley , ίσως να είναι το καλυτερο τσοκ για μαμά κάνες με διευρυμένο αυλό, τα μαμά τσοκ βάλτα σε μια τσάντα κ καντα δώρο
το δυνατό κέντρο στο LM που το είδες;;;;
.drunk.
 
Ποιο εχει καλυτερη κατανομη σε 25-30 μ Μαριε?
Έχω 1* , 3* και skeet.
To 3αρι στα 30μ έχει περιφέρεια ομοιόμορφη και δυνατό κέντρο. Το skeet στα 25μ και κάτω θερίζει στην κυριολεξία.
Ο Άσσος…είναι το κάτι άλλο. Στα 50μ δεν το φοβάμαι και κοντά με έκανε και νόμιζα ότι είχα το 3αρι επάνω και οι δοκιμές έδωσαν και επιβεβαίωσαν την περιφέρεια που έβλεπα.

Να σημειώσω ότι είχα το Anaconda Mid και τελικά το πούλησα καθότι το Gemini φαίνεται να «πηγαίνει» την SX4 που έχω.
Οι δυο στη φωτό τις τουφέκισα για πλάκα…νομίζοντας ότι δεν…

Να σημειώσω επίσης ότι όλα αυτά έγιναν με Percorso Νο6. Άλλο φυσίγγιο μέσα δεν έχω βάλει στην SX4 (εκτός από δράμια αλλά εκεί αλλουνού παπά ευαγγέλιο).
 

Attachments

  • 92144178-7483-49DE-A0D5-4D0878BD616D.jpeg
    92144178-7483-49DE-A0D5-4D0878BD616D.jpeg
    871,8 KB · Προβολές: 69
  • 65859DAD-1ED4-4C27-AC4D-B353459BE9C6.jpeg
    65859DAD-1ED4-4C27-AC4D-B353459BE9C6.jpeg
    822,7 KB · Προβολές: 68
Αν δε βρω όπλο (fabarm l4s) για ανταλλαγή με την sx4 μου (βλέπε αγγελίες) και αποφασίσω να την πουλησω, τι τιμή λέτε να βαλω; Το όπλο αγοράστηκε το 2019.
Όχι κάτω από 800 οχι πάνω από 900 είσαι άτυχος γιατί πρέπει να έχει πέσει η τιμή αυτό τον καιρό αν δεν κάνω λάθος
Δεν πας να του κάνεις ένα κοντάκι ξύλινο εάν δεν σου έρχεται και να το κρατήσεις φαίνεται χαρτί το όπλο κρίμα είναι
 
Όχι κάτω από 800 οχι πάνω από 900 είσαι άτυχος γιατί πρέπει να έχει πέσει η τιμή αυτό τον καιρό αν δεν κάνω λάθος
Δεν πας να του κάνεις ένα κοντάκι ξύλινο εάν δεν σου έρχεται και να το κρατήσεις φαίνεται χαρτί το όπλο κρίμα είναι
900 οχι Γιωργο πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες. Μια καλη τιμη να νιωθει και καλα ο αγοραστης πιστευω ειναι 750-800. Όντως ειναι πολυ καλο και πολυ καλα συντηρημενο
 
Παιδια το κοστος κοντακιου εξ αρχης θα ειναι πολυ υψηλο
Αν γουστάρεις το όπλο και έχεις σκοπό να το κρατήσεις χρόνια αξίζει εάν θες να το δώσεις και να πας σε κάτι άλλο μετά από δύο τρία χρόνια έτσι για την αλλαγή έχεις δίκιο δεν αξίζει
900 οχι Γιωργο πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες. Μια καλη τιμη να νιωθει και καλα ο αγοραστης πιστευω ειναι 750-800. Όντως ειναι πολυ καλο και πολυ καλα συντηρημενο
Στα 750 πάει προς το σκότωμα η δουλειά
Τριών χρονών όπλο με την μία χρονιά καραντινα σχεδόν άθικτο όπως φαίνεται και δεν έχει βγεί και η sx5 τελευταίο μοντέλο της winchester είναι
 
Η αληθεια ειναι οτι το custom κοντακι ειναι οτι καλυτερο για καθε κυνηγετικο οπλο.
Τη win φετος την εβγαλα δυο φορες, μια στην εναρξη και αλλη μια το Νοεμβρη. Μου την ειχε δωσει και επερνα ενα πλαγιο μπαικαλ.
 
Η αληθεια ειναι οτι το custom κοντακι ειναι οτι καλυτερο για καθε κυνηγετικο οπλο.
Τη win φετος την εβγαλα δυο φορες, μια στην εναρξη και αλλη μια το Νοεμβρη. Μου την ειχε δωσει και επερνα ενα πλαγιο μπαικαλ.
Και εγώ που το λέω σε εσένα δεν έχω φτιάξει για την πάρτη μου πότε αλλά δεν πάει άλλο
Πρέπει να τροποποίησω τουλάχιστον το υπάρχων γιατί δεν βολεύει
 
Καλοοο!! Και μια που μιλαμε για brow καποτε εψαχνα να βρω μια phoenix. Μου αρεσε και μου αρεσει πολυ.
Παράπονο δεν έχω μόνο να μπορούσα να βάλω το κοντάκι από την 1100 που έγραψε και ο Νίκος7 πιό πάνω και δεν ήθελα τίποτα άλλο
 
Ποσο ναχει να φτιαξεις ενα κοντακι πχ σαν της 1100 που λες αλλα να μπορει να προσαρμοστει στο δικο σου? Δε λεω με το χερι σε παντογραφο και οχι ριζα καρυδιας ας πουμε οξυα ή καρυδια οχι ριζα και χωρις φινιρισμα να το κανεις μονος σου
 
Ποσο ναχει να φτιαξεις ενα κοντακι πχ σαν της 1100 που λες αλλα να μπορει να προσαρμοστει στο δικο σου? Δε λεω με το χερι σε παντογραφο και οχι ριζα καρυδιας ας πουμε οξυα ή καρυδια οχι ριζα
Δεν έχω ιδέα Κώστα δεν έχω ψαχτεί γενικώς είμαι για τον διάολο μόνο να παραπονιέμαι ξέρω να πάω να το φτιάξω τόσα χρόνια δεν αξιώθηκα
 
Back
Top