Browning Team

Δημητρη για τις κανες απο εμπειρια το λες η απο αναφορες συναδελφων.Να ρωτησω θα χειαστω τσοκ εξωεργοστασικα για καλιτερα αποτελεσματα η οχι και εαν ναι τι προτείνετε.
Αν είναι έκδοση με τα μιδας δεν θέλεις τίποτα. Αν είναι με τα απλά είναι όλα λίγα πιο ανοιχτά παίρνεις φθηνά Carlson h trullok στην συσφυξη που θέλεις
 
Βλέποντας τις ντουφεκιες δεν υπάρχει ουσιαστική διαφορά .Μάλλον δε φορούσε τα γυαλιά του .
Πως δεν υπάρχει,200 γιούρια το ένα 3.500 το άλλο‼️κ το ωραίο στο τέλος....αυτά γράφουμε...κ κανείς δεν κάνει διαφήμιση‼️
 
Έχω πάρει κι εγώ 2 τσοκ αφτερ μαρκετ στο παρελθόν, αλλά για να πω κι εγώ τη μαλακια μου δε ξέρω κατά πόσο είναι πιο αποτελεσματικά από τα εργοστασιακά. Εδώ και ενάμιση χρόνο αντιστέκομαι στεναρα για την sx4 μου, αλλά δε ξέρω πόσο θα αντέξω. Πρέπει να ρίξω το φταίξιμο για την ασχετοσυνη μου κάπου. Το πιο πρόσφορο είναι τα εργοστασιακά τσοκ.
 
Έχω πάρει κι εγώ 2 τσοκ αφτερ μαρκετ στο παρελθόν, αλλά για να πω κι εγώ τη μαλακια μου δε ξέρω κατά πόσο είναι πιο αποτελεσματικά από τα εργοστασιακά. Εδώ και ενάμιση χρόνο αντιστέκομαι στεναρα για την sx4 μου, αλλά δε ξέρω πόσο θα αντέξω. Πρέπει να ρίξω το φταίξιμο για την ασχετοσυνη μου κάπου. Το πιο πρόσφορο είναι τα εργοστασιακά τσοκ.
Θέλει ψάξιμο σε φυσίγγια...μέχρι να βρεις τις συγκεντρώσεις κ κατανομές που σε ικανοποιουν κ αυτό είναι κάτι ,που δεν μπορείς να αποφύγεις ούτε με το after.
 
Εχει κανεις εμπειρία η αποψη για το Β425 waterfowl της Browning;Εχει βγαλει ζημιες και εχει καλες βλητικες αποδοσεις λογω του 18.7 αυλου ;
αν έχει ΚΑΝΕΙ ζημιές λέει;
πολλές!
έχει ξεκληρίσει οικογενειες θηραμάτων!
έχει στείλει κόσμο στον τρελογιατρό!
έχει αυξήσει την κατανάλωση πανών ακράτειας για ευτυχισμένους κατόχους!
ζημιές πολλές ζημιές!!!
ζημιά στα μυαλάαααα .big smile.
 
αν έχει ΚΑΝΕΙ ζημιές λέει;
πολλές!
έχει ξεκληρίσει οικογενειες θηραμάτων!
έχει στείλει κόσμο στον τρελογιατρό!
έχει αυξήσει την κατανάλωση πανών ακράτειας για ευτυχισμένους κατόχους!
ζημιές πολλές ζημιές!!!
ζημιά στα μυαλάαααα .big smile.
Τρελανες και μενα φιλε μου και θα την κανω την ζημια οπως βλεπω.
 
Pueblo μπλου....*σοβαρά τώρα,είχα μια μέρα ακαπνος... λέω όμως να το πάω λαού λαού διότι,λαλήσα....
Στην προσπάθεια να το κόψω είμαι και εγώ. Στις 7 μέρες ακαπνος έκανα ένα γιατί θα σκαγανε οι βαλβίδες :) βοηθάει να μην καπνίσω το ότι άρχισα γυμναστήριο ( χαλαρά μη φανταστείς). Το λέω γιατί ίσως βοηθήσει και εσένα αν το δοκιμάσεις .Σου εύχομαι καλή δύναμη Τζων!
 
Στην προσπάθεια να το κόψω είμαι και εγώ. Στις 7 μέρες ακαπνος έκανα ένα γιατί θα σκαγανε οι βαλβίδες :) βοηθάει να μην καπνίσω το ότι άρχισα γυμναστήριο ( χαλαρά μη φανταστείς). Το λέω γιατί ίσως βοηθήσει και εσένα αν το δοκιμάσεις .Σου εύχομαι καλή δύναμη Τζων!
Επίσης φίλε‼️
 
Στην προσπάθεια να το κόψω είμαι και εγώ. Στις 7 μέρες ακαπνος έκανα ένα γιατί θα σκαγανε οι βαλβίδες :) βοηθάει να μην καπνίσω το ότι άρχισα γυμναστήριο ( χαλαρά μη φανταστείς). Το λέω γιατί ίσως βοηθήσει και εσένα αν το δοκιμάσεις .Σου εύχομαι καλή δύναμη Τζων!
Επίσης φίλε‼️
Μάγκες εγώ το έκοψα με τη βοήθεια ηλεκτρονικού τσιγάρου, μετά έκοψα και το ηλεκτρονικό....
 
Back
Top