Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει τίποτα από τον πίνακα που αναφέρεις και δεν καταλαβαίνεις και τι γράφεις,η μαξαμ σου δίνει ένα σεταπ 2,47*50 και βγάζει 385 ταχύτητα με 650 μπαρ εσυ βγάζεις ένα σεταπ με ταχύτητα 423 όπως λες και ανεβάζεις σχεδόν 40 μέτρα πάνω μια γόμωση των 50 γρ αν εσυ θεωρείς πως οι πιέσεις δεν πήγαν στο θεό εγώ έχω τελείως διαφορετική άποψη από αυτά τα λίγα που γνωρίζω!!βυσμα κάτσε και ψάξε πιο να βάλεις για το σεταπ μην τα θέλεις όλα έτοιμα!!


Μαλλον εσυ δεν εχεις καταλαβει....Και γραφεις κουβεντες εντυπωσιασμου.....( πιεσεις στον θεο ).

Σταματω εδω....γιατι δεν εχεις γνωσεις.....αυτο βγαινει απο τα γραφομενα σου...
Δυστυχως.....αλλα δεν γνωριζεις πως μπορουν να βγουν μεγαλυτερες ταχυτητες χωρις να
φτασουν οι πιεσεις στον θεο....και αυτο τα λεει ολα!!!!

ΥΓ. Οντως γνωριζεις λιγα....και το λεω γιατι εσυ το ειπες !!!
 
Μαλλον εσυ δεν εχεις καταλαβει....Και γραφεις κουβεντες εντυπωσιασμου.....( πιεσεις στον θεο ).

Σταματω εδω....γιατι δεν εχεις γνωσεις.....αυτο βγαινει απο τα γραφομενα σου...
Δυστυχως.....αλλα δεν γνωριζεις πως μπορουν να βγουν μεγαλυτερες ταχυτητες χωρις να
φτασουν οι πιεσεις στον θεο....και αυτο τα λεει ολα!!!!

ΥΓ. Οντως γνωριζεις λιγα....και το λεω γιατι εσυ το ειπες !!!
Εγώ δεν ξερω και είμαι ταπεινός εσυ που σε φωνάζουν δάσκαλο και γνωρίζεις όπως λες ένα σεταπ που το δίνει ο πίνακας της εταιρίας 385 και το ανέβασες 40 μέτρα σχεδόν πάνω με 50 γρ φόρτο σκαγιών δεν θεωρείς πως θα σηκώσει πιέσεις στο θεό;;εγώ δεν έχω γνώσεις όπως λες εσυ που έχεις δεν προβληματίστηκες οταν είδες ένα σεταπ 50 γρ να πιάνει 423 ταχύτητα;;
 
Εγώ δεν ξερω και είμαι ταπεινός εσυ που σε φωνάζουν δάσκαλο και γνωρίζεις όπως λες ένα σεταπ που το δίνει ο πίνακας της εταιρίας 385 και το ανέβασες 40 μέτρα σχεδόν πάνω με 50 γρ φόρτο σκαγιών δεν θεωρείς πως θα σηκώσει πιέσεις στο θεό;;εγώ δεν έχω γνώσεις όπως λες εσυ που έχεις δεν προβληματίστηκες οταν είδες ένα σεταπ 50 γρ να πιάνει 423 ταχύτητα;;


Και εγω ταπεινος ειμαι.....παραλληλα δεν ζητησα απο κανεναν με λεει Δασκαλο ...!!!

Προβληματιζονται οσοι δεν γνωριζουν.....εγω γνωριζω πως βγαινουν οι ταχυτητες χωρις να αναβασεις
πιεσεις......και δεν προβληματιζομαι !!!!
 
Και εγω ταπεινος ειμαι.....παραλληλα δεν ζητησα απο κανεναν με λεει Δασκαλο ...!!!

Προβληματιζονται οσοι δεν γνωριζουν.....εγω γνωριζω πως βγαινουν οι ταχυτητες χωρις να αναβασεις
πιεσεις......και δεν προβληματιζομαι !!!!
Άρα κατά τα λεγόμενα σου η μαξαμ λέει βλκειες στο σάιτ της και τα 50 γρ δεν πιάνουν 385 αλλά 423,εμείς εδώ στην Ελλάδα είμαστε πιο ξύπνιοι από την εταιρία που την έβγαλε,στο είπα και άλλη φορά πιο παλιά αν θες να το καταλάβεις κατάλαβε το είναι πολύ φορτωμένο σεταπ και δεν είναι για παιχνίδια σηκώνει πολλές πιέσεις και συνεχίζεις και τα γράφεις δημόσια χωρίς να αγχώνεσαι αλλά όπως έγραψες εσυ κρέμας και χοντρά γαλάζια στο τουφέκι σου γιατί στο μάτιασαν και χάλασε μάλλον δεν χάλασε από μάτι….
 
Άρα κατά τα λεγόμενα σου η μαξαμ λέει βλκειες στο σάιτ της και τα 50 γρ δεν πιάνουν 385 αλλά 423,εμείς εδώ στην Ελλάδα είμαστε πιο ξύπνιοι από την εταιρία που την έβγαλε,στο είπα και άλλη φορά πιο παλιά αν θες να το καταλάβεις κατάλαβε το είναι πολύ φορτωμένο σεταπ και δεν είναι για παιχνίδια σηκώνει πολλές πιέσεις και συνεχίζεις και τα γράφεις δημόσια χωρίς να αγχώνεσαι αλλά όπως έγραψες εσυ κρέμας και χοντρά γαλάζια στο τουφέκι σου γιατί στο μάτιασαν και χάλασε μάλλον δεν χάλασε από μάτι….

Εξακολουθεις να παρερμηνευεις τα οσα λεω....Δεν ειπα ουτε εγραψα οτι η ΜΑΧΑΜ λεει βλακειες....Αυτα τα
λες εσυ!!!
Επισεις συνεχιζεις να λες κουβεντες εντυπωσιασμου ( οπλο κτλ κτλ )....και το καταλαβαινω γιατι δεν εχεις να πεις κατι ουσιαστικο.
Θα το σταματησω εδω ...βλεπω οτι την ιδια καραμελα πιπιλας...λεγοντας οτι το σεταπ ειναι πολυ φορτωμενο
χωρις να εχεις να εχεις τις γνωσεις να το τεκμιριωσεις...

Και κλεινοντας θα σου πω οτι η ιδιογομωση....δεν ειναι τραχανας να τον απλωσεις για να στεγνωσει!!!
 
Εξακολουθεις να παρερμηνευεις τα οσα λεω....Δεν ειπα ουτε εγραψα οτι η ΜΑΧΑΜ λεει βλακειες....Αυτα τα
λες εσυ!!!
Επισεις συνεχιζεις να λες κουβεντες εντυπωσιασμου ( οπλο κτλ κτλ )....και το καταλαβαινω γιατι δεν εχεις να πεις κατι ουσιαστικο.
Θα το σταματησω εδω ...βλεπω οτι την ιδια καραμελα πιπιλας...λεγοντας οτι το σεταπ ειναι πολυ φορτωμενο
χωρις να εχεις να εχεις τις γνωσεις να το τεκμιριωσεις...

Και κλεινοντας θα σου πω οτι η ιδιογομωση....δεν ειναι τραχανας να τον απλωσεις για να στεγνωσει!!!
Σου απάντησα και νωρίτερα και δεν κατάλαβες τα όσα σου ειπα στήνεις ένα σεταπ 50 γρ και πιάνεις 423 ταχύτητα ενώ η εταιρία στο δίνει 385 και μου λες πως δεν είναι επικίνδυνο μάλλον δεν ξέρεις ούτε τραχανά να απλώνεις και το ότι αναμασάς συνταγές από άλλο σάιτ και τις παρουσιάζεις ως δικές σου δεν σε κάνει γνωστή ούτε κανονάκι δοκιμών,το θέμα τελειώνει εδώ οποίος καταλαβαίνει πρατει αναλόγως!!
 
Ότι και να λέμε παίδες με ένα email στην maxam θα λυθούν πολλές απορίες.

Μην μπερδεύουμε όμως την μέγιστη πίεση με τις αυξημένες πιέσεις γενικά.
Έχουν κάποια σχέση αλλά κανένας δεν ξέρει την σχέση ακριβώς.
Οπότε ειρήνη, μέχρι να έχουμε την απάντηση.
 
Να ρωτήσω κάτι τους ειδικούς του φόρουμ μας μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο εμπορικό φυσιγγι για κρύο για τσίχλες.
* το θέλω κύριος για μακρινές αποστάσεις γτ περνάνε ψηλά τα πουλιά ευχαριστώ!!!!!
Lambro A1 Speciale 32gr No8 (κόκκινο)
Lambro Tordo 32gr No8 (πορτοκαλί)
Και 3* στο όπλο σου.
 
Διαβάζω διαβάζω και επιβεβαιωνομαι στον λόγο που έχω σταματήσει να γράφω εδώ μέσα.Αν υπάρχουν 5-6 πληροφορίες καπελωνονται από προσωπικές εμμονές και κόντρες από παλιά.Με την εικόνα που βγαίνει παρά έξω,αν ένα παιδί θέλει να ρωτήσει κάτι δεν θα το κάνει γιατί έχει μετατραπεί σε αρένα!Έλεος!!
 
Διαβάζω διαβάζω και επιβεβαιωνομαι στον λόγο που έχω σταματήσει να γράφω εδώ μέσα.Αν υπάρχουν 5-6 πληροφορίες καπελωνονται από προσωπικές εμμονές και κόντρες από παλιά.Με την εικόνα που βγαίνει παρά έξω,αν ένα παιδί θέλει να ρωτήσει κάτι δεν θα το κάνει γιατί έχει μετατραπεί σε αρένα!Έλεος!!
Αυτά γίνονται γιατί δεν κανουν χρήση των δυνατοτητων του φορουμ, υπαρχει κουμπί "αγνόηση μέλου" για οσους δεν το εχετε ανακαλύψει,
διατηρεί την πίεση σε ΚΣ, αν και καμιά φορά βάζουμε NOVA για να περάσει η ώρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top